קשה לבלוע? קבלו אבקת אקמול בטעמים

טבע ישראל מביאה את הבשורה הבאה בתחום משככי הכאבים ומשיקה קטגוריה חדשה אבקת אקמול ואקמולי בטעמים. אבקמול ואבקמולי לילדים גדולים המיועדים להורדת חום ושיכוך כאבים.

אבקמול
אבקמול

חברת טבע ישראל המובילה את שוק התרופות ללא מרשם ויצרנית אקמול ואקמולי מציגה פיתוח פורץ דרך בשוק התרופות – אבקת אקמול בשם אבקמול ואבקת אקמולי בשם אבקמולי לילדים גדולים.

התכשיר מיועד למבוגרים ולילדים אשר מתקשים בבליעת כדור /סירופ או שסובלים מטעם התרופה. בדומה לסדרה הקיימת של אקמול וסירופ אקמולי, התכשירים החדשים מיועדים לשיכוך כאבים והורדת חום עם החומר הפעיל פראצטמול, הנחשב יעיל ובטוח לשימוש.

התכשירים החדשניים מאוד נוחים לשימוש, מגיעים בטעמים וקלים לבליעה כך שניתן לבלוע ללא מים ובכל מקום!

אבקמול (עם מינון זהה לקפליה/טבליה של אקמול) מגיע בשני טעמים: תות-וניל וקפוצ’ינו ואבקמולי לילדים גדולים (עם מינון זהה למזרק של אקמולי לילדים גדולים) בטעם תות-וניל.

שילוב אלמנט הטעם לאבקות אמור להקנות לנוטלי האבקה חוויה צרכנית חדשה וראשונה מסוגה בישראל בתרופות ללא מרשם.יתר על כן, זוהי הפעם הראשונה בה מציעה חברת תרופות פתרון מסוג זה עבור צרכנים הזקוקים לכך בשל קושי בבליעה או בשל הטעם.

אקמול הינה תרופה שכיחה לשימוש הנותנת מענה יעיל ובטוח לשיכוך כאבים ולהורדת חום, סימפטומים שכיחים שיש לתת להם מענה.

כעת, גם אלה שלא יכלו להיעזר בתרופה בגלל המגבלות המתוארות, יכולים לצרוך את התרופה ללא כל קושי.

הדר מרחב נאמן, מנהלת יחידת תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה בטבע ישראל:  השקת הקטגוריה הראשונה מסוגה בישראל בתחום ה-OTC, מיועדת לפתור בעיות היענות למבוגרים וילדים כאחד. כחברה מובילה בתחום הטיפול בחום ואנלגטיקה מטרתנו היא להעניק פתרונות בהתאם לצרכים היומיומיים של לקוחותינו ונמשיך לעשות כך”

אבקמול מיועד לילדים ומבוגרים מגיל 12 ומעלה במינון של  500 מ “ג פר שקית.

אבקמולי מיועד לילדים מ – 16 ק”ג, במינון של 250 מ”ג פר שקית.

יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

המוצרים משווקים באריזה של 10 שקיות.

אבקמול במחיר של 22 שקלים – ניתן להשיג בבתי המרקחת וברשתות הפארם.

אבקמולי לילדים גדולים במחיר של 16 שקלים – יושק בקרוב.

כתיבת תגובה