מתנות לילדים, מה קונים? איפה? ב WE TOYS

חנוכה חנוכה חג יפה כל כך 🙂 דמי חנוכה או מתנה? מה קונים לילדים? אני מעדיפה לתת מתנות, כך אני בוחרת מה אני רוצה לתת 🙂 מתנה שגם תעשיר ותלמד את הילד וגם תעניין 🙂 קבלו כמה הצעות. מילה של “אמא נגה”.

אדם קובי רוזנברג
אדם קובי רוזנברג

אדם קובי רוזנברג, נכדי הבכור, הג’ינג’י האהוב שלנו חוגג היום ה 14.12 את יום הולדתו ה – 4 . חגגנו אצלי בבית עם המשפחה הקרובה, נו… קורונה טיים, אתם כבר יודעים הכל בקפסולות, חגגו לו בגן ואתמול, חגגו לו עם כל החברים בפארק, לפי תנאי התו הסגול, כן כפי שאנו חייבים.
עוגה עם נרות  ובלונים – היו 🙂
שירי יומולדת וחנוכה – היו 🙂
סופגניות, והדלקת נרות חנוכה – היו 🙂
ומתנות, כמובן הרבה 🙂
או, על זה בדיוק רציתי לדבר – מתנות לילדים / נכדים / חברים של הילדים מה אתם עושים? היכן אתם קונים?
אדם קובי רוזנברג
אדם קובי רוזנברג

ממליצה לכם להכיר את WE TOYS  בבעלותם של היזמים ובני הזוג רונית ואבי מוגילנצקי. משנת 2002 הם מנהלים  עסק  לייבוא  מוצרים וצעצועים,  ובשלוש שנים  האחרונות בחרו  להתעמק באיתור צעצועים איכותיים בעלים ערך מוסף ברחבי העולם. וכך לפני כשנה החליטו להרים את הכפפה, להגשים חלום ולפתוח את WE  TOYS. מתוך  ראייה שצעצועים זה לא רק משחק ילדים, אלא טומן בחובו מחשבה על עיצוב המוצר, פן סביבתי, פיתוח מיומנות חשובות שהילד רוכש ומפתח דרך הצעצוע עולם ומלואו. “אמנם לא תכננו משבר כמו הקורונה, אך מצאנו שדווקא בתקופה זו כשהחנות הייתה בשיפוצים, קיבלנו מבול של הזמנות דרך האתר המקוון. יותר משפחות מצאו את עצמם משחקים עם ילדיהם ומייצרים לעצמם זמן איכות”.
WE TOYS בית של מותגים מעולים
WE TOYS בית של מותגים מעולים

פעילות WE TOYS , שנעשית דרך חנות מקוונת מציעים צעצועים איכותיים  ממיטב המותגים הבינלאומיים בייבוא בלעדי כגון : Teifoc ,New classic toys, Eitech מגרמניה לצד המותגים מהולנד New classic toys , Melissa & Doug מסדרת צעצועים אנטי בקטריאליים לתינוקות ועד לצעצועי בנייה מלבנים קטנות ומלט – ” לאדריכלים הקטנטנים” ועד למשחקי הרכבה בתלת מימד ליצירת מטוס סולארי וספינת חלל,  לילדים שחולמים להיות אסטרונאטים.
נכנסתי לאתר https://www.wetoys.co.il/ ומיד התאהבתי 🙂 האתר מאד ידידותי, קל מאד להתמצא בו והמשלוח מגיע תוך 5 ימים, פצצה!
אדם ותיאו עם פאזל קרוקודיל ABC
אדם ותיאו עם פאזל קרוקודיל ABC

התאהבתי בתנין 🙂 מה זה תנין? תנין זה פאזל קרוקודיל ABC העשוי מעץ איכותי לפיתוח המחשבה והדימיון. על כל חלק מהפאזל אות אחת ב ABC כל חלק בצבע מרהיב וכשמרכיבים את האותיות בסדר הנכון כל אותיות ה ABC מסודרות כהלכה ויש לנו תנין צבעוני לתפארת 🙂 .
אדם, שכבר יודע לשיר את ה ABC מאד התלהב מהפאזל וישר פירק והרכיב. אהבתי שגם תיאו בן שנתיים ו 4 חודשים גם אהב את הפאזל וניגש גם הוא לנסות להרכיב. ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
צעצועי בניה מלבנים אמיתיות ומלט
צעצועי בניה מלבנים אמיתיות ומלט

מה עוד יש בחנות? מגוון רחב של צעצועים אנטי בקטריאליים לתינוקות, צעצועי הרכבה ממתכת איכותית (לילדים יותר גדולים) ו… צעצועי בנייה מלבנים קטנות ומלט המסייעים בפיתוח מגוון מיומנות כבר בגיל הרך. כן, בדיוק כמו שאתם שומעים צעצוע בנייה לילדים, הכל ידידותי, המלט עשוי מתערובת של קמח תירס. כשאתם מסיימים לבנות ורוצים לפרק, מכניסים את המבנה למים, המלט נמס וניתן להרכיב מחדש. יש אפשרות גם לקנות רק את המלט.
צעצועי עץ ייחודיים. מגש פירות וירקות
צעצועי עץ ייחודיים. מגש פירות וירקות

ממליצה לכם להיכנס לאתר, או אפילו להגיע לחנות ברחובות חוויה נפלאה. תשוטטו בין כל המותגים, תתרשמו מהמגוון העשיר, מאיכות המוצרים ותכירו זוג מקסים שמתנהלים ומנסים גם בזמן הקורונה לשרוד ולהעשיר את עולמם של ילדינו.
חנות בוטיק הדגל הראשונה, שוכנת במרכז העיר רחובות, רח’ אחד העם 22.
וכמובן האתר בכתובת – https://www.wetoys.co.il/

כתיבת תגובה