מכונת גילוח – לא לגברים בלבד !

חב’ “Fujicom” (פוג’יקום) משיקה בימים אלו את Lady Rotoshave מכשיר להסרת שיער לנשים.

ליידי רוטושייב (צילום: יח"צ)
ליידי רוטושייב (צילום: יח"צ)

חב’ “Fujicom” (פוג’יקום) משיקה בימים אלו בישראל מכשיר מהפכני בתחום הסרת שיער לנשים- “Lady Rotoshave” (ליידי רוטושייב). הפותח קטגוריה חדשה בתחום “הגילוח הנשי”.

המוצר הינו סכין גילוח חשמלי המותאם במיוחד לעור הנשי ובכך מבדל את עצמו מכל מוצר מתחרה אחר הקיים כיום בשוק.

ה- “Lady Rotoshave” משלב נוחות ובטיחות מכשיר האפילציה ויתרונות סכין גילוח במכשיר אחד. המכשיר הינו סכין גילוח חשמלי המופעל ע”י סוללות ומיועד לגילוח רטוב בטכנולוגיה פורצת דרך בחדשנותה.

במכשיר 9 פטנטים רשומים המתייחסים למהות הפעולה הסיבובית, לשימוש הרטוב ולבטיחות מרבית. הוא מסתובב ויוצר 270 נקודות מגע עם העור בשנייה, תוך שמירה על גירוי מינימאלי וחיסול מוחלט של כמעט כל הנקודות הקשות לגילוח או חתכים, דבר המותיר את העור חלק יותר.

ליידי רוטושייב (צילום: יח"צ)
ליידי רוטושייב (צילום: יח"צ)

לסכין הגילוח 9 להבים המסתובבים ,כאמור, במהירות של 270 סל”ד, המאפשרים גילוח צמוד יותר, בטוח יותר, רך יותר, חלק יותר, מהיר יותר, ונעים יותר.

תוף הלהבים של מכשיר ה”רוטובלייד 14″ בנוי מ- 9 להבים הממוקמים על גבי התוף, בזוויות שונות, כך שבמפגש עם העור, נוצר הגילוח הקרוב, הבטוח והעדין ביותר.

המכשיר הינו מיזם משותף של חב’ “פוג’יקום” וחב’ “Emjoy”  ומשווק בלעדית ברשת “סופרפארם”. במקביל להשקתו בישראל, יושק  המכשיר גם בארה”ב, גרמניה ואוסטרליה.

למכשיר ה “Lady Rotoshave” פונקציה נוספת – “Rotostone” (רוטוסטון) – אבן פדיקור מהפכנית להסרת עור קשה מכף הרגל.

פטנט מהפכני המשלב את יתרונות ה”ליידי רוטושייב” עם אבן פדיקור מסתובבת. לא נוצר ”עור מת” כתוצאה מחיתוך ומהסרה רגילה. רק מחליפים את תוף הלהבים באבן הפדיקור ונהנים מאבן פדיקור מהפכנית.

בלחיצה קלה ניתן להחליף את תוף ה”רוטובלייד” באבן ה”רוטוסטון”.

מחיר ההשקה של מכשיר ה-“Lady Rotoshave” הינו 99.99 ₪.

כתיבת תגובה