מותג הג’ין הבריטי Silent Pool – עשה עלייה

הכירו את מותג הג’ין הבריטי הבועט והצעיר Silent Pool, הכולל מספר סוגי ג’ין פרימיום המופקים במזקקה ייחודית מסוגה בדרום אנגליה, יוצרים טעמים מאוזנים והרמוניים בעלי חותם מיוחד. מילה של “אמא נגה”.

ג’ין Silent Pool

בשנים האחרונות למדתי לשלב מידי פעם בשמחות ואירועים קוטיילים אלכוהוליים, פרט ליין כמובן. לכן, כאשר קיבלתי הזמנה להגיע להשקת מותג הג’ין Silent Pool, הגעתי בשימחה. ההשקה התקיימה בבית קנדינוף ברח’ הצורפים ביפו. יש לציין אכסניה נפלאה 🙂

קוקטייל ג’ין Silent Pool

מותג Silent Pool הבריטי, הנו מותג פרימיום שזוכה להצלחה רבה ברחבי העולם. מותג זה נוסד בשנת 2014, על ידי שני חברים טובים, איאן מקולוך וג’יימס שלבורן, אשר החליטו להקים מזקקה מקומית קטנה, בהשראת מזקקות הויסקי הסקוטיות. החברים התחילו עם חזון גדול של יצירת מזקקה ליד מקור מים מתוקים, תוך הפקת תזקיקים בעבודת יד אומנותית, תוך שימוש במרכיבים מקומיים.
לצורך הקמת המזקקה הם חיפשו את המיקום המושלם, שלא כמו מזקקות רבות הממוקמות לרוב באתרים קודרים או באחוזות תעשייתיות משעממות. היה חשוב להם למצוא מקום מלא בהיסטוריה, סיפור טוב ושפע של נוכחות. לאחר חיפושים רבים בדרום אנגליה, נמצא הלוקיישן בחוות שרבורן ( שהייתה רפת פרות לשעבר) על גדות הבריכה השקטה הקסומה בסארי הילס. אזור בעל יופי טבעי יוצא דופן. החברים הנרגשים יצרו קשר עם בעל הקרקע, הדוכס מנורת’מברלנד, וקיבלו את ההזדמנות לשחזר את מבני החווה הרעועים לתוך Pool SILENT (מזקקת ה”בריכה השקטה”).

וכך יצא שמותג הג’ין Silent Pool Gin מיוצר באחוזת Albury ב-Surrey Hills, ממש ליד ה- Silent Pool, אגם יפהפה, מסתורי ויחיד מסוגו.

הגענו לבית קנדינוף נהננו מקוקטיילים מצויינים על בסיס ג’ין. חייבת לציין שאהבתי מאד את השילוב של לימון וקליפת הלימון בקוקטייל. הארומה הייתה נהדרת, מבושמת בעדינות, והקוקטייל החליק בעדינות בגרון ויצר חשק לעוד… ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

צילום באדיבות יח”צ

חברת אנוטקה, בבעלותה של משפחת חינאווי ג’ורג’, תשווק באופן בלעדי את מותג הג’ין הבריטי הבועט והצעיר Silent Pool, במקביל להשקתו במדינות נוספות בעולם. כחלק ממסע החדרת המותג בשווקים שונים, בחרו בהנהלת החברה, במדינת ישראל, בהלימה מושלמת עם הרגלי הצריכה הגוברים של הקהל הישראלי לג’ין, מגמה המתחזקת בשנים האחרונות בעשרות אחוזים.

בשלב זה יושקו בארץ שני סוגי ג’ין מובילים מהמגוון.
RARE CITRUS – רייר סיטרוס
אלכוהול: 43%
תערובת יוצאת דופן של ההדרים הנדירים בעולם, יוצרת ה ג’ין מזוקק באופן טבעי ומיוחד במינו.
שרבט לימון תוסס ותפוז מר מתוק מתאזנים, ואחריהם במהירות ערער אורן ותבלין מפולפל, עם נגיעות של הדרים.
מחיר מומלץ לצרכן :190 ₪.

SILENT POOL GIN – סיילנט פול ג’ין
אלכוהול: 43%
24 צמחים אשר נבחרו בקפידה בשל ייחודיותם. כל הצמחים הבוטניים עובדים יחדיו כדי ליצור ג’ין רומנטי ומורכב. ארומות הדרים טריים ופרחים וסיומת חלקה המושגת בעזרת דבש מקומי קטיפתי.
מחיר מומלץ לצרכן: 175 ₪.
להשיג בחנויות, במסעדות ובברים נבחרים.

כתיבת תגובה