מי תהייה השגרירה הבאה של ליה לונדון?

רשת ליה לונדון יצאה בקמפיין עוצמתי וייחודי המוקדש כולו לנשים, וקראה לנשות ישראל בכל המגזרים, בכל הקהילות והגילאים להגיע ליום אודישן ענק ומרוכז עם חגיגת נשיות שלמה. 

גולן נהרדעא ויפעת דה-לרנה ברכה
גולן נהרדעא ויפעת דה-לרנה ברכה

רשת ההלבשה התחתונה ליה לונדון, המוכרת בזכות קולקציות בגדי הים וההלבשה התחתונה המותאמים לכל אחת באופן אישי ומאופיינות בחדשנות, נוחות בלתי מתפשרת ועיצובים אופנתיים מרהיבים, משיקה פעילות חדשה שמתאימה לכל אישה בדיוק.
ביוזמתו של איש התקשורת גולן נהרדעא רשת ליה לונדון יוצאת בקמפיין עוצמתי וייחודי המוקדש כולו לנשים, וקוראת לנשות ישראל בכל המגזרים, בכל הקהילות והגילאים מדן ועד אילת להגיע ליום אודישן ענק ומרוכז עם חגיגת נשיות שלמה.
את המהלך כולו מוביל – גולן נהרדעא, שכחלק ממנו פתח יום אודישנים מרוכז אשר אליו הוזמנו נשים שונות מכל קצוות הארץ להיות השגרירה הבאה של ליה לונדון.
סיגלי גרוס (צילום: אסי ביטון)
סיגלי גרוס (צילום: אסי ביטון)

ליה לונדון מתאימה בדיוק בשבילך ולכן הקולקציות העונתיות של המותג מתבססות על הבנה מעמיקה של גוף האישה, כמו גם הרצונות והצרכים הייחודיים לה. הגזרות המחמיאות והעיצובים הטרנדיים משתלבים עם השאיפות של כל אישה להיראות מעולה, להקרין את עצמה לעולם ולהיות גאה בעצמה ובמראה שלה.
כעת יצאה הרשת בפעילות מיוחדת, במסגרתה כל אחת יכולה לעבור אודישן ולהיות הפרזנטורית הבאה של ליה לונדון. כולן יפות, ראויות ומתאימות ולכן האודישנים, שנערכו במהלך חודש יולי 2019 היו פתוחים לכל מי שהשתתפה בפעילות המיוחדת של המותג, במסגרתה הוזמנו נשים לספר מהי עוצמה נשית בעיניהן ומהי אישה, מה הן הכי אוהבות בגוף שלהן ומה זו הלבשה תחתונה עבורן. המשתתפות הוזמנו לאודישן (בלבוש מלא) מתוכן ייבחרו 10 נשים שישמשו כשגרירות ליה לונדון לשנת – 2019-2020.
זו הזדמנות לכל אישה ואישה לבטא את עצמה בהתאם לרוח המותג, שכולו עוצמה נשית ואהבה עצמית. ליה לונדון מתאימה בדיוק בשבילך וכעת כל אחת יכולה להביא את עצמה באופן משוחרר ומלא בטחון לעולם ההלבשה התחתונה הזוהר.
סיגל קליין (צילום: אסי ביטון)
סיגל קליין (צילום: אסי ביטון)

היינו ביום האודישנים הגדול, חגיגה גדולה הייתה שם. מצעד של נשים יפות וחזקות בכל הגילאים ובכל המיגזרים שהגיעו לסטודיו ברח’ שוקן וסיפרו על עצמן, על הכוח שלהם. על כל החגיגה ניצח גולן נהרדעא ומנכלי”ת ליה לונדון יפעת דה-לרנה ברכה.
אני אישית אהבתי למצוא בין המועמדות שתיים אהובות עלי במיוחד ובהחלט מהוות מקור השראה לעוצמה נשית.
האחת סיגלי גרוס, סטייליסטית של ערוץ 5 ועיתון לאישה  וגם הסטייליסטית האישית שלי בתוכנית “אצל נגה בסלון”. כמה שהיא שקטה ככה היא עוצמתית, מקצוענית, מיוחדת ייחודית ונפלאה. 
ו… סיגל קליין, אשת תיקשורת מובילה בירושלים.  ועכשיו, כשאני כותבת שורות אלה, אני מגלה שגם היא התברכה באותן תכונות שאני אוהבת בסיגל האחת קיימות גם בסיגל זו. שקטה, עוצמתית, מקצוענית, מיוחדת ייחודית ונפלאה.
בקיצור, שאפו גדול 🙂
עכשיו נותר לנו לראות מי תיבחר להיות השגרירה של ליה לונדון לשנת 2019 – 2020.
ליה לונדון – שירות לקוחות 03-6480653
 
 

כתיבת תגובה