קסידי בוטיק משיקה את קולקציית הקיץ

קסידי בוטיק מציג את קולקציית קיץ 2018 קולקצייה צעירה, צבעונית ובועטת בכיכובן של האינסטגרמיות. 

קסידי בוטיק
קסידי בוטיק

קסידי בוטיק, הפונה לקהל יעד של נשים אופנתיות ואלגנטיות, יוצא לקראת קיץ 2018 במהלך חדשני שיגרום גם לדור הצעיר להתאהב במותג, המציג פריטים באיכות גבוהה ומראה מיוחד במחירים שווים לכל כיס ולכל גיל.
קולקציית הקיץ החדשה מציעה מראה קיצי ורענן, עם פריטים שעוצבו בהתאם לטרנדים בינלאומיים ועברו התאמה במיוחד עבור הקהל הישראלי ומזג האוויר החם בארץ.
קסידי בוטיק
קסידי בוטיק

אהבתי את השימוש בצבעוניות תוססת וצעירה בקולקציה פריטים במראה הטרנד הפרחוני, המככב בבירות האופנה ברחבי העולם ומשתלב מעולה גם עם מראה הערב של הקולקציה וגם עם הלוק הספורט-אלגנט. 
כיום אין חוקים באופנה הכל הולך עם הכל פסים, נקודות, פרחים, משבצות הכל ביחד והכל יפה. וכאן בקולקצייה של קסידי בוטיק בנוסף, ניתן למצוא מגוון רחב של פריטים במראה משבצות יפהפה וג’ינסים התפורים בטכנולוגיות חדשניות כדי שיהיו קלילים ונושמים ויאפשרו לכל פאשניסטה להיראות נפלא גם בקיץ הישראלי הלוהט. 
קסידי בוטיק
קסידי בוטיק

הצילומים לקולקציית קיץ 2018 הביאו בשורה חדשה גם בתחום הפרזנטוריות למותג ונעשו באווירה אורבנית ועדכנית. כל הפרזנטוריות שנבחרו לצילומי הקולקציה הן כוכבות אינסטגרם צעירות, שהביאו לצילומים את הרוח האופנתית והמעודכנת שלהן. האינסטגרמיות הן כוכבות הרשת של הדור החדש ומובילות הדעה של הקהל הצעיר. הן הראו התלהבות רבה מהקולקציה ורצון לשמור את הפריטים שדיגמנו ולהשתמש בהם בארון הפרטי שלהן.
קסידי בוטיק
קסידי בוטיק

הקולקציה החדשה מיועדת גם לקהל הצעיר אך מתאימה לכל אישה בכל גיל, באמצעות גזרות מחמיאות ומחירים נוחים בטווח של 150-400 ₪ לפריט, בהתאם להרכב הבד ורמת המורכבות של הדגם.
ניתן להשיג ברשת החנויות של קסידי בוטיק:
פתח תקווה – קניון אבנת, כפר-סבא- קניון ערים, רעננה- קניון רננים, הרצליה – קניון ארנה, הרצליה – קניון 7 הכוכבים, הרצליה – אאוטלט, בת-ים – קניון בת-ים, ראשון לציון – קניון הזהב, ירושלים – קניון מלחה, תל-אביב – ד. סנטר, קרית ביאליק – קריון, חיפה – גרנד קניון, רחובות – קניון רחובות, חדרה – קניון לב חדרה, נס-ציונה- קניותר, אשקלון – קניון גירון, אשדוד – סיטי אשדוד, נתניה – השרון, חיפה – חוצות המפרץ.
אתר החברה: www.cassidi.co.il