מילה של אמא – קוסקוס בטעם ביתי אמיתי

בשורה לחובבי הקוסקוס: “סולטנה מעמידה סירים” משווקת קוסקוס טוניסאי קפוא ומוכן לאכילה, בטעם ביתי אותנטי, 6 דקות חימום במיקרוגל בלבד! רק לחמם ולהגיש.

קוסקוס תוניסאי של סולטנה מעמידה סירים
קוסקוס תוניסאי של סולטנה מעמידה סירים

אוהבים קוסקוס אמיתי בטעם ביתי? כבר אין יותר צורך לטרוח בהכנה מייגעת….מהיום ניתן לאכול קוסקוס מסורתי אמיתי במינימום מאמץ.

הקוסקוס “סולטנה מעמידה סירים” הינו תוצאה של מסורת עשייה של דורות רבים שמכינים את הקוסקוס על-פי מתכון סודי שהועבר מאם לבת במשפחה. אהבתה של סולטנה למטבח הטוניסאי הפכה לימים למפעל, שמכין מדי יום באהבה קוסקוס אמיתי לכל מי שרוצה ליהנות מהטעם המסורתי מבלי לטרוח שעות במטבח. המפעל ממקום בבאר- שבע ונמצא בבעלותה של משפחה ותיקה בעיר.

“סולטנה מעמידה סירים” משיקה קוסקוס טוניסאי קפוא ומוכן לאכילה, המבוסס על מתכון סודי שהועבר מדור לדור. אופן הבישול המסורתי והמיוחד על פתיליות יוצר טעם אותנטי משובח, שנותן תחושה של בית.

הקוסקוס הייחודי, הינו המוצר היחיד בשוק שמוקפא טרי ונמכר כמוכן לאכילה- צריך רק לחמם ולהגיש.

יתרון נוסף, מעבר לטעם המשובח ולקלות ההכנה הוא שהקוסקוס עשוי מחומרים טבעיים בלבד וללא צבעי מאכל (סולת, שמן, מים ותבלינים).

בגלל פשטות ההכנה, הוא מתאים במיוחד להורים שרוצים לתת לילדיהם תוספת חמה טעימה ובריאה, ולכל מי שרוצה ליהנות ממאכל ביתי מסורתי מבלי להשקיע זמן רב בהכנה.

בבדיקה שערכנו הקוסקוס קל מאד להכנה. העברנו לכלי המתאים לבישול במיקרוגל חיממנו למשך 7-8  דקות. התוצאה טעימה מאד. התקבל קוסקוס עסיסי, אוורירי, מתובל כהלכה, כאילו שעכשיו הכינו אותו. כל החבילה נגמרה ולא נשאר פירור. נשאר רק טעם של עוד. הקוסקוס ישולב קבוע במקפיא הביתי.

אהבנו – מומלץ ביותר.

כשרות: כשר למהדרין- בד”צ- יורה דעה (בפיקוח הרב שלמה מחפוד)

מחיר מומלץ לצרכן:. 14.90 לאריזה של 800 גרם.

להשיג: ברשתות השיווק המובילות.