מדגל מציגה ברז מסוגנן ואלגנטי. מילה של "אמא נגה".

“מדגל” מבית פלסאון, משיקה  ברז מטבח חדשני –  IFLOW, המופעל ללא מגע ומציג חוויית שימוש ונוחות חדשות במטבח. אפילו השף יונתן רושפלד התפעל… מילה של “אמא נגה”. 

מדגל - ברז IFLOW
מדגל – ברז IFLOW

“מדגל” מבית פלסאון, מהמובילות בתחום הברזים בישראל משנת 1973, השיקה באירוע חגיגי עם השף יונתן רושפלד, את ברז המטבח החדשני IFLOW. השף יונתן רושפלד הדגים את חוויית השימוש בברז החדש למטבח, המופעל ללא מגע ומציג חוויית שימוש, נוחות וחדשות במטבח.
“מדגל” היא מהמובילות בתחום הברזים בישראל משנת 1973. (באוגוסט 2015 נרכשה מדגל על ידי חברת פלסאון ישראל). מעל 40 שנה של פעילות פיתוח, ייצור וייבוא הופכות את מדגל למובילה בתחום הברזים – בעיצוב, באיכות, בטכנולוגיה ובשירות. מדגל עוקבת כל העת אחר מגמות העיצוב והפתרונות בעולם ובישראל, כדי לתת מענה עיצובי ופרקטי ללקוחותיה. מדגל מספקת מגוון פתרונות למגזר הפרטי בתחום של ברזי מטבח ואמבט. כמו כן ברזי מדגל הם סטנדרט קבלנים בבנייה הרוויה החדשה.
השף יונתן רושפלד באירוע השקה של ברז IFLOW (צילום: אורטל בן יוסף)
השף יונתן רושפלד באירוע השקה של ברז IFLOW (צילום: אורטל בן יוסף)

באירוע ההשקה, שנערך בתל אביב, במסעדה של יונתן רושפלד – ג’ונתן פוד קלאב, הציגה ג’יין מטלון דריי, מנהלת שיווק ומכירות ב”מדגל”, את מגוון היתרונות של הברז, המשלב טכנולוגיות הפעלה מכנית ואלקטרונית. בהפעלת הברז באמצעות הידית המכנית מופעל החיישן האלקטרוני הנמצא בפייה של הברז ומאפשר להפעיל אותו ללא מגע. כך הברז נפתח ונסגר רק כשצריך, ללא בזבוז מיותר של מים ושל כסף.
חוויית השימוש החדשה של IFLOW במטבח, מציינת מטלון-דריי, מתבטאת בנוחות השימוש, בשמירה על ניקיון והיגיינה, בחיסכון במים ובעיצוב עדכני ומרהיב. הפעלת הברז ללא מגע מאפשרת שמירה על ניקיון והיגיינה תוך כדי הבישול במטבח, כך שאם אתם באמצע הכנת עוגה או טיגון שניצלים וצריכים לשטוף את הידיים, או שהילדים ניגשים לרחוץ את הידיים בסיום הארוחה, אין חשש שהברז יתלכלך.
במהלך סדנת בישול שנערכה במסעדת “ג’ונתן פוד קלאב”, הדגים השף יונתן רושפלד את היתרונות של הברז החדש ואת נוחות השימוש בו, תוך שהוא מכין מגוון מנות משובחות, בהן דג לברק, פילה בקר, סשימי טונה אדומה, טרטר בקר, עוגת גבינה ריקוטה ומספר לנו על ניתוח לקיצור הקיבה שהוא עבר. נהייה חתיך, לא?? 🙂
ברז IFLOW - מדגל
ברז IFLOW – מדגל

אהבנו את הניראות והעיצוב של הברז. ברז IFLOW מוצע בעיצוב מרהיב ואלגנטי המשדרג כל מטבח. הברז מאופיין בקו עיצוב גבוה, מעוגל ויוקרתי, המקנה לו נוכחות מרשימה במטבח. הברז מכיל גם טבעת תאורה בצבע כחול שנדלקת כשהמים זורמים ומוסיפה לעיצוב המרהיב של הברז. אלגנטי,  כבר אמרנו?
יתרון חשוב נוסף, ברז IFLOW הוא בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת להתקין אותו מלמעלה בקלות ובמהירות, בתוך פחות מ-5 דקות. כך הסבירה ג’יין מטלון דרי, אבל מהיכרות שלי עם עצמי, עדיף שאדם מוסמך יתקין את הברז.
הברז כולל שני מצבי זרימה – רגיל וספריי, ומזלף הנשלף בקלות ובנוחות.
יש לציין שלברז מנגנון אוטומטי להפסקת הזרם. כך ש… אם הילד במקרה שכח לסגור את הברז, תוך 3 דקות הוא נסגר אוטומטית. האמת,  אצלי בבית לא יקרה כדבר הזה שברז מים ישאר פתוח ונצטרך להשתמש במנגנון זה. אבל… יש לכם חתול בבית? החתול מטייל על השיש? ברגע שהוא יתקרב לברז יזרמו מים, החתול לא יסגור 🙂 אבל, המנגנון ייסגר אוטומטית לאחר 3 דקות. מה עוד, שאם הידית של הברז סגורה, המנגנון לא פועל.
כך יוצא, מבחינתי, שהברז באמת מושלם!!! מילה של “אמא נגה”.
מדגל מעניקה 7 שנות אחריות לברז.
מחיר: 3,175 ₪.
להשיג בחנויות הקרמיקה השונות ברחבי הארץ.