מטבחי זיו, חושבים על הכל במטבח

רשת מטבחי זיו מתרחבים ומשיקים אולם תצוגה פרימיום בהרצליה פיתוח במחירים נגישים תחת קונספט ZIV SOLO, ומתכוננים להשיק את הסניף החדש בחודש מאי השנה. מילה של “אמא נגה”.

בדרך... מטבחי זיו
בדרך… מטבחי זיו

היום, חגגתי 🙂 אירוע ראשון בחלל סגור יפייפה 🙂 סוג של שיגרה, תכלס, מה רע בשיגרה? ועוד ל’שבור’ את עוצר האירועים הגדול בהשקה יפייפיה של אולם תצוגה פרימיום, של מטבחי זיו, השישי במספר של הרשת, בהרצליה פיתוח ברחוב גלגלי הפלדה. ההתרגשות שלי החלה כבר ביציאה מהבית… במעלית 🙂
הסניף החדש הממוקם ברחוב גלגלי הפלדה בהרצליה פיתוח, בשטח של 430 מ”ר ובהשקעה של 6 מיליון שקל, יציג טכנולוגיות חדשניות וחומרים, שעד היום ניתן היה להשיג במטבחי יוקרה ומהיום, רק במטבחי זיו.  הקונספט ZIV SOLO פותח בתהליך ארוך של שנתיים, במטרה לתת מענה לצורך ההולך וגובר להכניס לבית מטבח שמשדר יוקרה ותג המחיר שלו נמוך משמעותית מזה של מטבח יוקרה מיבוא.
מטבחי זיו
מטבחי זיו

אבי זיו, מנכ”ל ובעלים רשת מטבחי זיו: “השנה האחרונה  על כל אתגריה גרמה  לשינוי התנהגותי ושינוי מהותי בצרכי הציבור הישראלי. המטבח הביתי הפך למוקד החיים המשפחתי בעת שאנו שוהים בבתים יותר מאי פעם.
מטבחי זיו
מטבחי זיו

נרשמה עלייה משמעותית בביקוש לשדרוג המטבח הביתי, ביקוש גבוה מאוד להרחבת המטבח, למטבחים מושקעים ומעוצבים ולמטבחי פרמיום. מכירות  המטבחים צמחו  ברשת בשנה האחרונה בעשרות אחוזים, בעיקר בקרב משפרי המטבח הקיים ולאו דווקא כחלק מבנייה חדשה או מעבר למגורים חדשים. מדובר בצמיחה שלא הרגשנו מעולם, בפרט בשוק מטבחי הפרימיום שהגיע לביקושי שיא. בהתאם לכך השקנו את הקונספט של מטבחי יוקרה במחירים נגישים באולם החדש בהרצליה פיתוח”.
מטבחי זיו
מטבחי זיו

אולם התצוגה החדש מיועד בראש ובראשונה ללקוחות קצה המלווים לרוב ע”י אדריכלים ומעצבים. המטבחים בעלי עיצוב מוקפד המגובה בחומרים, מרקמים וטכנולוגיות, המתקדמים ביותר בתחום עיצוב  המטבח. במתחם היוקרתי תוצג קולקציית המטבחים החדשה ל – 2021 לצד מכלול החידושים והיישומים האחרונים בענף. הקונספט העדכני מתפרס על פני שבעה מטבחי פרימיום. בכל אחד מהם יציגו מטבחי זיו את הקולקציות החדשות, העכשוויות והאופנתיות ביותר בפסיפס מגמות העיצוב המובילות, הכוללות חומרים טבעיים, טכנולוגיה מתקדמת, סגנונות כפריים ומודרניים, מטבחים המיועדים לחללים סגורים ופתוחים.
בקיצור, חגיגה אמיתית לאוהבי המטבח ולאו דווקא לבשלנים 🙂 רשת מטבחי זיו מוכרת רק ללקוחות פרטיים, הרשת לא עובדת עם קבלנים כך, שלא ניתן ‘להחליף’ או ‘להתקזז’ עם המטבח שהקבלן נותן. באולם התצוגה של הרשת ניתן לראות שבעה סגנונות שונים של מטבחים במינעד מחירים רחב. התצוגה עוצבה ע”י לי מילוא, מעצבת שבאה מתחום האומנות, כך שהתקבל אולם תצוגה עשיר בצבעים ובאלמנטים יפייפים שמוסיפים לעיצוב המושלם והמשלים של המטבח 🙂 חגיגה לעיניים 🙂 . גם בבחירת החומרים, הרשת מציעה מגוון של חיפויים, יותר זולים, המנגישים את מחיר המטבח אך לא מורידים ולו במעט מתחושת הפרימיום ומהיוקרה שאנחנו מבקשים לשדר.
מטבחי זיו - שולחן 'נשלף'
מטבחי זיו – שולחן ‘נשלף’

אהבתי במיוחד את השילוב של שולחן אוכל, גדול לאירוח במטבח / פינת אוכל הנשלף מתוך האי במטבח 🙂 פשוט גאוני 🙂 (שימו לב לתמונות המצורפות).
בקיצור, מחדשים? או מתכננים מטבח? ממליצה לכם בחום להיכנס לאחד מאולמות התצוגה של “מטבחי זיו” תופתעו ממגוון הפתרונות הניתנים שם וכמובן מאיכות וטיב החומרים ובמחיר יותר מונגש 🙂 מילה של “אמא נגה”.
מטבחי זיו - שולחן 'נשלף' (אפשר יותר ארוך)
מטבחי זיו – שולחן ‘נשלף’ (אפשר יותר ארוך)

מטבחי זיו – הרשת קיימת מזה למעלה מ 40 שנה. מפעל החברה  הינו מהגדולים בארץ לייצור מטבחים, ממוקם בשדרות בשטח של 25000 מ”ר. החברה מונה כ- 200 עובדים ולה 6 סניפים.
רשת מטבחי זיו – www.zivltd.com
אולם התצוגה החדש – רחוב גלגלי הפלדה 11, הרצליה פיתוח.
מטבחי זיו
מטבחי זיו

 

כתיבת תגובה