רעומה – תומכים במעצבת ישראלית

המעצבת ‘רעומה’ מעצבת אופנה ישראלית כבר 35 שנה. וממש עכשיו חובה עלינו לתמוך במעצבת ישראלית, צברית, ג’ינג’ית אמיתית, המביאה את כל סיפור חייה, סיפורה של ארץ ישראל היפה שלנו ויוצרת אופנה. ואישית, אני מאד אוהבת אותה. רוצים לדעת למה? המשיכו לקרוא! מילה של “אמא נגה”.

עם רעומה ושירז

רעומה זקש מיצרת אופנה ביצור כחול לבן מקומי בארץ כבר 35 שנה ומחזיקה סטודיו בלב תל אביב. רעומה מעסיקה עשרות עובדות, שנים מאוד רבות, כולן מקצועיות בעלות ניסיון רב.

אני לובשת רעומה. ג’קט דו צדדי

במסגרת השנים הרבות שבהן רעומה עובדת היא עברה את כל האינתיפאדות, המבצעים הקשים בגבולות, המלחמות, הפיצוצים באוטובוסים, בקניונים. מול החנות שלה בקניון כפר סבא היה פיגוע התאבדות, המחבל התרסק בפתח החנות שלה ונאלצה לפנות את כל הסחורה מלאה בבשר המחבל.

לרוב המעצבים בני דורה נמאס להם בצדק, או נשברו מזמן מול ההתעללות שעובר יוצר או עוסק עצמאי בארץ. זוהי עובדה מתמטית, לא תלונה.

אך רעומה מתעקשת להמשיךךך! ולהמשיךך ולהמשיך. בציונות ואמונה ביצירה מקומית אותנטית.

רעומה היא אישה אמיצה, מתאמצת, חרוצה, לא מפחדת מכלום ומאף אחד!

התפקיד שלה, כך היא אומרת “…להיות חיילת בצבא הגנה לישראל על העורף, להיות אחראית בדרכי על השפיות, השגרה גם כשאין שגרה, להכריח את עצמי לקום כל יום ולעשות, כי אני מאמינה שזו שליחות. מאמינה שיהיה טוב, הרי בשביל מה כל הילדים החיילים האלה מתים? בשביל שתהיה לנו מדינה ״רגילה״ עם ״חיים רגילים״ חיי שגרה. הפעם זה קשה מתמיד, פי מאה מהקורונה ומהפעמים האחרות כי יש כל כך הרבה מתים צעירים אהובים, תמימים ומוכשרים, כל כך הרבה צער והדעת לא יכולה להכיל בכלל את ממדי האסון. זה פי מאה קשה מהקורונה…”

עכשיו, ממשיכה רעומה ואומרת “… הפרופורציות השתנו, אני לפעמים נבוכה שאני רוצה להמשיך להחיות את מפעל חיי הציוני בתוך הסיטואציה המלחמתית. עלינו מדרגה למלחמת קיום, ואני אומרת לעצמי רעומה, את חייבת להמשיך! במדינת הסטודיו שלך. כל אחד חייב להמשיך במדינת העיסוק שלו, לא משנה מה, העיקר לחשוב קדימה! על היום של אחרי, בשביל אלה שיהיו כאן אחרי.

רעומה! את חייבת להיות חיילת ״בצבא ההגנה״ לצבע לשפיות ולחיים.

בתחילת המלחמה קיבלה רעומה טירוף של התנדבות, העבירה בעזרת הצוות שלה במתנה בגדים חדשים עם תוויות בשקית לפי מידה אישית לאין ספור מפונות, מאילת, ים המלח, והמרכז. ארזו קרטונים למפיצות אור אחרות, שרק יהיה טוב.

את הצילומים לקולקציית החורף נערכו אצלה בבית, תוך כדאי צילומים היתה אזעקה, ירדו למקלט, איזה אבסורד של חיים!

אני לובשת רעומה

כאן שוב רעומה אומרת לעצמה “… רעומה, את חייבת, יש לך עובדות שצריכות להתפרנס, שיהיה להן בית לחזור אליו, יש לך חשבונות לשלם, מי ישלם אותם? עסק זה כמו החיים, מתנהל גם לפי זרימה ותזרים וביום בהיר אחד באופן מפתיע הכל נעצר.

החיים,

השבויים,

הפצועים,

העסקים, הכל מתערבב בי כמו במערבולת.

כמובן כל אחד בפרופורציה של המציאות היום יומית ההישרדותית שלו. כל אחד צריך להילחם ולהגן על חלקת האלוהים שלו, לשמור על הארץ הזו בדרכו, בכלים שאלוהים חנן אותו. כולנו צריכים להבין שאנחנו באירוע היסטורי, ולא להיות באירוע היסטרי. “

ועוד מוסיפה רעומה “…זה לא זמן למלחמות פנימיות ולחפש אשמים, בפרטי ובלאומי, ולהתנשא ולהיות צודקים, זה לא זמן להעביר ביקורת, זה מחליש סתם. זה זמן לחבק, לעשות, לתת ,לעזור, להיות בערבות הדדית, להילחם על המולדת, על הבית כי אין לנו ארץ אחרת. לאן נלך? תראו מה קורה בעולם, רק טיפה כאילו נחלשנו וכל האנטישמים קופצים מהמאורות שלהם.”

עכשיו תגידו לי אתם, אפשר לא לאהוב אותה ???

אני מאד אוהבת להתהדר וללבוש את הפריטים של רעומה. לא נס ליחם 🙂 הם תמיד יפים, תמיד מיוחדים, ותמיד קוטפים מחמאות לרוב 🙂

מזמינה אתכם להיכנס לאתר של רעומה https://www.reuma.co.il/ ופשוט להתחיל לבחור.

כנסו לאאוטלט והכינו לעצמכן עגלה מלאה בפריטים אותם תוכלו ללבוש ביומיום וגם בפגישות עסקיות או אירועים מיוחדים והכל במחירים הכי נוחים שיש – 99-199 ש”ח.

הימים התחילו להתקרר וזה הזמן להצטייד בג’קטים מעוצבים, ואם כבר ג’קטים אז רק הג’קטים הדו צדדיים האלה שחוסכים מקום בארון כי הם בעצם שני ג’קטים באחד. והם כל כך יפים 🙂 מבטיחה לכם שפריטים אלו ילוו אתכם כמה שנים ! מילה של “אמא נגה”.

עכשיו יש גם מבצעי Shopping IL 

קזואל קייץ וסתיו ב70% הנחה
וחורף חדש לרגל המצב ב 30% הנחה.


חוסן והמשכיות של העסקים בעורף ישמור על ישראל חזקה.
זה הזמן לקנות ולחזק את האופנה הישראלית. זה הזמן לתמוך בכלכלה המקומית ולקנות כחול לבן.

לתפארת מדינת ישראל.

רעומה והצוות מחכות לכן בחנויות ובאתר.

רשימת הסניפים https://www.reuma.co.il/branches


כתיבת תגובה