קמדן שוז – שיגעון הנעליים

אחת האהבות הגדולות ביותר של נשים הן נעליים. אז, אם אתן שייכות למועדון הסגור שלנו כדאי לכם להגיע ל”קמדן שוז מרקט 2016″. מילה של “אמא נגה”. 

קמדן שוז
קמדן שוז

סנדלים, נעלים שטוחות, נעלי סטילטו, מגפיים גבוהים, מגפונים, נעלי אצבע, נעלי ספורט, נעליים ליום יום, נעליים לאירועים, תגידו… כמה זוגות נעליים יש לכם בארון?
ההוצאה על נעליים היא לא זולה ו… הכי כייף לקנות נעליים בסוף עונה כי זה יותר זול. תאמינו אם אגיד לכם שעכשיו, ממש עכשיו, ניתן לקנות נעליים בתחילת עונה במחיר של סוף עונה? הכירו את יריד הנעליים של “קמדן שוז מרקט 2016”.
לאור ההצלחה האדירה בשנה שעברה חוזר יריד “קמדן שוז מרקט 2016”, הפעם לקניון ארנה בהרצליה ויציע מעל 10,000 זוגות נעליים קיציות בעבודת יד מכל הסוגים, בהנחות ענק בנות 50%-70% ממחירן המקורי ובמחיר מקסימאלי של 150 ₪ בלבד!
קמדן שוז
קמדן שוז

כל חובבת אופנה יודעת כי לקניות של נעליים טרנדיות וחדשות בתחילת העונה יש מחיר, ולרוב מדובר בתג מחיר גבוהה במיוחד. יריד קמדן שוז מרקט 2016, אשר נפתח ביום שישי ה-  15/4, למשך כשבועיים (15/4- 30/4), מאפשר לרכוש מגוון רחב של נעליים קיציות, העשויות עור ודמוי עור ומתוצרת כחול- לבן, בהנחות בנות 50%-70% ממחירן המקורי!
בין המגוון הרב שיוצע ביריד ניתן יהיה למצוא נעליים קייציות מכל הסוגים, הדוגמאות והצבעים, החל מנעלי עקב לערב וליום, אספדריל, כפכפים, נעלי פלטפורמה, נעלי בובה, סנדלים נעליים שטוחות ועוד! כל אלו ונוספים מוצעים במחיר של 100 ₪ לנעלי דמוי עור ועד 150 ₪ לנעלי עור בעבודת יד! טווח מידות: 35-41.
קמדן שוז שלי
קמדן שוז שלי

נו, אז למה אתן מחכות? אני כבר קניתי… ממליצה לכן בחום להגיע. מילה של “אמא נגה” 🙂 
היריד יתקיים בקניון ארנה בהרצליה פיתוח, קומה עליונה (ליד הסופר פארם).
שעות פתיחה בימים א’-ה’ ושבת בין השעות 10:00-21:00
בשישי: 9:00-16:00. (כולל ימי חול המועד).
הכניסה חינם!