מה לובשים לאירוויזיון הילדים?

בשבת הקרובה ה- 1/12/2012 יתקיים באמסטרדם אירוויזיון הילדים. שנה ראשונה שבה משתתפת נבחרת הילדים של ישראל. מה נלבש? מכנסיים, שמלה, חצאית חולצה… להלן התשובה.

תלבושות לאירוויזיון הילדים
תלבושות לאירוויזיון הילדים

נועה יער מסטודיו נועה היא זו שנבחרה לעצב את התלבושות לילדי אירוויזיון הילדים יחד עם שותפתה בשנה האחרונה קרן יער שסיימה את שנקר כמעצבת מצטיינת והצטרפה לסטודיו.

נועה יער “כבר מהרגע הראשון , היה ברור שהולכים על  כיוון של שמלות ייצוגיות  שמלות ערב ששומרות על מראה ילדותי אך יחד עם זאת עדיין נחשבות אלגנטיות. המטרה היתה כבר מההתחלה לא ללכת על כיוון של בגדי קז’ואל לדוגמת מכנסונים וג’ינסים אלא  מאחר ומדובר באירוויזיון שחלק בלתי נפרד ממנו הוא גם הלבוש,  בחרתי לתת לדגמים רוח אצילית ורגישה  שתתכתב  עם השיר. השיר מרגש וסוחף כך ששמרתי על לוק “קולי” אבל עדיין לא ראפרי או “היפ –הופי” כי זה לא מתאים לשיר”.

עוד מוסיפה נועה “מאחר וכל משתתפי התחרות מקליטים גם שיר משותף  הוחלט להלביש אותם בשני סטים. תוך כדי המדידות של דגמים שונים ומגוונים הוחלט שלביצוע של  kids.il עם שאר הנבחרות  יילבש  ההרכב הישראלי  את הסט הלבן  שהוא ייצוגי יותר.  לשיר let the music win  שמייצג את ישראל  חיפשתי משהו יותר צבעוני, יותר שואו,  יותר נצנצנים  ויותר ווליום. שמרתי לכל אורך הדרך   על דגמים שייארו  בעולם  הילדים לכן המראה הנבחר הוא מראה  הקרינולינה גזרה שמבליטה את המותן וממנו יוצאים הקלושים והטאטו ( כמו שמלות בלרינה)   בחרתיו להוסיף  אלמנטים של שחור שנותנים את מראה bed girl  עם ניטים ואלמנטים מוזהבים שנכונים אופנתית  כי מוזיקה ואופנה מתחברים יחד.

תלבושות לאירוויזיון הילדים
תלבושות לאירוויזיון הילדים

בגזרות של הבנות ישנם אלמנטים מושחרים, צמות עור, ניטים  “ספייקים” משולשי ניטים אביזרי עם גוגולוגות שמאוד אופנתיים השנה  וזה משלם את המראה.  משהו בניגוד בין  השחור והצבעים הדומיננטיים   יוצר על הבמה משהו מאוד חזק. את דניאל הגבר שבחבורה הלבשתי בבגדים שחורים, קלאסיים יותר וחולצה תואמת  עם תוספות של אבנים וניטים שידברו באותה שפה עם הלבוש של הבנות.  הוספנו למראה  נעלים גבוהות  שחורות בלק  כדי להוסיף טוויסט קצת  מרושל, לשבור את המתקתקות”.

וכל מה שנותר לנו לעשות הוא להחזיק אצבעות ולקוות שהנבחרת שלנו אכן תנצח!

(סטודיו נועה  קיים  16 שנה ישנן שלוש חנויות אחת במתחם התחנה בנווה צדק במתחם ג’י צמרת והחנות המיתולוגית ברשפון).