פאזל לצפייה עם משקפי תלת מימד

“פאזלנד”, רשת חנויות הפאזלים ומודלים להרכבה, מציעה לקהל לקוחותיה קולקציית פאזלים תלת ממדיים ממגוון נושאים וגדלים, המיועדת לכלל הגילאים, המספקת חוויה של עומק ודיוק.

פאזל לצפייה עם משקפי תלת מימד
פאזל לצפייה עם משקפי תלת מימד

תחום הפאזלים ודגמי ההרכבה תפס תאוצה בישראל יותר מכל מדינה אחרת, והרשת צריכה לעמוד בקצב הביקוש והחידושים בתחום. אחרי הפאזל הענק בעולם, פאזלים זוהרים בחושך, פאזלים עם פרווה, והשקת קו ייצור הפאזלים מתמונת הלקוח, מסתמן טרנד חדש בעולם הפאזלים וההרכבה, שנולד בעקבות הצלחת סרטי הקולנוע בתלת מימד: פאזלים תלת מימדיים, המגיעים במארז יחד עם משקפי תלת מימד מיוחדים.

בעת הרכבתם נראים הפאזלים מסדרת התלת מימד רגילים לחלוטין, אך עם השלמת הפאזלים התמונה שנגלית קמה לתחייה לאחר שמרכיבים משקפי תלת-מימד מיוחדים (הנמצאים במארז), באמצעות טכנולוגיית ה- 3D Chromatech. הפאזל מהווה דרך מושלמת לעודד ילדים לעסוק בפעילות מעשירה, שהוכחה כמשפרת את תפקודם הקוגניטיבי והמוטורי, ומפתחת את תחושות המסוגלות וההישגיות, וכן משכללת מיומנויות של עבודת צוות.

הלהיטים החדשים הגדולים משתייכים לעולמות התוכן האהובים על הילדים, כמו למשל פאזל בעל 100 חלקים של חברת “רבנסבורגר” של פיות ה-“ווינקס” משחק הרשת שכבש את לבבות הילדות בכל העולם.

קיימות ערכות נוספות במגוון נושאים כמו מיקי מאוס, נסיכות, מכוניות ועוד.

 מחיר הפאזל : 74.90 ₪

כתיבת תגובה