מולטילוק מציגה פתיחת דלת פנימית ללא מפתח

חב’ “מוליטלוק” מציגה ידית “Code Handle” הכוללת מנגנון אבטחה אוטומטי המובנה בידית הדלת המאפשר סגירה או פתיחת הדלת באמצעות קוד אישי לשמירה על פרטיות בבית. מתאים לחדר שינה, חדר עבודה או כל דלת בבית….

ידית קוד Code Handle'' (צילום: יח''צ מולטילוק)
ידית קוד Code Handle” (צילום: יח”צ מולטילוק)

חב’ “מוליטלוק”, המתמחה בתחום צילינדרים ואמצעי מיגון מציעה פתרון ייחודי לעשרות אלפי ישראלים שבעקבות משבר הקורונה עברו לעבוד מהבית ומתנהלים באמצעות שיחות Zoom (כדי למנוע הפרעות), ידית קוד לדלת המאפשרת נעילת הדלת באמצעות הקשת קוד אישי – ידית “Code Handle”
ידית “Code Handle” כוללת מנגנון אבטחה אוטומטי המובנה בידית הדלת המאפשר סגירה או פתיחת הדלת באמצעות קוד אישי כאשר לידית 2 מצבי הפעלה: נטרול אוטומטי של הידית עם כל סגירה של הדלת או נטרול ידני בלחיצת כפתור אחת.
שמוליק שטרנשוס מנכ”ל חב’ מולטילוק : “אין ספק שידית הקוד הינה פיתרון אופטימלי לשמירת פרטיות ולניהול שיחות Zoom מהבית מבלי שהילדים או אנשי בית אחרים יפריעו”.
התקנת ידית קוד מתאימה למרבית סוגי הדלתות (דלתות בעובי 35-80 מ”מ).
התקנת המערכת קלה ומהירה, ללא חיבור לחשמל, למניעת אפשרות לפירוק הידית מבחוץ, ואחזקה חסכונית- עד 10,000 כניסות ללא צורך בהחלפת הסוללות. לידית הקוד נורית חיווי וצליל למצב דריכה, נטרול והתרעה על מצב הסוללה.
מחיר ידית הקוד –  כ- 750 ש”ח
ניתן להשיגה אצל מנעולנים מורשי מולטילוק.
 

כתיבת תגובה