מומלץ לשחק עם האוכל

חדש בישראל Taps  –  רשת יוגורטיות בשירות עצמי עם 21 טעמים,  מעל 50 תוספות, ו – 12 סוגי פירות מיוחדים.

TAPS יוגורט אמיתי (צילום: יח"צ)
TAPS יוגורט אמיתי (צילום: יח”צ)

כשהיינו קטנים היו אומרים לנו “אולי תפסיק לשחק כבר עם האוכל” ?  והיום כבר מותר.  ב TAPS –  רשת גלידות יוגורט חדשה בישראל  כל אחד לוקח לעצמו את מה שהוא אוהב ומשחק עם המנה עד שתהיה מושלמת בעיניו.  TAPS – מביאה לישראל את בשורת גלידת היוגורט האמיתי מארה”ב עם 21 טעמים שונים של יוגורט,  50 תוספות,  12 סוגי פירות,  5 סוגי רטבים אבל הכייף הגדול ביותר שכל אחד מבני המשפחה יכול להרכיב לעצמו (ובעצמו) את המנה שהוא הכי אוהב – מומלץ לשחק עם האוכל כבר אמרנו?

 2 חנויות כבר נפתחו בישראל,  האחת ברחוב הארבעה בתל אביב והשניה בקניון הזהב בראשון.  ב TAPS החליטו לשים את הלקוח במרכז במלוא מובן המילה ולאפשר לו את הבחירה החופשית ואת החוויה המושלמת.  לקוח אשר ייכנס ל TAPS ייבחר לעצמו את גודל הכוס שהוא מעוניין,  ויוכל לבחור בכל אחד מ 21 הטעמים בחנות  ולהוסיף לעצמו כמה תוספות שייבחר וכמה רוטב שירצה.  בסיום התהליך ישלם לפי משקל.  למרות היותה של TAPS רשת יוגורטיות גורמה,  המחיר הוא הזול בישראל רק 10 אג’ לגרם.  רשת TAPS שמה דגש רב על איכות היוגורט והיא מייבאת אותן מהמפעל הגדול והמוביל בארה”ב  YOCREAM אשר מייצר את היוגורט הכשר בהשגחת רב מקומי.

היוגורט המיובא לארץ הנו 100% יוגורט,  מרבית הטעמים ללא שומן כלל,  חלקם הקטן מופחתי שומן וחלק מהם ללא סוכר.

בין הטעמים המיוחדים של גלידת היוגורט ניתן מצוא בין השאר: מנטה, עוגיות, פיסטוק, עוגת גבינה ניו-יורקית, טאטר טבעי, קפוצ’ינו, ריבת חלב, עוגת אוכמניות, רימונים, מנגו, פטל , שוקולד וניל ואחרים.

TAPS יוגורט (צילום: יח"צ)
TAPS יוגורט (צילום: יח”צ)

ניתן להוסיף מ 50 תוספות שונות,  ביניהן: נשיקות מרנג פסיפלורה,  קוביות פאפיה יבשות, קשיו מסוכר, פקאן מסוכר, פצפוצי אורז ושוקלד לבן, לבבות שוקולד, מעורב שערות חלבה, נשיקות מרנג וניל ורבים אחרים.

כמון כן ניתן להנות מ – 12 תוספות פרי מתחלפות,  ביניהן : אננס טרי, קיוי, ענבים שחורים וירוקים, מנגו, אפרסקים, אגסים, ליצ׳י,  בננות ועוד.

שני סניפים ראשונים נפתחו ברחוב הארבעה בתל-אביב ובקניון הזהב בראשון .

כתיבת תגובה