ספר חדש – "בבית עם שירלי דן

שירלי דן,  בעלת סטודיו לאדריכלות, תכנון ועיצוב פנים, מתכננת בתי יוקרה למשפחות, משיקה את ספרה השני “בבית עם שירלי דן 2” בהפקתה של אורלי רובינזון, בהוצאת מטר. ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

שירלי דן ואורלי רובינזון
שירלי דן ואורלי רובינזון

“בבית עם שירלי דן 2” הוא סיפרה השני, ספר ההמשך לספרה הראשון ורב המכר של שירלי דן. ספר שהשפיע על הטעם הישראלי, הוביל סגנון, וחיזק את מעמדה של שירלי דן כאחת המתכננות המובילות בישראל. את ספרה הראשון של שירלי דן כתבה והוציאה לאור אורלי רוביזנון שם את המשפחה והבית החם במרכז, הציג תכנון ועיצוב מדויק, ולאור זאת נגע בלב ההמונים. הספר השני, בהוצאת מטר, הינו תוצר של אורלי רובינזון שגם יצרה את ספרה הראשון.
שירלי דן, בעלת סטודיו לאדריכלות, תכנון ועיצוב פנים, היא קודם כל אמא ל-4 ילדים נפלאים, הרואה בבית ובמשפחה ערך עליון וחשוב. הקן האוהב והחמים שהקימה שירלי במושב בשרון, במרחב הפרטי שלה, מעיד רבות על האג’נדות התכנוניות והעיצוביות המגדירות אותה כמתכננת.
שירלי דן מתכננת בתי יוקרה למשפחות. בית בעיניים שלה הוא שילוב אישי ומשפחתי של חלומות, פנטזיות, צרכים ותקציבים. עליו להיות נעים ועוטף ועם זאת הרמוני ונוח להתנהלות. שירלי מאמינה שהיפה והאסתטי חייב להיות פרקטי ונגיש באותה המידה ועל כפות המאזניים הללו, תוך יצירת איזונים אינסופיים, היא מנהלת את כל התהליך שעוברת ביחד עם לקוחותיה.
בבית עם שירלי דן 2
בבית עם שירלי דן 2

הספר החדש “בבית עם שירלי דן 2” מאגד בדרך רגשית, כנה ועיצובית, בתים משפחתיים שעוצבו ותוכננו  על ידי שירלי דן עד לפרט האחרון, באופן האישי והקרוב ביותר. הספר החדש הוא מתנה נפלאה לכל מי שבונה ומשפץ בית ולכל שוחרי העיצוב, הוא כולל המלצות, טיפים, שאלות, השראות ומחשבות הקשורות לתהליך העיצוב מא’ ועד ת’.
“ברגישות ומקצועיות, שירלי דן, עושה תהליך מעמיק עם לקוחותיה עד לקבלת התוצר המוגמר. היא  לומדת וחוקרת את המשפחה, את החיבור בין פנים לחוץ, הקשר בין אדם לסביבה, תוך בחירה מדוקדקת של חומרי גמר, ולבסוף ליקוט פרטי ריהוט ודקורציה- כדי להפוך את התהליך הזה לבית” מסבירה אורלי רובינזון, יוצרת הספר.
מעיון מהנה בספרה “בבית עם שירלי דן 2” ניתן לקבל המון רעיונות עיצוביים המתאימים לכל אחד, בתקציב ראוי. ניתן לקחת פינה בבית וליישם אצלינו, ניתן לקבל השראה לכל מי שמתכונן לעצב, לשנות את הבית או פינה בבית.
בבית עם שירלי דן 2 (צילום: שי אדם)
בבית עם שירלי דן 2 (צילום: שי אדם)

בפרט עכשיו, לאחר ‘סגר הקורונה’ אנשים רבים נשארים לעבוד מהבית ומרגישים צורך לעשות שינויים בבית ולהתאים אותו לצרכים החדשים. ממליצה לכם לקנות ולעיין בספר, לקבל השראה ולשנות בהתאם לצרכים ולעלויות שלכם.
כמו כן, הספר “בבית עם שירלי דן 2” תמיד כייף לעיין בו. אצלי הוא מונח על שולחן הסלון וכל מי שמתיישב, ישר לוקח לידיו את הספר, מעיין, מסמן רעיונות לשיפור אצלו בבית ומעלעל בהנאה 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
בבית עם שירלי דן 2 (צילום: שי אדם)
בבית עם שירלי דן 2 (צילום: שי אדם)

ועוד משו… עכשיו, לקראת סיום שנת הלימודים, ממליצה לכם בחום לתת במתנה למחנכות, לגננות ולצוותי ההוראה את הספר “בבית עם שירלי דן 2” מבטיחה לכם שיודו לכם 🙂 מילה של “אמא נגה”.
הספר  “בבית עם שירלי דן 2 ” – מאת אורלי רובינזון, בהוצאת מטר. 312 עמודים בפורמט מפואר.
מחיר מומלץ: 168 ₪.
ניתן להשיג את הספר כעת בהנחת שבוע הספר ברשתות וחנויות הספרים ברחבי הארץ
ובאתר הוצאת מטר www.matarbooks .co.il1
בבית עם שירלי דן 2 (צילום: שי אדם)
בבית עם שירלי דן 2 (צילום: שי אדם)

כתיבת תגובה