רשת "לאפייט" חגגה 80. חבל שלא השתתפתי בהגרלה…

רשת הנעליים “לאפייט” חגגה 80 ובמסגרת הגרלה מיוחדת שהתקיימה לרגל החגיגה, 15 “סינדרלות” מאזור רמת גן והסביבה זכו ב 1,000 ₪ כל אחת לרכישת נעליים. איך הפסדתי…

הזוכות לאפייט ר"ג (צילום: יקי צימרמן)
הזוכות לאפייט ר”ג (צילום: יקי צימרמן)

“לאפייט” – Lafayette Italy, רשת הנעליים והתיקים, הינה יבואנית נעלי יוקרה של מיטב המעצבים העולמיים המייצרים באיטליה.  נעלי המותג הינן סמל סטטוס והן מעוצבות ומיוצרות בקו אחד עם בתי האופנה האיטלקיים המובילים בעולם.  סניפי הרשת פזורים בכל הארץ ומספקים חווית קנייה יוקרתית כמו בבירות האופנה בחו”ל.
אני לא משתתפת בהגרלות. אפילו מפעל הפיס אני לא קונה. שלא לדבר על טוטו, לוטו ווינר  או כל הגרלה אחרת. גם בהגרלות שונות אני לא משתתפת. אני מאד אוהבת מידי פעם פשוט ‘לחלק מתנות’. כך אני נוהגת כאן ב”אמא נגה”. אנחנו פשוט מחלקים מתנות.
מימין רפי בלס - בעלים לאפייט, שלומי בלס - מנכל לאפייט (צילום: יקי צימרמן)
מימין רפי בלס – בעלים לאפייט, שלומי בלס – מנכל לאפייט (צילום: יקי צימרמן)

אבל, הפעם כל כך הצטערתי שלא השתתפתי. אפילו לא ניסיתי… חבל… אבל, מאד התרגשתי לפגוש את הזוכות.
ו…נתחיל מהתחלה…
במסגרת חגיגות ה-80 קיימה רשת לאפייט הגרלה במסגרתה זכו 80 לקוחות ב-1,000 ₪ כל אחת ואחד לרכישה ברשת, ולזוכה הגדולה הוענקו נעלים לכל השנה בשווי 12,000 ₪ (לזוכה יוענקו 12 שוברים בסך 1,000 ₪ למימוש בכל חודש)!
באירוע מלא שיק איטלקי, הנהלת “לאפייט” העניקה ל-15 “סינדרלות” מאזור רמת גן פרסים בשווי 1000 ₪ לכל אחת לרכישת נעליים, במסגרת הגרלה מיוחדת שקיימה לרגל חגיגות 80 שנה לרשת. 15 הזוכות המאושרות מאזור רמת גן, תל אביב, פתח תקווה והסביבה הגיעו לסניף “לאפייט” בקניון איילון ברמת גן.  את הפרסים העניקו מנהלי הרשת, אשר הגיעו למקום והתרגשו יחד עם הזוכות: רפי בלס, הבעלים של רשת “לאפייט”, שלומי בלס, מנכ”ל הרשת, אלינור ואליאנה בלס, מנהלות השיווק והפיתוח הארגוני של הרשת וגם אני הצטרפתי לחגיגה המרגשת .
לאפייט (צילום: נדב כהן יונתן)
לאפייט (צילום: נדב כהן יונתן)

רשת נעלי לאפייט היא רשת הנעליים המועדפת עלי. מאז שהיכרתי את הרשת אני נוהגת לרכוש בה נעליים. ו… מקפידה ומשתדלת בסוף העונה. הפעם, התרגשתי מאד בשם הזוכות. הרגשתי כאילו שאני זכיתי. 1,000 ש”ח לקניות ברשת… וואו, פרס נפלא בכל קנה מידה.
הזוכות האזוריות הן, בין השאר זהבית שניידר ונופר חביב מרמת גן, אלה בודגי מנתניה, גילה גורשומוב, יהודית תייר ונירה אורגיל מתל אביב, אביבה דוד מפתח תקווה, ברוריה אייזנברג מגבעת שמואל, אלה גליבוב מחולון.
לאפייט - מתלבטת...
לאפייט – מתלבטת…

בין 15 הזוכות ריגשה את הנוכחים, שני גואטה, סטודנטית צעירה ויפיפייה מרמת גן, אשר השתמשה מיד בכספי הזכייה ורכשה זוג נעליים לבנות ומנצנצות לחתונתה הקרבה.  בעודה מודדת את הזוג הנבחר היא הסתכלה על עצמה במראה כלא מאמינה ואמרה לסובבים אותה: “אני לא מאמינה, זה בא לי בול בזמן!”. היא סיפרה שהיא ובעלה לעתיד סטודנטים צעירים בראשית דרכם המשותפת והמתנה עשתה לה סיפתח מרגש בהתארגנות לחתונה.
במהלך השנה הקרובה, לציון שנת ה-80, תערוך הרשת פעילויות מיוחדות, אירועי השקה, שיתופי פעולה מסקרנים, מבצעים, הנחות והפתעות ללקוחות וחברות המועדון, אשר מלווים את הרשת, צועדים איתה ובנעליה לאורך השנים.
לאפייט - מתלבטת...
לאפייט – מתלבטת…

רפי בלס, הבעלים של רשת “לאפייט”, מציין: רשת “לאפייט” Lafayette Italy ממשיכה למצב את עצמה כחברה המובילה בישראל בתחום נעלי יוקרה איטלקיות עם דגש על אקסקלוסיביות, איכות, ושירות בהתאמה אישית.  כך אנו פועלים לאורך כל השנים.  אנו שמחים וגאים לציין 80 שנות פעילות בחגיגה משותפת יחד עם הלקוחות שלנו ברחבי הארץ, חגיגה שכולה נשיות, יופי, עוצמה וסטייל”.

בקיצור, הגעתי לאירוע, התלהבתי יחד עם הזוכות 🙂 ו… מדדתי כמה זוגות נעליים. חברים, הן ממש לא זולות, אבל, הן יחודיות, אין עוד כאלה. פשוט קישוט לרגל.

התאהבתי בזוג שעולה 1,200 ש”ח. עשיתי חישוב, עכשיו יש 30% הנחה ועוד 7% הנחת מועדון. כך שמחירן בסביבות 750 ש”ח.

לאפייט הנעל הנבחרת (צילום: יקי צימרמן)
לאפייט הנעל הנבחרת (צילום: יקי צימרמן)

החלטתי, להרגע… ורכשתי זוג אחר. יפות, נוחות ובטוח אחגוג עליהן.

אבל, עכשיו במבט לאחור, חבל שלא קניתי 🙁 ואיך אני מנחמת את עצמי? לא נורא, נחכה למבצע הבא 🙂

מילה של “אמא נגה” 🙂

קישור לסרטון המלווה את הקמפיין ’80 שנה ל”לאפייט”‘:    https://youtu.be/IIX38fwqO6E
קישור לקטלוג הדיגיטלי של קולקציית הקיץ 2018 של “לאפייט”:  http://smart-life.co.il/Lafayette_catalog_SUM17/