סופגניות, טעמנו בקטנה… מילה של אמא נגה

חנוכה, חנוכה חג טעים כל כך, לביבות סופגניות והקלוריות נדבקות באושר בכל ביס 🙂 ובכן, החלטנו לטעום רק בקטנה על מנת לעזור לכם מה כדאי ועל מה לוותר ודי. מילה של “אמא נגה”.

קפה גרג סופגניות חנוכה 2019 (צילום: אנטולי מיכאלו)
קפה גרג סופגניות חנוכה 2019 (צילום: אנטולי מיכאלו)

לקראת חג החנוכה קיבלנו משלוחים של סופגניות. החלטנו לטעום. לשם כך התכנסנו ננה, אדם, תיאו, יונתן ואני אמא נגה ‘חירפנו’ את משקלינו, איתגרנו את גופינו והחלטנו להינות 🙂 ממה? מסופגניות. אני חייבת לציין שאני, ממש לא חובבת  את הג’אנר… או ליתר דיוק החלטתי שאני לא אוהבת סופגניות (מפאת כמות הקלוריות העצומה) אבל, מדווחת שהייתה אחת שלא יכולתי לעמוד בפניה ואכלתי… טוב רק חצי 🙂
טעמנו סופגניות של קפה גרג וקפה ביגה ולהלן הרשמים…
ברשת קפה גרג, בחרו להשיק לחג החנוכה  סדרת סופגניות אפויות, במגוון מילוים המשתלבים בהרמוניה עם הבצק המפנק בין הטעמים: הסופגנייה הקלאסית במילוי ריבת התות, סופגניית אלפחורס הממולאת בריבת חלב ומעליה קוקוס ,סופגנייה במילוי שוקולד ועוד.
אדם בפעולה
אדם בפעולה

בבדיקה, הסופגניות האפויות הן יותר דחוסות ויונתן ממש לא אהב ולדבריו מרגיש לו שהוא אוכל ‘לחם’. תכלס, הוא צודק, אבל הסופגנייה האפויה עם פחות שמן, נכון היא יותר דחוסה, לא הרגיש לנו כמו חנוכה. ננה גם לא התלהבה אדם ותיאו שיחקו בהן אהבו יותר את סופגניית האלפחורס ואכלו מעט מהשאר. יש לציין שהמילוי טעים 🙂 מילה של “אמא נגה”
מחיר: 7 ₪ לסופגניית ריבה ליחידה, 9 ₪ לסופגניות במילוי ריבת חלב או שוקולד.
קפה ביגה סופגניות חנוכה 2019 (צילום: אנטולי מיכאלו)
קפה ביגה סופגניות חנוכה 2019 (צילום: אנטולי מיכאלו)

רשת ביגה משיקה מגוון סופגניות עגולות מתוקות אפויות בתנור במגוון מילויים של, פיסטוק , וניל קרמל , פטיסייר וניל, שוקולד בציפוי פניני שוקולד, אייריש קרים וכמובן גם הריבה.  וסופגניות ללא גלוטן במילוי ריבה או שוקולד (לא טעמנו).
בבדיקה, גם כאן הסופגניות אפויות ויונתן… ויתר. ננה  והבנים התלהבו הנראות של הסופגניות הייתה יותר מגרה השוקולד בציפוי פניני שוקולד הייתה אהובה על אדם ותיאו והיא ‘חוסלה’ מיד 🙂 מה קרה עם ננה ואיתי? או, כאן יש טוויסט בעלילה. טעמנו ו… בסדר… עד שהגענו לסופגנייה במילוי פטיסייר וניל 🙂 כאן כבר וואו, איזה טעים והיא פשוט ‘חוסלה’ והוכתרה כסופגנייה המנצחת מבחינתינו. זאת אומרת, אם כבר לאכול סופגנייה אז ממליצה לכם לבחור במילוי פטיסייר וניל כי יש בה מלאאאאא פטיסייר וניל עשיר, טעים ומנצח 🙂 מילה של “אמא נגה”.
ננה והסופגנייה הנבחרת
ננה והסופגנייה הנבחרת

מחיר סופגנייה במילוי ריבה 7 ₪ , סופגנייה במילוי שוקולד או ריבת חלב ב 9 ₪ , סופגניות במילויים מיוחדים ב 12 ₪.
כדאי לכם לדעת –
רשת קפה ביגה משיקה ספיישל חנוכה סופגניות מרובעות מלוחות שיהיו מנות הספיישל שלה לכבוד חג האורות.
סופגנייה מרובעת סלמון מעושן   – ביצה עלומה, בשילוב  קרם אבוקדו גרידת לימון, סופגנייה מרובעת סביח – פרוסות חציל, פרוסות תפו”א, פרוסות עגבניות, פטרוזיליה, ביצה קשה מלמעלה זיגוג טחינה ועמבה וסופגנייה מרובעת פטריות – מוקפצות עם תרד וגבינה מוצרלה מלמעלה זיגוג הולנדייז כמהין.
הסופגניות המרובעות יהיו בסניפים במהדורה מוגבלת רק בחג החנוכה !
מחיר סופגנייה מלוחה: 39-45 ₪ ליחידה.
חג חנוכה שמח!

כתיבת תגובה