לקראת הפסח פילינג לעור הפנים

פילינג היא מילה מאד פופולרית בשנים האחרונות. יש פילינג לגוף, פילינג לידיים, פילינג לרגליים ואנחנו הפעם, לקראת הפסח נתמקד בפילינג לעור הפנים. 

 HL- סדרת פילינגים חדשה לטיפול ביתי- צילום אורי גרון
HL- סדרת פילינגים חדשה לטיפול ביתי- צילום אורי גרון

טיפולי פילינג צוברים בעשורים האחרונים פופולריות רבה. על פי נתוני החברה האמריקאית לניתוחים פלסטיים ואסתטיים, טיפולים אלו נמנים על חמשת הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר.
תכשירי פילינג נחשבים לאחת משיטות האנטי-אייג’ינג היעילות ביותר לחידוש העור. שילוב הטיפולים המקצועיים המבוצעים על-ידי נשות מקצוע במכון הקוסמטי לצד שימוש בתכשירים בשגרת הטיפוח הביתית מאיץ את תהליך התחדשות העור ומעניק עור בריא, חלק וקורן.
חשיבות השימוש בתכשירי הפילינג בשגרת הטיפוח, נובעת מהיתרונות הבאים: שימוש בפילינג מסיר תאים מתים, מעודד התחדשות מהירה ובריאה של תאים חדשים, מגביר ייצור של סיבי קולגן, מעלה את רמת הלחות הטבעית בעור ומונע יובש, מעניק מראה זוהר, חלק ונעים למגע, מאזן שומניות יתר על פני העור, מטשטש קמטים וקמטוטים, מאפשר לחומרים פעילים במוצרי הטיפוח להיספג טוב יותר העור, מטפל בנזקי השמש ומשפר את טונוס העור.
חברת הקוסמטיקה HL הידועה בזכות תכשירי הפילינג המקצועיים והפעילים שלה בקרב קוסמטיקאיות, משיקה בימים אלה סדרת תכשירי פילינגים מתקדמים לטיפול ביתי. הסדרה כוללת 5 תכשירי פילינג, ביניהם:
מיקרו פילינג – פילינג ייחודי ועדין המבוסס על מיקרו גרגרים ייחודיים בשילוב אנזימים, חומצה סליצלית וויטמינים, הפועלים יחדיו לניקוי יסודי של עור הפנים ולהחלקתו באמצעות פירוק הקשר הבין תאי, ממריצים את התחדשות התאים.
אנזימטיק פילינג – פילינג פעיל המבוסס על פורמולה המכילה 4 סוגים של אינזימים. ממיס ומסיר תאים מתים, תוך שמירה על רמת הלחות הטבעית של העור, מחדש ומפחית קמטוטים.
 HL- רִיוִויל פילינג
HL- רִיוִויל פילינג

ריוויל פילינג – פילינג מתקלף המבוסס על חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות המופקות מפירות ותמצית סנטלה אסיאטיקה. מסיר תאי עור מתים, סופח לכלוך ושומן על עורי ובנוסף מעניק אפקט מתיחה.
ווייט פילינג – פילינג עדין ומיוחד המבוסס על חומצה לקטית וגבינה, המבצע המסה של החומר הבין תאי, פעולה המעודדת היווצרות תאי עור בריאים וחדשים .
סופרליפט פילינג – פילינג כימי המבוסס על חומצות אלפא הידרוקסיות, רטינול ותמציות ענבים ותאנים. הפילינג מסיר תאי עור מתים, ממריץ את מחזור הדם ותהליך ההתחדשות.
תכשירי הפילינג החדשים, מבודלים ברכיבים הפעילים שלהם: חומצות אלפא הידרוקסיות טבעיות המופקות מפירות, אנזימי פפאין וברומליין, חומצות אמינו, ויטמין B3 וויטמין C ובשיטת הפעולה ואופן השימוש. הייחודיות בסדרת הפילינגים הביתית החדשה של HL היא המגוון הרחב וההתאמה הייחודית של התכשירים לצורכי ומצב העור.

אנחנו בדקנו את פיליניג ריוויל. הפילינג מגיע בשפורפרת של 75 מ”ל צבעו צהבהב שקוף ומרקמו ג’לי.

הרכיבים הפעילים בפילינג ריוויל הם חומצות אלפא הידרוקסיות מקלפות בעדינות את העור, חושפות שכבת עור רעננה ומעניקות עור חלק ומתוח. תמצית סנטלה אסיאטיקה משמשת כאנטי בקטריאלית ומסייעת בתהליכי ריפוי.

מרחתי על עור הפנים וחיכיתי כ- 20 דקות עד שהפילינג התייבש לחלוטין. ואז… התחילה מלאכת הקילוף. מהסנטר למעלה. הפילינג מתקלף ותחושה רעננה מציפה אותי. התחושה, שיורדת לי שכבה לא רק מעור הפנים גם מהנשמה. סוג של ניקוי כללי. מומלץ לא למרוח על קו השיער או הגבות. יותר קשה להסיר משם ויש משיכה של המסיכה בזמן ההסרה.

בסיום שטפתי את הפנים במים פושרים, ייבשתי את העור ומרחתי קרם לחות.

התוצאה נראית במיידית, לא רק הרגשה. העור חלק, רענן יותר ואעפס קצת יותר מתוח.

בקיצור, מומלץ בהחלט בבית בשקט, בזמן הפנוי שלנו למרוח פילינג על הפנים. התוצאה נראית ומורגשת מיד. אהבתי 🙂 מילה של “אמא נגה”.

 
רִיוִויל פילינג מחיר מומלץ לצרכן- 176 ₪ ל-75 מ”ל.
את סדרת הפילינגים החדשה ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות HL