נכנס יין נכנס אושר

החג בפתח, נכון לא נפגשים אבל, ניתן לשמח את המשפחה ולהפתיע אותם עם יין טוב. יין תמיד משמח, תמיד עושה טוב 🙂 ויין של יקב ויתקין 🙂 חגיגה לנשמה 🙂 ממליצה בחום. מילה של “אמא נגה”.

הרמת כוסית ביקב ויתקין (צילום: גלי איתן)
הרמת כוסית ביקב ויתקין (צילום: גלי איתן)

יקב ויתקין הינו יקב בוטיק משפחתי הנחשב לחלוץ הייננות הים תיכונית בתעשיית היין הישראלית, בזכות התמחותו בייצור יין מקורי מזנים שטרם מימשו את פוטנציאל עצמם.
שרונה פז-בלוגולובסקי, הבעלים ומנכל”ית היקב מבטיחה לנו שבהזמנה מעל 500 ₪ משלוח ללא תשלום בכל הארץ לנקודה אחת, בהזמנה עד 500 ₪  – 3 נקודות איסוף (בתל אביב, חיפה וביקב ויתקין ) ללא תשלום. כל ההזמנות יסופקו עד לערב חג.
ביקב ויתקין ניתן להשיג לקראת פסח 2020 מספר יינות חדשים קבלו הצצה :
גוורצטרמינר 2019 של יקב ויתקין (צילום באדיבות יח"צ)
גוורצטרמינר 2019 של יקב ויתקין (צילום באדיבות יח”צ)

גוורצטרמינר 2019  Gewurztraminer – ויתקין גוורצטרמינר יבש – בהרכב זני של 100% ענבי גוורצטרמינר שגדלו בכרמים הנטועים על אדמות גיר עם אחוז חרסית וחול משתנה.
כיין יבש, הגוורצטרמינר יתאים ללוות מגוון רחב של מאכלים החל ממנות עזות טעם ממטבחי המזרח הרחוק, מנות טפאס מגוונות ומתובלות וכן דגי ים בעשבי תיבול או בשרים עדינים צלויים בגריל.
להשיג במחיר של 100 ₪
קריניאן 2017 של יקב ויתקין (צילום באדיבות יח"צ)
קריניאן 2017 של יקב ויתקין (צילום באדיבות יח”צ)

קריניאן גפנים בוגרות 2017- הבציר ה- 16 של הקריניאן – הרכב זני  100%  ענבי קריניאן בכרם מבוגר בן למעלה מ 40 שנה המעוצב בהדליית גביע וגדל ללא השקיה באזור בנימינה.
בזכות האיזון המדויק שהיין מפגין בין עושר מורכבות ורעננות הוא מהווה יין אוכל נפלא ויתאים למגוון רב  של מנות ובעיקר למנות בשר איכותיות ובעיקר בקר, טלה או ברווז, מנות פסטה עשירות וגבינות קשות וארומטיות.
להשיג מחיר של 120 ₪
מסע ישראלי ורוד(צילום יקב ויתקין)
מסע ישראלי ורוד(צילום יקב ויתקין)

מסע ורוד ישראלי – מהדורה 16 – הרכב זני מבוסס גרנאש נואר (מעל ל90%) עם מעט טמפרניו וסירה, בכרם המעוצב בהדליית גביע האופיינית לאזורי הים התיכון ללא כל השקיה. הטמפרניו והסירה מכרם במרום הגליל.
זהו היין הגסטרונומי האולטימטיבי!  ההתאמה שלו לאוכל רחבת טווח וניתן לשדך אותו בהצלחה למגוון רחב של מנות החל מדגי ים טריים כסביצ’ה וסשימי, מנות מהמזרח הרחוק, מיני טאפסים שונים ועד למנות של עוף צלוי ובשרים בעישון קל.
אלכוהול-  11.5%
להשיג במחיר של 75 ₪
כמו כל חג גם הפעם יקב ותקין תורם לקהילה ובפסח 2020 ארגון רוח נשית מקבל מיקב ויתקין תרומה בה יגולמו חלק מהרווחים של מספר מוצרים המסומנים בקטלוג , כל מארז שי ילווה בתעודת תרומות.
לפרטים והזמנות באתר און ליין: https://vitkin-winery.co.il/
WhatsApp: 054-4866355
 
 

כתיבת תגובה