ערוץ בייבי משיק את אנריקה ומילן

ערוץ בייבי וצעצועי מילן גאים להשיק את הבובות של אנריקה, בילי ובם בם הדמויות האהובות מהערוץ. 

אנריקה בילי ובם בם. ערוץ בייבי
אנריקה בילי ובם בם. ערוץ בייבי

בשנים האחרונות ערוץ בייבי שואט קדימה והופך לחלק מחייהם של ילדים בגילאי 0-3. התכנים מרתקים, שירים מתוקים וקליטים ומעל לכל הדמויות מקסימות וכייפיות.
הסדרות המשודרות בערוץ בייבי 24/7 ללא פרסומות וללא תוכן שיווקי ומקנה להם סביבה בטוחה בכל שעות היממה. בנוסף, לוח השידורים מותאם לשידורי יום ולילה בכדי להעניק מענה לשגרת יומם של הקטנטנים. התכנים שבערוץ נבחנו בקפידה ע”י מומחים לחינוך ולפסיכולוגיה התפתחותית.
ועכשיו, לראשונה הדמויות האהובות של אנריקה, בילי ובם בם מערוץ בייבי הופכות לבובות איכותיות ונעימות שכל ילד ישמח לקבל.
אנריקה הולך לאכול, בילי ובם בם הן בין תכניות המזוהות עם הערוץ ומשודרות בו מספר שנים. ביו טיוב ישנם מעל 2.5 מיליון צפיות לתכניות.
בם בם. ערוץ בייבי
בם בם. ערוץ בייבי

אנריקה הולך לאכול – אנריקה מגיע למסעדה של ידידו חורחה, אבל שם תמיד חסרים מוצרים. אנריקה מתגייס להביא אותם, הוא יוצא למסע מפרך ולא מתייאש עד שמשיג את המוצר החסר. באמצעות הסדרה לומדים הצופים על מקורות המזון וגלגולם עד שהם מגיעים לצלחת.
בילי ובם בם – עלילותיהם של שני אחים שובבים המבלים יחד בבית ובגינה. בילי היא האחות הגדולה המלמדת את אחיה בם בם כל מה שהיא יודעת והוא עדין לא. יחד הם משתובבים ומשחקים עם חפצים שונים שמצאו בבית. כמו על האחים גם בילי ובם בם רבים ביניהם אבל תמיד משלימים. בסוף כל פרק, הם מזמינים את הצופים לשיר ולרקוד עימם בשיר הפעלה מקורי.
במהלך השנים היו פניות רבות של הורים בבקשה לייצר בובות בדמותן של הדמויות בכדי שיוכלו לרכוש לילדיהם. ועכשיו זה קורה.
אלי וקנין, אחד הבעלים של צעצועי מילן, החליט להגשים לבן שלו חלום ולהפוך לזכיין של בובות פרווה מבית ערוץ בייבי. וכעת חברת מילן טויז בע”מ הוקמה ע”י ארבעה יזמים צעירים ,בראשותם אלי וקנין המנכ”ל ומייסד השותפות, עידו הלפרין מנהל הכספים וסחר, יניב יהושע מנהל תחום תפעולי ותמיר דוד מנהל מכירות ושיווק. בחזון החברה ראייה צעירה וחדשנות לעולם הצעצועים, הכנסת מותגים חדשים לשוק, מחיר הוגן לצרכן, שירותיות ברמה הכי גבוהה, התפתחות לשווקים נוספים בעולם ובלעדיות. והנה, זה ממש קורה 🙂
במהלך 2018 תהיינה בובות של דמויות נוספות מהערוץ.
הבובות בגובה של  21-25 סמ ומיוצרות מפרווה איכותית
מחיר: 59.90 ₪.

את הבובות ניתן לרכוש ברשתות המובחרות כדוגמת הפיראט האדום וצעצועי מורן ביג פופ שופ ועוד.