רוני חתוכה משיק את "בית לשיער"

רוני חתוכה, מומחה השיער, משיק בימים אלו מרכז חדש לטיפוח מקצועי של השיער “בית לשיער” – כל מה שהשיער שלך צריך. מילה של “אמא נגה”. 

רוני חתוכה השקת בית לשיער (צילום: בן אומנסקי)
רוני חתוכה השקת בית לשיער (צילום: בן אומנסקי)

 
מאת : שרית כץ
רוני חתוכה, צבר למעלה  מ-20 שנות ניסיון והתמחות בארץ ובעולם והתנסה בכל סוגי הטיפולים הקיימים לכל סוגי השיער והטיפולים המעודכנים לכל הבעיות הספציפיות של כל אחד ואחת. הבית תוכנן ועוצב תוך חשיבה והקפדה על דיסקרטיות ונוחיות מרובה.
אז מה יש בבית?
החלקות-
בעשור האחרון התפתח הטרנד של החלקות השיער הקבועות. רוני חתוכה פיתח שיטה ייחודית ובלעדית הנקראת ריבונדינג X, שהינה החלקה גמישה המאפשרת כל מראה בהתאם לרצונה של הלקוחה, החל מפתיחת תלתלים, דרך שיער גלי וטבעי ועד לשיער חלק מושלם.
רוני חתוכה השקת בית לשיער (צילום: בן אומנסקי)
רוני חתוכה השקת בית לשיער (צילום: בן אומנסקי)

שיקום שיער-
במשך השנים כל אחת מאיתנו הרסה את שיערה בצורה זו או אחרת. בייבוש, בצבעי שיער מלאי כימיקלים, הבהרות, פן, חשיפה לשמש ועוד. “בית לשיער” מציע  תוכנית שיקום שיער ייחודית, בהתאם למצב שיערה של המטופלת כגון: טיפול בקצוות שרופים, חיזוק סיב השערה, החדרת הזנה ולחות, והמלצות לטיפול ביתי והכל כדי להשיב לשיער את מראהו הצעיר והבוהק.
תוספות שיער- 
לנשים הסובלות מדלילות ואיבוד שיער מסיבות שונות ומגוונות “בית לשיער” בניצוחו של רוני חתוכה, מציע פתרונות מתקדמים לבעייה זו בשיטות חדשניות ומתקדמות בטכנולוגיה המאפשרת מילוי ועיבוי ללא יכולת להבחין, שבוצע תהליך שכזה בשיער.
SECRETLINE –  פתרון אידיאלי לדלילות שיער הפדחת האופייני למצבי שיער תלויי גיל, תורשה או מצבים הורמונליים ובריאותיים.
COVERLINE  פתרון נקודתי ממוקד לדלילות שיער באזורים מצומצמים של הפדחת.
בנוסף, רוני חתוכה ייבא מכשיר חדש מאיטליה המאפשר לראשונה הרכבת שיער באמצעות לחץ אוויר ללא שימוש בחום וללא גרימת נזק לסיב השיער.
תספורות וצבעים-
כאומן מוביל בתחומו, מקפיד רוני חתוכה להתעדכן בטרנדים ובמגמות האופנה השולטות, ומקפיד לנסוע להשתלם בבירות העולם: פריז, לונדון, מילאנו…
“בית לשיער” מביא את הבשורה האופנתית ללקוחות – הן בעיצוב השיער והן בצבעים.
מעצב שיער ומומחה להחלקות רוני חתוכה
מעצב שיער ומומחה להחלקות רוני חתוכה

בהשקת “בית לשיער” נוכחתי שרוני חתוכה הינו בהחלט אמן שיער ובעל ידע מושלם במלאכתו. הוא מקפיד להתעדכן בטרנדים ובמגמות האופנה השולטות ומרבה לנסוע להשתלמויות בלונדון, פריז ומילאנו.

ברשותו כלים שטרם ראיתי בעבר, ולדבריו התוצאה הסופית היא חשובה אך לא פחות מכך, חשובה הדרך למראה הרצוי.

הוא נותן הסבר מפורט לכל לקוחה על החומרים בהם משתמש ועל הרכב החומרים ומתאימם לכל לקוחה על פי סוג שיערה.

שיטותיו הן יוצאות דופן, והצליח להדהים אותי בכך שהוא מבצע תיספורת על שיער יבש ולא על שיער רטוב כי לדבריו, אנו מתהלכות עם שיער יבש ואנו רוצות את שיערנו באורך ובנפח מסויימים כפי שבאים לידי ביטוי אך ורק כששיערנו מתייבש. בנוסף, כצובעת שיער, לאורך שנים רבות, ידוע לי שלאחר צבע רצוי להוסיף כמויות של לחות רבה על השיער כדי שלא יהיה יבש.  רוני חתוכה צובע על שיער לח, כי לדבריו, כששיערנו לח, הוא סופח אליו את החומרים הגורמים ליובש וכך ששיערנו נראה טוב יותר בגמר התהליך.

רוני חתוכה נתן לי טיפים לגבי שיערי הגלי/מתולתל  ולגבי התהליך שעלי לבצע בבית על-מנת ששיערי  יראה במיטבו.

בהחלט התרשמתי מרמת הידע שלו ומרמת אמנותו בתחום. אהבתי  🙂 מילה של “אמא נגה”

 

‘בית לשיער’ בן יהודה 231 תל אביב.  טל’: 077-7298728