מבחר גאדגטים לפירות הקיץ

לחברת BRASS היבואנית של מבחר מותגים של אביזרי מטבח ואירוח יש פתרון כמעט לכל פרי. גאדג’טים, זה שם המשחק ואני… אוהבת 🙂 

בראס מגלען דובדבנים
בראס מגלען דובדבנים

מאז ומתמיד אני חובבת גאדג’טים ובפרט אלו המקלים על העבודה במטבח. הייתה תקופה שנסעתי לחו”ל המתנה שהייתי רוכשת לעצמי הוא גאדג’ט שאין בארץ. כך קרה שאוסף הגאדג’טים שיש לי יכול להתחרות כמעט עם כל חנות.
אחד המוצלחים ביותר שלי הוא מטחנה אישית לפלפל שקניתי לפני כ 13 שנה בברלין. מטחנה של חברת פי’גו, כן… אלו מהמכוניות. הייחוד של המטחנה, היה בנורה שהייתה נדלקת בזמן הטחינה. הבעיה… חלקי החילוף אני זוכרת היכן הנחתי כך שהמטחנה, בשנים האחרונות משמשת כ’מוצג מוזיאוני’ ואני לא משתמשת בה. מה עוד שמחירה היה 78 יורו (עד היום אני זוכרת את המחיר חחחחח).
הוזמנתי לאירוע של חברת BRASS לאביזרי בישול ואירוח ובה הוצגו בפנינו מבחר גאדג’טים הנותנים פתרון כמעט לכל פרי: מגלען דובדבנים, פורס תותים, פורס מלון ומנגו, חותכן אננס ושולף קיווי. 
קולף אננס בראס
קולף אננס בראס

השאלה המרכזית שעמדה בפנינו לפני כל גאדג’ט הנחיצות שלו במטבח. אם אתם אוהבים לאכול פירות או לאפות או כל דבר אחר ויש סיכוי שתשתמשו במוצר – כדאי ורצוי לרכוש. מה כן, המחירים ממש לא בשמיים. וכאחת שאוהבת גאדג’טים הצטיידתי 🙂

מגלען דובדבנים  – מאפשר לשלוף בקלות את גלעיני הדובדבן, וליהנות משמירה מקסימאלית על בשר הפרי העדין של הדובדבן, לצד נוחות שימוש וניקיון.
מחיר: 44.90 שקלים.
קולף אננס של מותג   Vacu Vin ההולנדי – מאפשר לקלף את הפרי הטרופי תוך 30 שניות בלבד, וליהנות ממקסימום טעמו של הפרי העסיסי, במינימום מאמץ וליצור צורות יפות ומסוגננות של בשר הפרי האהוב.
מחיר: 49.9 שקלים.

בראס פורס מנגו
בראס פורס מנגו

פורס מלון ומנגו –  משלב באביזר אחד אפשרות ל-3 פעולות נפרדות: חריצה של בשר הפרי לקוביות, שליפת הבשר מהקליפה וסינון של גרעיני המלון. המכשיר המושלם למי שרוצה לקשט את מנות הקיץ, להפתיע בסלטי קוקטייל ולנצל כל סנטימטר בבשר הפרי.
מחיר: 69.9 שקלים.
שולף קיווי מבית Chef’n – פטנט מעולה לקילוף קיווי, פטנט לחיתוך והוצאת קיווי מהקליפה, בקלות. מעולה למטבח הביתי ולשפים מקצועיים.
מחיר מבצע : 10 שקלים.

בקיצור, כנסו ל BRASS מבטיחה לכם שתמצאו שם מגוון רחב של גאדג’טים. מילה של “אמא נגה”.

בראס שולף קיווי
בראס שולף קיווי

way of lifeBRASS אביזרי בישול ואירוח ממיטב המותגים בעולם
את כל האביזרים ניתן להשיג בחנות הדגל של Brass במתחם ONE DESIGN
או  דרך אתר החברה:  www.brassbrands.co.il