סט אלגנטי לאמבט

חברת “ליפסקי” משיקה מארז דקורטיבי חדש ומסוגנן של פח אשפה ומברשת אסלה בעיצוב ראטן, במחיר אטרקטיבי .

ליפסקי -סט לאמבט
ליפסקי -סט לאמבט

חברת ליפסקיהישראלית, המתמחה בפיתוח וייצור מוצרי אינסטלציה, סניטציה ומוצרי אמבט דקורטיביים, מרחיבה את ליין המוצרים המעוצבים לחדרי האמבטיה והשירותים ומשיקה סט תואם ומסוגנן של פח ומברשת אסלה בעיצוב ראטן קלוע דמוי קש, בקו ישר ואלגנטי ובמחיר אטרקטיבי. המארז מהודר ומתאים כמתנה מעוצבת ופרקטית.

מתוך התחשבות בסביבה, המארז מאורגן באופן קומפקטי והפח מכיל בתוכו את מברשת האסלה, כך שאין צורך באריזה נוספת או גדולה ובבזבוז הנייר והמשאבים הנלווים לכך.

פח האשפה מלבני ומעוצב בקו קלאסי ונקי. הפח, בנפח של 7 ליטרים, כולל פח פלסטיק פנימי עם ידית אחיזה – הנשלף החוצה לניקוי יעיל ונוח, ורגלית לפתיחת המכסה ללא מגע – להיגיינה מרבית. בשל צורתו המלבנית ניתן להצמיד את הפח אל הקיר, כך שיתפוס נפח מינימאלי. עובדה זו גם הופכת אותו למתאים במיוחד לחדרי שירותים ואמבטיה קטנים או כאלה בהם יש רווח צר בין האסלה לקיר.

מברשת האסלה מעוצבת גם היא בקו ישר ונקי, נוחה לשימוש ולניקוי, ונצמדת לפינה ולנישות צרות וקטנות. ידית האחיזה ארגונומית והמברשת איכותית, נוחה ויעילה.

ליפסקי -סט לאמבט
ליפסקי -סט לאמבט

המברשת והפח מוצעים כסט תואם לחדרי השירותים והאמבטיה. צורתם המרובעת מאפשרת להניחם זה בצד זה – ליד האסלה ובצמוד לקיר. המוצרים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ועשויים מפוליפוריפילן (חומר פלסטי קשיח) קל לניקוי.

המוצרים מוצעים בגוונים קלאסיים של לבן, חום, פרגמון ואפור.

מחיר הסט: 125 ₪.

להשיג: ברשת הום-סנטר ובחנויות מובחרות למוצרי אמבטיה.