מתולתלות תלתל תלתל

מתולתלות? אתן חייבות להכיר את סדרת המוצרים של חברת “ויטמינס – מוצרי שיער מתקדמים” המובילה מהלך חדשני בעולם התלתלים והמתולתלות עם סדרת “סילק קרטין וביוטין לתלתלים” מוצרים המושלמים לתלתלים מושלמים.

מסיכה – צילום: אבינועם לוי

לתלתלים יש רצונות משלהם ויש להם חיים משלהם. הרבה פעמים זה ממש לא מסתדר עם הרצונות שלנו. יש פעמים שהם סוררים, מורדים וכלום לא עוזר. מה עושים?

חברת ויטמינס – מוצרי שיער מתקדמים, משיקה סדרה למתולתלות “סילק קרטין וביוטין לתלתלים” . הסדרה מורכבת מהחומרים הכי חדשניים בתחום טיפוח וטיפול בשיער שהם שילוב של ביוטין קולגן וקרטין לצד מסורת משפחתית וניסיון של 79 שנים בפיתוח מוצרי שיער מקצועיים. איכות בלתי מתפשרת בחומרי גלם לעיצוב בריאותי וטיפוח שיער שיקי, אופנתי, ובקו השעה.

בסדרה יש מגוון רחב של מוצרים ייחודיים לטיפול וטיפוח השיער: קרם להורדת נפח, קרם גלייז, מסכת שיער 60 שניות, באנג’י קרם להברקה ועיגול תלתל, שמפו, מרכך, סרום ועוד. מוצרים לעיצוב והקפצת תלתלים מלאי סטייל ושובבות, בתוספת ריח משכר.

סדרת סילק קרטין וביוטין לתלתלים מעושרת במשולש החלבונים הקדוש לשיער: ביוטין, קולגן, וקרטין

ביוטין –  תפקידו העיקרי לקשור חלבונים חופשיים מסוגים שונים ולצוות אותם לסיוע מבנה השיערה מעומקה החוצה, הביוטין מסייע בחיזוק השיערה למראה שיער בריא, ובנוי מקומפלקס ויטמיני בי הנקשרים אל המטריקס של השיערה.

קולגן – חלבון מרכזי וחשוב במבנה השיער והקרקפת מסייע בחיזוק שורשי השיער ותפקוד הזקיק שממנו יונקת השיערה את חיותה, משפר את צמיחת התאים בזקיק ואת עובי ואיכות השיער.

קרטין –  השיער עשוי מקרטין, חלבון, וחומצת אמינו. הקרטין תפקידו לשמור על מבנה השיער צורתו וחוזקו ולסייע בהתפתחות השיער ובריאותו. הוא מוסיף לחות, ברק, גמישות, ונפח. מפחית חשמל סטטי ובונה את השיער מחדש בתהליך טבעי.

מסיכה

קיבלתי לסקירה מסיכה סילק קרטין & ביוטין לתלתלים, המסיכה מגיעה בקופסא בכמות של 500 מ”ל צבעה קרם לבן – מסיכה מזינה, מעניקה לחות ומתירה קשרים באופן מיידי משיבה לשיער את הברק ורכותו הטבעית, מאפשרת יצירה תלתלים קפיציים ורעננים.

לאחר החפיפה מרחתי את המסיכה על השיער עיסיתי היטב את המסיכה על השיער ולאחר דקה שטפתי.

אהבתי את מגע השיער כמו משי רך. לאחר השיער התייבש והתלתלים היו יותר מסודרים ומאורגנים. נחמד מאד מילה של “אמא נגה”.

ההמלצה לשימוש פעם אחת בשבוע.

ב-“ויטמינס – מעבדות למוצרי שיער מתקדמים” מאמינים בשימור השיער הן במעטפת החיצונית והן בפנימית, שמירה על תהליכים פנימיים שלא נראים לעין כמו שימור שורש השיערה מהקרקפת ועד לקצוות, ובנייה והזנת השיער למראה בריא, חזק, שופע ברק, ומעוצב להפליא.

להשיג  ב-

רשת חנויות BE

אתר “סנט הייר – הבית לשיער בריא”http://centhair.co.il

ובחנויות “סנט הייר – הבית לשיער בריא”: רעננה, אחוזה 89, טלפון 09-7404116

תל אביב, כיכר רבין. כיכר מלכי ישראל 6. טלפון 03-609-2217

כתיבת תגובה