נובי – לשתות כל היום

נובי משיקה כוס פלא עם אורות מהבהבים, הנוזל לא נשפך והילדים לא מפסיקים לשתות 🙂  מילה של “אמא נגה”.

כוס הפלא NUBY (צילום: יח"צ חו"ל)
כוס הפלא NUBY (צילום: יח”צ חו”ל)

אחת המשימות החשובות של הורים בקיץ החם היא לדאוג שהילדים ישתו כל הזמן, כאשר כל האמצעים לעניין כשרים, במיוחד אם מדובר בגימיקים ומשחקים שמהם ייהנו הילדים.
מותג מוצרי התינוקות האמריקאי  Nuby מציג את הלהיט הקיצי החדש לילדים- כוס פלא שאינה נשפכת  ומשולבת באורות מהבהבים! הכוס בעלת פטנט ייחודי המונע את דליפת נוזל השתייה שבתוכה ומאפשרת לילד לשתות באופן עצמאי ללא חשש, וגם מהווה משחק מדליק עם אורות מדליקים ומהבהבים הפועלים כשטופחים בה קלות.
כוסות הפלא מבית המותג הונדסו לשתייה ואחיזה קלות ללא טפטופים ודליפות בכל זווית בהן נאחזות, מה שהופך אותן לפריט פרקטי במיוחד לנסיעה במכונית, לטיולים ובבית.
תיאו שלנו עם הכוס של נובי
תיאו שלנו עם הכוס של נובי

הכוסות נטולות שסתום, כאשר השתייה מהן מתאפשרת באמצעות טכנולוגיית Touch Flo המווסתת את צריכת הנוזל עם פעולת המציצה של הילד. שולי הסיליקון הרכים בחלקה העליון של הכוס מעוצבים באופן ייחודי להגנה על החניכיים והשיניים רגישות. בעת טפיחה קלה על דופן הכוס ידלקו וינצנצו מתוכה אורות צבעוניים שישעשעו את הילדים ויגרמו להם לשחק ולשתות מהכוס יותר. פרט חשוב נוסף הוא דופן הכוס הכפולה, המבודדת את קור המשקה ושומרת עליו קר לאורך זמן רב.
קיבלנו את הכוס לסקירה, הכוסות מגיעות במבחר צבעים לבחירה (כחול, אפור או ורוד) ואיורים מקסימים, בנפח אחיד של 300 מ”ל. שולי הכוס עשויים מסיליקון כך שהן מונעות פגיעה בחניכיים ובשיניים של הילדים והכי חשוב הנוזל לא נשפך 🙂 . נתנו לתיאו שלנו את הכוס הוא כל כך התלהב ולא הפסיק לשתות 🙂 מופע האורות יפה, מרשים וגרם לתיאו לצחוק כל פעם ולהתלהב 🙂 אהבנו מאד וממליצים בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
הכוס מתאימה לילדים מגילאי שנה ומעלה.
המחיר: 59.90 שקלים.
ניתן להשיג ברשת שילב – Nuby
לפרטים נוספים www.Nuby.co.il
 
 

כתיבת תגובה