סרט חדש – שליחות קטלנית: גורל אפל. לכו לצפות… מה היה לי חסר?

סרט חדש עולה לאקרנים שליחות קטלנית: גורל אפל Terminator: Dark Fate בכיכובם של ארנולד שוורצנגר, לינדה המילטון  ועוד… תסריט והפקה ג’יימס קמרון. לכו לראות 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

שליחות קטלנית
שליחות קטלנית

כשהבן שלי הצעיר, השמיניסט, כתה יב’ מסכים לבוא איתי לסרט, זו כבר חוויה בפני עצמה. כשהסרט הוא שליחות קטלנית: גורל אפל עם ארנולד שוורצנגר ולינדה המילטו סיפק לי חוויה מכופלת. סרט פעולה שבו משולבות 3 נשים חזקות ועוצמתיות. איך הבן שלי סיכם את הסרט במילה אחת? אחלה!
ועל מה הסרט? מעל שני עשורים עברו מאז שרה קונור מנעה את יום הדין, שינתה את העתיד וכתבה מחדש את גורל המין האנושי.
שליחות קטלנית
שליחות קטלנית

דאני רמוס (נטליה רייס) חיה חיים פשוטים במקסיקו סיטי עם אחיה ואביה כאשר מחסל מסוג חדש וקטלני – Rev-9 – חוזר בזמן על מנת לצוד ולהרוג אותה. הישרדותה של דאני תלויה באיחוד כוחות עם שתי לוחמות: גרייס (מקנזי דיוויס), חיילת-על משודרגת מהעתיד, ושרה קונור (לינדה המילטון) למודת הקרבות. בעוד ה Rev-9 משמיד ללא רחמים כל דבר וכל אחד שעומד בדרכו לדאני, שלושת הנשים מגיעות אל מחסל מסוג T-800 (ארנולד שוורצנגר) מעברה של שרה, אשר עשוי להיות תקוותן האחרונה.
ג’יימס קמרון שכתב והפיק את הסרט מגדיר את הסרט כהמשך ישיר לסרט ‘שליחות קטלנית 2: יום הדין’. “יש לסרט את אותו הילוך גבוה, מעין הרגשה של לא לוקחים שבויים ותחושת אימה,” אומר קמרון. “הסרט הראשון היה אמור להפחיד אותך רק מהמחשבה על עתיד אפשרי שהוא כה אפל, ומהדאגה להישרדותה של נערה שבמהלך הסרט אנו לומדים לאהוב ולדאוג לה. הסרט הנוכחי כמו האחרים, עוסק בהתנגשות בין המין האנושי ואינטליגנציה מלאכותית, נושא שהיום הוא הרבה פחות מוגדר כמדע בדיוני לעומת שנת 1984 או 1991.”
שליחות קטלנית
שליחות קטלנית

לסיכום, אהבנו מאד את הסרט. פעלולים נפלאים ועוצרי נשימה, פס קול מעולה של תום הולקנבורג. משחק משובח של 3 נשים נפלאות לינדה המילטון, מקנזי דיוויס ונטליה רייס. וכמובן האחד היחיד והמיוחד ארנולד שוורצנגר 🙂
מה שהיה חסר לי בסרט בסיום איזה… אסטה לויסטה בייבי או… אני אחזור של שוורצנגר 🙂 יאאלה… רוצו לראות 🙂 מילה של “אמא נגה”.
שליחות קטלנית: גורל אפל Terminator: Dark Fate 
שליחות קטלנית
שליחות קטלנית

 
בימוי: טים מילר
תסריט: ג’יימס קמרון, דיוויד גוייר, ג’סטין רודס, בילי ריי
הפקה: ג’יימס קמרון, טים מילר, דיוויד אליסון
עריכה: ג’וליאן קלארק
צילום: קן סנג
פסקול: תום הולקנבורג
שחקנים:
לינדה המילטון – שרה קונור
ארנולד שוורצנגר – T – 800
מקנזי דיוויס – גרייס
נטליה רייס – דאני ראמוס
אורך הסרט: 129 דקות
הסרט מופץ ע”י פורום פילם

כתיבת תגובה