סרט חדש – החבובות

מאז הופיעו על המסך לראשונה לפני 35 שנה, צברו ‘החבובות’ מליוני מעריצים מסביב לעולם. אולפני וולט דיסני בשיתוף עם ג’יימס בובין (‘טיסת הקונקורד’, ‘המופע של עלי ג’י’) מחזירים את החבורה למסך הגדול ויוצרים סרט מצחיק, כיפי ומפתיע.

סרט חדש - החבובות
סרט חדש - החבובות

בזמן חופשה בלוס אנג’לס, וולטר, המעריץ הכי גדול בעולם של החבובות, אחיו גארי (ג’ייסון סיגל) וחברתו מארי (איימי אדאמס) מסמולטאון מגלים תכנית נבזית של איל הנפט טקס ריצ’מן (כריס קופר) למחוק את תיאטרון החבובות מעל פני הקרקע למען קידוחי הנפט שלו. כדי לביים את אירוע ההתרמה הכי גדול מאז ומעולם, שיאפשר להם להשיג את 10 מיליוני הדולר הדרושים להצלת המקום, וולטר, מארי וגארי עוזרים לקרמיט לאחד את החבובות, שמצאו בינתיים עיסוקים אחרים בחייהם: פוזי מופיע בקזינו, מיס פיגי היא עורכת ווג הצרפתי למידות גדולות, חיה בסדנא לעצבים, וגונזו הוא כנראה האינסטלטור הכי מבוקש בעולם.

כוכבי הסרט:

וולטר

הפנטזיה הגדולה ביותר של וולטר הייתה לפגוש את החבובות. כיוון שהוא בעצמו בובה, הוא מזדהה איתם ורואה בהם את היצורים הקרובים ביותר אליו. “בסה”כ רציתי לפגוש את החבובות, וכשפגשתי את קרמיט הוא היה זקוק לי כדי שאעזור לו לאחד את החבובות ולהציל את התיאטרון. אני מאמין שזו המשימה של חיי. יותר נכון, אלו חיי.”  וולטר לא האמין שהוא זוכה לפגוש את הגיבור של חייו, ועוד לעזור לא לאחד את החבובות. “אני בהחלט יכול לחלק את חיי ללפני ואחרי”.

סרט חדש - החבובות
סרט חדש - החבובות

קרמיט הצפרדע

מאז שהופיעו בפעם האחרונה, מקפיד קרמיט לחיות חיים נוחים ושקטים “הסכמתי להשתתף בסרט כי הבטיחו לי תפקיד דרמטי. מי שיצפה בסרט יגלה צדדים שלי שעוד לא נראו, ואני לא מדבר רק על זוויות צילום” מספר קרמיט.

קרמיט הוא ה’דבק’ של החבובות, ובסרט הזה הוא לוקח על עצמו תפקיד משמעותי ומאתגר, לאחד את החבובות מצד אחד ולעצור את איל הנפט החמדן מלהרוס את התיאטרון.

מיס פיגי

הדיווה של החבובות, היא כיום עורכת מגזין ‘ווג’ למידות גדולות, שחולקת את תובנותיה על אופנה עם קוראים מכל העולם. כשקרמיט מגיע אליה ומציע לה להצטרף לאיחוד של החבובות, היא לא ‘קונה’ את זה- היא חושבת שהוא מגיע כי הוא מאוהב בה, והיא האחרונה שתגיד לו לא… “זה תפקיד שנועדתי לו”, מעידה מיס פיגי על עצמה “זו דמות עוצמתית, מלאת ביטחון, כריזמתית, מדהימה, גיבורה אמיתי שזוכה בליבו של הצפרדע שלה”.

גארי

אחיו של וולטר, שנקרע בין הנאמנות הנצחית שלו לאחיו, לבין אהבתו לחברתו המתוקה מארי. בנסיעה המשותפת ללוס אנג’לס, הוא נאלץ לתמרן בין שניהם.

סרט חדש - החבובות
סרט חדש - החבובות

מארי

חברתו של גארי, שמרגישה בנסיעה קצת כמו גלגל שלישי בינו לבין וולטר. היא חיכתה בציפייה רבה לנסיעה הזו ללוס אנג’לס, אבל מהר מאוד היא מבינה שמחכה לה הרפתקה אחרת לגמרי.

צוות ההפקה –

בימוי: ג’יימס בובין

תסריט: ג’ים הנסון, ג’ייסון סיגל, ניקולס סטולר

מפיקים: טוד ליברמן, דיוויד הוברמן

פסקול מקורי: כריסטוף בק

צילום: דון בורגס

עריכה: ג’יימס מ. תומאס

צוות השחקנים:

ג’ייסון סיגל- גארי

איימי אדאמס- מארי

כריס קופר- טקס ריצ’מן

משתתפים נוספים: זאק גליפאנאקיס, מילה קוניס, ג’ק בלאק, קייטי פרי, בילי קריסטל, שרה סילברמן, וופי גולדברג.

גרסה עברית:

הפקת דיבוב: אולפני דאבי דאב

עמי אופיר

טל ירדני

ארה”ב 2011 , אורך הס
רט: 103   דקות , הסרט יופץ ע”י פורום פילם ויעלה בבתי הקולנוע החל מ-8.12.11

כתיבת תגובה