רשפים פותחת לנו דלת

דלתות הכניסה לבית אומרות לנו הרבה, עולם ומלואו ונחשבות לגורם מרכזי המגדיר את סגנון העיצוב של הבית, ובהחלט מגדיר את הסגנון שלנו, אבל לא להתפשר על הבטיחות! 

דלת בגוון שוקולד של חברת רשפים.
דלת בגוון שוקולד של חברת רשפים.

“רגע לפני שתתפנו לבחור את סגנון הדלת, חשוב מאוד לוודא שהדלת שבחרתם היא דלת איכותית ובטיחותית. ישנם מספר פרמטרים שעליכם לקחת בחשבון, כדי להבטיח לעצמכם דלת כזאת, מסבירה מיכל נוף, מנהלת השיווק של ‘רשפים’:
הפרמטרים לבחירת דלת כניסה

  1. וודאו שדלת הכניסה מאובזרת בסף אקטיבי שאינו שורט את הרצפה ואינו גורר לכלוך. סף אקטיבי איכותי הוא סף עשוי סיליקון המציע רמת שחיקה נמוכה ועמידות לאורך זמן רב.
  2. וודאו כי מגן הצילינדר שלכם עשוי נירוסטה. הנירוסטה תשמור על תקינות ועמידות הצילינדר לאורך שנים ארוכות מאוד.
  3. על דלת בטיחותית להיות דלת בעלת גוף פלדה עם חיזוקים תואמים. חשוב לוודא נתון זה ולא להסתפק רק ברושם שמייצר המראה החיצוני.
  4. בין גוף הפלדה לחיפוי שתבחרו יש לוודא הימצאותה של שכבת צמר סלעים. שכבה זו היא שכבה המייצרת רמה אקוסטית גבוהה והיא חשובה בסיוע ליצירת מרקם אקוסטי איכותי בחלל.

כעת, ניתן להתפנות לבחירת הסגנון העיצובי. דלתות כניסה הן עולם ומלואו. כדי לסייע לכם לבחור את הדלת הנכונה עבורכם, חשוב להגדיר מה הסגנון העיצובי שיאפיין את הבית שלכם ולבחור דלת שתשלים את המראה, שתתרום לאווירה, הן כלפי חוץ והן כלפי פנים.

דלת מסדרת ארט נובו של חברת רשפים.
דלת מסדרת ארט נובו של חברת רשפים.

דלתות כניסה במראה יפני
הסגנון היפני הוא סגנון מעודן ומינימליסטי, אך נוכח מאוד. דלתות כניסה במראה יפני יהיו דלתות בעלות קווים מעודנים, מינימליסטיים. במקרים רבים חיפוי הדלת יזכיר מראה של במבוק או נצרים וישתלב היטב עם צמחיה ירוקה. ידיות הדלת יהיו ידיות תואמות סגנון, עדינות מאוד אך עם זאת בעלות נוכחות. ידיות המתחברות היטב לקו היפני הן ידיות דקות יחסית, מאורכות, הנראות כקו מתכת, ללא קישוטיות יתר.
דלתות כניסה במראה ארט דקו (קווים ישרים)
הארט דקו מטיף לקווים ישרים ולרמיזות גיאומטריות. סגנון הארט דקו שצץ אי שם בשנות ה-30 של המאה הקודמת, הוא קלאסיקה על זמנית, משדר נימה אלגנטית, מכובדת ומלאת שיק. הארט דקו הוא עיצוב על טהרת הקווים הנקיים, אינו כולל דקורציות מתוחכמות או פיתוחים אלא משאיר מקום לזויות חדות וקווים נקיים.
דלת רשפים כנרת
דלת רשפים כנרת

דלתות כניסה במראה אבסטרקטי
הפיתוחים הטכנולוגיים מאפשרים להשקיע בשטח הדלת וליצור דוגמאות שונות. הסגנון האבסטרקטי מדגיש צורניות עשירה שאינה מוגדרת, המתקבלת באופן מרהיב ומסייעת ביצירת משחקים עדינים של אור וצל.
דלתות כניסה כפריות
המראה הכפרי הוא מראה מאסיבי, לרוב יתקבל כתוצאה משילוב של מראה עץ לא מהוקצע וברזל. המראה הכפרי הוא מראה גס באופן יחסי, חם וביתי מאוד. לצד המראה הכפרי הגס, קיים מראה כפרי מעודן יותר, במראה טוסקני. לרוב יהיו אלו פריטי ריהוט ובכללם גם דלתות כניסה, בגוונים שמנתיים.
דלתות כניסה במראה מודרני
מראה הקורטן והברזל הוא מראה המתחבר עם הסגנון המודרני. אם אתם מחובבי הז’אנר דלת במראה חלוד או במראה מתכתי, גס, תעשה עבורם עבודה נפלאה. החיבור בין קירות צחים לפריטים חלודים הוא חיבור עוצמתי ביותר, שמדגיש את הסגנון המודרני. במקרה הזה, חשוב מאוד לשמור על חלקה החיצוני של מבואת הכניסה חף מתוספות דקורטיביות. חשוב לשמור על מקסימום ניקיון שיאפשר את מקסימום הבמה לחומר הגלם של דלת הכניסה.
דלתות כניסה במידות מיוחדות
דלתות במידות מיוחדות הן דלתות רחבות מהמקובל או גבוהות במיוחד. לעיתים אלו הם תנאי המקום שמכתיבים את המידות אך בפעמים אחרות מדובר בטעם אישי ובסגנון. דלת רחבת ממדים תתאים לבתים מאוד גדולים, המשדרים רוחב. חשוב לייצר התאמה בנושא הזה. דלת במידות רחבות במיוחד המובילה לדירה ממוצעת, תעשה עבודה הפוכה. חשוב שגודל ועוצמת הדלת הכניסה יבואו בקנה אחד עם סגנון הבית וממדיו, באופן כללי.
כדאי לדעת – 
דלתות רשפים היא מהחברות המובילות והגדולות בישראל לייצור דלתות פלדה. מה שהחל בשנת 1982 כמסגרייה לעבודות מסגרות ודלתות בעבודת יד, הפך עם השנים למותג ישראלי פורץ דרך המציע מגוון דלתות מוסדיות ודלתות כניסה בעיצובים מעוררי השראה.
“אנו מתגאים ומאמינים בתעשייה ישראלית וציונית” מוסר רפי סלהוב, מנכ”ל ובעלים של מפעל ‘רשפים’ (אשקלון).
דלתות הכניסה של רשפים מהוות שילוב נדיר בין טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב ייחודי. כל דלת מיוצרת על פי הזמנה ובהתאמה אישית ללקוח וקולקציית הדלתות המעוצבות מתחדשת מדי שנה, בהתאם למגמות העיצוב וטרנדים בינלאומיים.
את ‘דלתות רשפים’ ניתן להשיג בסניפי החברה: אשקלון – רח’ חוצות היוצר 2. בני ברק – רח’ לח”י 9.