נוטלי, עיצוב יוקרתי

משפצים? משדרגים? בונים? כדאי לכם להכיר את קבוצת נוטלי המציגה את מותגי היוקרה לעיצוב הבית וביניהם חברת הברזים המובילה בעולם hansgrohe – Axor, מטבחי היוקרה של  Rational גרמניה, אמבטיות הפלדה kaldewei –  , ועכשיו גם קונצרן כיורי המטבח הענק משוויץ FRANKE ועוד. 

Heaven Shower Axor - נוטלי
Heaven Shower Axor – נוטלי

בשנים האחרונות העיצוב השתנה הוא כבר לא עיצוב פונקציונאלי כמו שהיה הוא פשוט השתדרג. היום, כשנכנסים לחדר האמבטיה הציפייה היא ליצור חוויה. לא רק טוש, כיור ואסלה… אלא חוויה כוללת של יופי ונועם שתעטוף אותנו.
קבוצת נוטלי עוזרת לנו ליצור את החוויה במותגים שהיא מייבאת לארץ ביניהם :
Hansgrohe-Axor מציגה את ה Shower Heaven – חברת הנס גרוהה המותג הבינלאומי המוביל לברזים ומערכות מים משדרגת שוב את חוויית השימוש במקלחת למקסימום האפשרי ומשיקה מערכות רחצה חדשניות המשלבות מערכות הזלפת מים מגוונות יחד עם מערכות הפעלה מתוחכמות  עם דגש עיצובי בכל נושא מערכות צמודות הקיר. אחת ממערכות אלו היא מערכת הלחצנים Shower Heaven החדשה מסדרת ברזי ה – Select למקלחת, שעוצבה ע”י Phoenix Design באה לידי ביטוי טכנולוגיית שליטה חדשנית במים. החידוש הוא בעיצוב ובמערכת זרימת המים. למערכת ראש מקלחת שמשלב 4 סגנונות הזלפת מים ויכולת שליטה ותמרון בין הזרמים. כמו כן, למערכת סגנון הזלפת מים חדש שנקרא  Powder Rain  המאפשר הזלפת מים מעודנת כמו טיפות בגודל של אבקה שעוטפות את כל הגוף המעניקה חוויית מקלחת מהנה לצד איכות בלתי מתפשרת.
FRANKE sinks - נוטלי
FRANKE sinks – נוטלי

Franke מציגה את הכיורים הטובים בעולם – Franke, חברת הכיורים השוויצרית הגדולה בעולם נכנסת להפצה בישראל ופורסת בימים אלו תצוגות בחנויות הקרמיקה מגוון גדול של כיורים הכולל עשרות דגמים, עשויים גרניט או נירוסטה, כיור בודד או כפול, עם או בלי משטחי עבודה, הנותנים פתרונות לכל דרישה. כנהוג בישראל, כל הכיורים מוצעים בהתקנה שטוחה, ליישום בקו אחיד עם משטח העבודה ולתחזוקה אופטימלית.
Kaldewei מציגה את אמבטיית Elipso Duo – יצרנית האמבטיות והכלים הסניטרים הגרמנית Kaldewei  מציגה את אמבטיית Elipso Duo, האמבטיה האובלית, שקווי המתאר המעוגלים שלה מתעקלים ומעצבים את המשטחים הפנימיים בצורה שמבטיחה נוחות מקסימלית. מעבר למקום הטבילה הגדול המאפשר רחצה נוחה גם לשניים יחד, אמבטיה אליפסו-דואו המשדרת יוקרה בחדר הרחצה. כמו כל מוצרי Kaldewei, גם האמבטיה המיוחדת הזו המעוצבת ע”י קבוצת Phoenix עטורת הפרסים, מיוצרת מפלדה מצופה אמייל, 3.5 מ”מ של איכות ש- 30 שנות אחריות בצידה.
Kaldewei elipso duo - נוטלי
Kaldewei elipso duo – נוטלי

כדאי לדעת שקבוצת נוטלי הינה חברה עם לא מעט פעילות ואחראית על ייצוג המותגים בשוק ישראל לרבות יהודה ושמרון.  לנוטלי פעילות הפצה מול כ-90 נקודות מכירה וכן פעילות מול אלפי חדרי מלון ואספקת המוצרים לעשרות רשתות לעיצוב הבית.