מותג האופנה  RESERVED עולה לירושלים

מותג האופנה RESERVED, המצוי בהתפתחות גדולה מאוד באירופה ולאחר פתיחת חנויות במילנו, וונציה, לונדון ובירות נוספות באירופה, פותח חנות חדשה בבירת ישראל בקניון עזריאלי ירושלים (מלחה) . הגענו לסקר, מילה של “אמא נגה”.

מותג האופנה RESERVED, מיובא לישראל ע”י קבוצת H&O, מתרחב, מגיע לראשונה לירושלים ופותח סניף דגל בקניון עזריאלי (מלחה)  בהשקעה של כ -6 מיליון ₪. 

זהו הסניף החמישי של הרשת בישראל והוא יצטרף לסניפים בקניון איילון ברמת גן, קניון גבעתיים , קניון TLV בתל אביב ומתחם מיי בייבי בירכא.

הסניף החדש משתרע על שטח של כ-1200 מ”ר ונפתח במתכונת המשלבת אופנת נשים וילדים. קבוצת H&O מתכננת להמשיך ולפתח את המותג בישראל כאשר שטח כל חנות יעמוד על כ 900 מ”ר.

החנות החדשה מעוצבת בקונספט ייחודי התואם את החנויות בבירות האופנה של  אירופה, קונספט אשר פותח ע”י צוות האדריכלים הבינלאומי של קבוצת LPP וכולל בין הייתר חנות רחבה המעוצבת עפ”י קולקציות ומשלבת רהוט צעיר ועדכני, מואר וייחודי.

מותג האופנה RESERVED

החנות החדשה מכוונת לקשת רחבה של קהלים ומציעה ללקוחותיה, מעבר למחירים האטרקטיביים, מגוון סגנונות המתאים לכל זמן:  קז’ואל, ארועים, עבודה, פנאי וכו ובטווח מידות רחב (36 – 46), וקולקציה עשירה לילדים בגילאי 4-12 שנים.

המותג ריזרבד מביא לישראל בכל שבוע פריטים חדשים והחנות תתחדש בסחורה על בסיס שבועי, ויוצעו בה כ- 14 קולקציות מלאות בשנה, שישקפו את ערכי המותג ביניהם: קיימות, יצירתיות ומגוון.

מותג האופנה RESERVED ילדים

הגענו להשקה של מותג האופנה RESERVED בקניון עזריאלי (מלחה) בירושלים. זהו הסניף הגדול ביותר שנפתח בארץ. שתי חנויות גדולות מאד כ 1,200 מ”ר. עיצוב שקט, חדשני ומאד נעים לעין. בסניף בעזריאלי נפתחה גם RESERVED לילדים, אהבנו מאד את העיצובים פלטת הצבעים. הבגדים מתאימים לילדים החל מגיל 4. קולקציות הבגדים בשתי החנויות מתחדשות על בסיס שבועי, שווה לעקוב ושווה להגיע! מילה של “אמא נגה”.

לדברי צביקה רוזנטל, מנכ”ל קניון עזריאלי ירושלים: “אנו גאים ונרגשים על פתיחת הסניף החמישי של מותג האופנה RESERVED, אשר מתווספת לתמהיל העסקים המושלם. קניון עזריאלי ירושלים ממשיך להתחדש עבור קהל לקוחותיו כל העת ולהביא לקניון את החנויות והמותגים המובילים, תוך בניית תמהיל רחב ומגוון של חנויות שפונות לכל הגילאים. בחודשים הקרובים צפויות עוד השקות נחשקות רבות המתקיימות כחלק מהתרחבות והתפתחות הקניון”.

אהבתי את מחלקת הלאנז’רי, מגוון של הלבשה תחתונה סקסית, נוחה, במגוון צבעי פסטל שקטים ויפים. בין הפריטים, תחתונים, חזיות, בגדי פנאי לבית ועוד… ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

לדברי יוסי מלכה מנכ”ל קבוצת O&H: “בישראל יש צמא למותג בינלאומי נחשק המתחדש תדירות, מתכתב עם הטרנדים הבינלאומיים, ומשווק במחירים אטרקטיביים במיוחד. ריזרבד עונה על הצורך הזה, הוא מותג אופנה הנחשב לבעל צמיחה גבוהה מאוד באירופה וגם בישראל. כניסתו לירושלים מסמנת  מגמה זו של צמחיה והתפתחות”.

RESERVED נחשב למותג מוביל עם צמיחה גבוהה במיוחד וכיום עם כ- 500 חנויות ברחבי אירופה והמזרח התיכון. הוא נחשב למותג אופנה מוביל  בזכות עיצוב –ברמה גבוה וטרנדי ועם זאת מציע מוצרים   במחירים אטרקטיביים מאוד ביחס לשאר המותגים המשווקים בישראל. המותג בבעלות קבוצת LPP שלה 5 רשתות קמעונאיות שונות ומעל 2200 חנויות באירופה ובמזרח התיכון ב- 40 מדינות שונות, בין היתר בערים כמו לונדון, ברלין, ורשה, בוקרשט, פראג, בודפשט , מילנו , תל אביב, דובאי ועכשיו גם בירושלים.

ולאתר המכירות של ריזרבד : reserved-il.com

כתיבת תגובה