מחברות – מה חדש?

לקראת החזרה ללימודים בואו נדבר קצת על מחברות – ומה כבר יש לחדש בנושא אתם שואלים? מסתבר שהרבה!!!

כמובן שעיקר העניין מתמקד מטבע הדברים בהכנה לקראת כיתה א’- כך לבטח אצלנו בבית בעקבות המעבר של בן (6) מגן החובה לבית הספר ממש עוד כמה ימים.

היות והסקירה תפורסם לפני תחילת שנת הלימודים הבדיקה שלנו לא נעשתה מבעוד מועד אלא בחוויה הכללית של הילד בפגשו את אביזרי הלימוד הצבעוניים ולמרות שנראה שלא – מושקעת בייצורם מחשבה רבה מאוד.

 

unnamed (12)
צילום עמיחי מעטוף

“המחברת הגאונית” יוצאת בגרסה מתקדמת   מהפכה דידקטית לתלמידי כיתות א’-אקדמיה
לאחר שהוכיחה את עצמה בקרב תלמידים מכל רחבי הארץ וארה”ב, “המחברת הגאונית” ממשיכה להוביל את דור התלמידים הבא להצלחה, ויוצאת בגרסה חדשה ומשופרת לקראת פתיחת שנת הלימודים. הגרסה החדשה תאפשר הצלחה בלימודים, ריכוז מרבי, חסכון בהוצאות ציוד לימודי להורים וילקוט קל ומסודר לתלמידים. דגמי המחברות מותאמים לכל המקצועות והגילאים: “דגם אילה” לכיתות א’-ב’, “דגם טליה” מקווקוו לעיצוב אותיות ומספרים לכיתות א’-ב’, “דגם שיר” לכיתות ב’ ומעלה(כולל חט”ב ותיכון), “דגם מיכאל” חשבון רב גילאי ו”דגם  “English לאנגלית, דגם רב גילאי המותאם לשיטת הלימוד בישראל והיחיד המומלץ ע”י הפיקוח.
החידושים במחברות כוללים אזור מיוחד בכל דף עם הנחיות ברורות להדבקת דפים נלווים ללמידה, המאפשר למידה מסודרת ומרוכזת ללא צורך בקלסרים ותיקיות. בנוסף, לראשונה תלמידי כיתות א’-ב’ הלומדים לכתוב אותיות ומספרים, יוכלו להיעזר בסרגל מותאם אישית בכל עמוד עם שיטת הנחייה ייחודית, ברורה וקלילה לכתיבת כל אות ומספר על פי מעקב אחר חצים, יחד עם עמוד גדול לתרגול. המחברת הגאונית מרווחת, בגודל A4, ומבנה ייחודי מאפשר לרכז את כל עזרי הלמידה והדפים הנלווים למחברת אחת, ללא צורך בקלסרים, דפדפות וילקוט מבולגן, יחד   עם זאת, עיצוב המחברת מותאם לריכוז וסדר מרביים והפקת המקסימום מקשרי עין-מוח המופעלים בלמידה, למתן ריכוז מרבי והשריית תחושת רוגע, בעזרת צבעי תכלת-לבן היוצרים ריווח אופטי, המחברת פותחה בסיוע אופטומטריסטים מומחים, ומומלצת על ידם לשימוש כלל התלמידים.
unnamed (13)
צילום עמיחי מעטוף

יתרון ייחודי ובלעדי למחברת הגאונית,  אשר עשרות בתי ספר אמצו ומאמצים, הוא העברת מסר חינוכי ומיתוג כריכת המחברת. עשרות מנהלים מזהים את כריכת המחברת ככלי חינוכי אשר ניתן דרכו להעביר חזון בית ספרי, או כל מסר אחר, ובחברת המחברת הגאונית מייצרים עבורם כריכות מסר יפהפיות וייחודיות אשר יוצרות “גאוות יחידה” אצל התלמידים, הורים והמורים.
ניתן כבר לומר בוודאות כי המחברת יוצרת מהפכה בהליך הלמידה בקרב אלפי תלמידים מכל רחבי הארץ.
מחיר מחברת: 13 ₪,
ניתן לרכוש ב: חנויות כלי כתיבה ברחבי הארץ.
הפצה-ספר לכל.

1ca07e2fbb9b19c618db548d1e707f4bמחברת חכמה

מקווקוות 14 שורות  עוזרת לילדים לרשום את האותיות אחידות וברווחים נכונים בין אות לאות ובין מילה למילה. השורות במחברת בצבע כחול בהיר להבחנה והבדלה קלה בזמן הכתיבה. פתרון מצוין גם כמענה לילידים עם בעיות מוטוריות וקשיי כתיבה. מחברת מקווקוות מומלצת לכיתה א’ ולמתחילים ללמוד כתיבה.

ניתן להשיג ברשת קרביץ, באתר האינטרנט  ובחנויות כלי הכתיבה ברחבי הארץ.

 המחברות האישיות של  Nickname

לקראת החופש הגדול וההתארגנות בקניית ציוד ניקניים מציעה מחברות בעיצובים שונים עם שם הילד עליהם.
המחברות מגיעות בגדלים שונים וכמחברת סיכות רגילה או ספירלה. כמו  כן ניתן בחור בין מחברות חשבון לשפה.
הייחוד במחברות הוא שם הילד שנכתב עליהם עוד בשלב העיצוב! בניקניים ניתן ליצר  מחברות לא רק בעברית אלא גם באנגלית ובערבית, אפשר לכתוב כל שם ואפילו לשלוח את  המתנה לחו”ל.
unnamed (4)

המחברות האישיות של Nickname, נמכרות בסטים של רביעיות בעיצובים שונים.מחברות ניקניים חלל
ניתן לבחור בין מחברות סיכה למחברות ספירלה. כמו כן, ניתן לבחור את דפי הפנים – משובץ, חלק, שורה, 10 שורות או 14 שורות.
הייחוד במחברות הוא שם הילד שמשולב עליהן עוד בשלב העיצוב באתר! ניתן לשלב את שם הילד לא רק בשפה העברית אלא גם באנגלית ובערבית.
מחברות בכריכת סיכות בגודל 14*21 ס”מ (A5), כריכת כרומו צבעונית עם ציפוי למינציה, 40 דפי פנים (80 עמודים) שורות/משובץ, מנייר נטול עץ במשקל 60 גרם.
1 סט ב-45 ₪
בהזמנת 20 יחידות ומעלה – רק 35 ש”ח לסט!
מחברת יוקרתיתמחברת יוקרתית
מחברת כריכה קשה בגודל 20*20 ס”מ, 160 עמודי פנים (דף שורה), מנייר נטול עץ 80 גר’.
המחברת ארוזה באריזת מתנה מהודרת!
בהזמנת 20 יחידות ומעלה – רק 45 ש”ח ליחידה!
65 ₪ ליחידה
nickname.co.il 
וכמובן לא שחכנו את שאר המחברות המוכרות בשלל צבעים ועיצובים בצבע חלק/ממותג שבמקרה ותרצו לקשט אותם בצורה ייחודית הנה לינק לפינת היצירה של סיגידי שלנו בעזרת סקוטש וואשי טייפ – אנחנו בבית מעדיפים את זה של חברת 3M. הנה לינק להדרכה
6d3d4e6c988f93a0e5e627dc0e26d710  unnamed (1)aad8e68d27b2f8079ac367f7dda72f4fA01A9258 A01A8908 A01A8823