נפרטיטי משיקה קולקצייה חדשה

נפרטיטי , של המעצבת עדנה פז מציגה מבחר גדול של פריטים מיוחדים וייחודיים, שכל אחת תאהב ללבוש. מילה של “אמא נגה”. 

נפרטיטי (צילום: דביר כחלון)
נפרטיטי (צילום: דביר כחלון)

עדנה פז, הבעלים והמעצבת הראשית של בית מותג האופנה נפרטיטי השיקה קולקצייה חדשה ובחרה בלוקיישן מקסים בתל אביב בית אנג’לו ונינה הממוקם ברח’ יפת 18.
אנג’לו ונינה שוכן במבנה היסטורי מהתקופה העותומנית אשר שימש כבנק הראשון בישראל – בנק אנגלו-פלשתינה.
המבנה עבר שיחזור שנעשה מתוך אהבה, הקפדה וכבוד לעבר. החלל המהודר בעל תקרות גבוהות מצוירות, קשתות מרשימות ורצפת שייש נותן הרגשה של פאר ועושר אך יחד עם זאת הרגשה חופשית ואינטימית של בית.
נפרטיטי (צילום: דביר כחלון)
נפרטיטי (צילום: דביר כחלון)

הלוקיישן מתאים ומכבד את חזונה של המעצבת הראשית של נפרטיטי, עדנה פז הוא יצירת עולם תוכן לנשים, אשר מאפשר להן לממש את עצמן במגוון ממשקי החיים: היום-יום, הקריירה, אירועים משמחים ועוד, תוך יצירת מראה עם נוכחות ואמירה אישית, לנשים עוצמתיות, נשיות שבטוחות בעצמן ורוצות להיראות נפלא.
הפריטים בקולקצייה מאופיינים בתפירה איכותית במיוחד תוך שימוש בחומרי גלם יוקרתיים וייצור של מספר פריטים קטן מכל דגם וגוון, כך שכל אחת יכולה לשמור על הייחודיות שלה.
הפריטים בקולקציה מגיעים במגוון מידות, החל ממידה 42 ועד מידה 54, מתוך רצון להעניק לכל אחת ואחת את ההזדמנות לבטא את הנשיות, התשוקה והיצירתיות שלה.
בקולקציית אביב-קיץ 2018 ניתן לראות פריטים במראה קז’ואל בעלי קו אלגנטי ונוח לצד אאוטפיט לערב ואירועים, מגוון ומרשים הכולל חליפות ושמלות ערב.
נפרטיטי (צילום: דביר כחלון)
נפרטיטי (צילום: דביר כחלון)

במותג נפרטיטי מקפידים על חידוש הקולקציה מספר פעמים בעונה על-מנת לשמר את הרוח הצעירה והעדכנית ולעצב פריטים עכשוויים בהתאם לטרנדים המשתנים בעולם האופנה.
כחלק מחזונה של החברה, נבחרה השנה פרזנטורית חדשה, הדוגמנית ירדן רוקח. ירדן משדרת נשיות, עוצמתיות, חדשנות ורעננות המאפיינת את הקולקציה החדשה.
רשת האופנה נפרטיטי קיימת מאמצע שנות התשעים כענף של קיבוץ אילון ומ – 2007 בבעלות של המעצבת עדנה פז.
נפרטיטי (צילום: דביר כחלון)
נפרטיטי (צילום: דביר כחלון)

בתחילת דרכה, החלה עדנה את מותג נפרטיטי כענף קיבוצי בקיבוץ אילון שנמצא בגליל המערבי. היום, מותג נפרטיטי נמצא בבעלות משפחת פז ומנוהל ע”י עדנה ובעלה גיא, כאשר הם אמונים, יחד עם עזרתה של המעצבת גילה גירשטיין וצוות מעצבים נוסף, על כל תהליך הייצור, החל בעיצוב הפריטים, תדמיתנות, גזירה, תפירה וגיהוץ אשר מתבצעים כולם במפעל שבקיבוץ אילון בכדי להבטיח את האיכות הגבוהה של הבגדים.
סניפי הרשת –
* כברי (ליד נהריה)
* קריון – קרית-ביאליק,
* קניון אילון – רמת- גן
* קניון הדר – ירושלים
* בנוסף ניתן למצוא את אופנת נפרטיטי בחנויות נבחרות ברחבי הארץ.
לרשימת הסניפים המלאה ניתן להיכנס לאתר האינטרנטwww.nefartiti.co.il