פסטיבל סיפורי ילדים

“הגושרים מלון בטבע” מזמין אתכם לשבוע שכולו מילים, הרפתקאות וחוויות, עם יציאתו לדרך של פסטיבל סיפורי ילדים. הזדמנות נפלאה לשלב בחופשה מפגש עם סופרי ילדים, שעות סיפור ויצירה ועוד שפע של פעילויות בטבע.

מלון הגושרים פסטיבל סיפורי ילדים מתוך ספרו של אשר ציור נועם נדב
מלון הגושרים פסטיבל סיפורי ילדים מתוך ספרו של אשר ציור נועם נדב

הגושרים מלון בטבע יוצא בפסטיבל סיפורי ילדים מיוחד בין התאריכים 28-22 ביולי, המארח את מיטב סופרי הילדים ומזמין אתכם לשלב בחופשה שעות פז של העשרה, קריאת סיפור, הפעלות, סדנאות וטבע .

במסגרת הפסטיבל:

שעות סיפור עם הסופרת מאירה פירון שתקריא מהספר “תפסיק לזוז כבר” ותשלב פעילויות יצירה ושיחה עם הילדים, הסופרת שהם סמיט תקריא מספריה “אבא אכל דייסה” ו”מי שתה לי?” ותשוחח עם הילדים על אימהות שהופכות לתינוקות, גמלים ששותים מיץ ועוד , הסופר אשר קרביץ שיעביר שעת סיפור המגוללת את מסעו של מושיקו לכוכב חרפצ’יוס, ויתאר את המפגש עם מפלצות, חייזרים וחוויות אחרות.

תיאטרון בובות על פי הספר “שלושת הפרפרים” שכתב לוין קיפניס, טיול רכבים פרטיים לרפת במושב בית הלל הכולל  הקראת הסיפור “דו רה מווו”  שכתבה שירלי יובל-יאיר וכן חליבת פרות והאכלת עגלים, מופע בלונים לכל המשפחה עפ”י הסיפור “מעשה בחמישה בלונים” שכתבה מרים רות. טיול פנסים הכולל קומזיץ, סדנת תופים, טיול רכבים מודרך אל אתר התצפיות בקיבוץ משגב עם. האכלה וסיפורי חיות בפינת חי, מופע ריקודי עם, סיור פסלים עם הפסל אריה אשכנזי וטיול לעמק הנהר הנעלם בשבת.

תמונה הגושרים מלון בטבע צילום רוני בלחסן
תמונה הגושרים מלון בטבע צילום רוני בלחסן

וגם: מנות בריאות מיוחד לילדים שרקח שף המלון, שי לוינשטיין, שיגיש את המנות האהובות על ילדים במתכונים בריאותיים וטעימים במיוחד, כולל ספגטי בולונז מחיטה מלאה, שניצלונים וצ’יפסים אפויים, מיני המבורגר עוף בגריל, שיפודי עוף ברביקיו, פירה תפו”א, קלחי תירס מאודים , גלידת סורבה ועוד.

פסטיבל סיפורי ילדים בהגושרים מלון בטבע : 28-22 ביולי 2012:

  •         22/7 בשעה 18:00 – שעת סיפור עם הסופרת מאירה פירון
  •        25/7 בשעה 18:00 – שעת סיפור הסופרת שהם סמיט
  •         26/7 בשעה 18:00 וב- 27/7 בשעה 10:30 – שעת סיפור עם הסופר אשר קרביץ

“הגושרים מלון בטבע

להזמנת מקומות: טל’: 04-6816001

כתובת: קיבוץ הגושרים ד.נ. גליל עליון

אתר: www.hagoshrim-hotel.co.il