ספר – האישה שנותרה מאחור

האישה שנותרה מאחור, מאת הסופרת לינדה הווארד הוא ספר מתח ופעולה שקשה מאד להניחו בצד. לא נרגעתי עד שסיימתי לקרוא 🙂 מילה של “אמא נגה”.

האישה שנותרה מאחור (צילום: יח"צ)
האישה שנותרה מאחור (צילום: יח”צ)

ג’ינה מודל,  אשת מחשבים,  עובדת בוושינגטון בתחום התקשורת עבור ארגון צבאי למחצה,  אבל כשג’ינה מפגינה כישרון יוצא דופן במשחקי מחשב מתוחכמים וריאליסטיים להפליא,  היא מוצבת בתפקיד חדש בשטח,  כמפעילת מל”ט משוכלל של אחד מצוותי הפעולה, יחידת עילית צבאית למחצה.
מפקד הצוות לוי,  המכונה אייס,  רחוק מלהתלהב מההנחתה של ג’ינה בצוות שלו, ומביא זאת לידי ביטוי בקשיחות יתר כלפיה במהלך הכשרתה. בינתיים,  חברת קונגרס בעלת השפעה פועלת מאחורי הקלעים במטרה לחסל את האדם שאחראי על צוותי הפעולה.  היא בונה בהדרגה מלכודת , ושיאה הוא מארב לצוות של לוי באזור מדברי בסוריה.  בעוד שלוחמי הצוות נקלעים למארב, פוצץ הבסיס העורפי שבו שהתה ג’ינה כדי להפעיל את מל”ט הפיקוח.  האם יצליחו כל חברי הצוות להגיע לנקודת החילוץ בשלום?

קראתי את הספר בשקיקה. לא יכולתי להניחו. תקופת החגים, מארחת מתארחת והספר… לצידי, בין לבין מצליחה לקרוא קצת. עד שהודעתי לכולם זהו די! אני לא זזה עד שאני מסיימת את הספר. וכך היה 🙂

ספר נפלא, כתיבה מרתקת וסוחפת. ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

האישה שנותרה מאחור
כתבה: לינדה הווארד
כריכה רכה
368 עמודים
הוצאת ש. זימזון
מחיר 98 ש״ח
ניתן להשיג ברשתות הספרים ובחנויות הספרים הנבחרות ובאתר האינטרנט www.bookme.co.il
 

כתיבת תגובה