"שוברים את הרשת" כל כוכבי הרשת על במה אחת

שוברים את הרשת

“שוברים את הרשת”, מופע חדש וראשון מסוגו בישראל בו כל כוכבי הרשת הגדולים והחמים בישראל: אשלי בקשי וקסמן, עדי ביטי, שגיא ביטבוקס נועה פילטר, קטריקס ודורון ביטון, יוצאים מתוך הרשתות החברתיות ומתייצבים יחד אל הבמה במופע סוחף, קצבי ומלא הומור.

שוברים את הרשת
שוברים את הרשת

כוכבי הרשת הגדולים והחזקים ביותר בישראל מתאחדים יחד על במה אחת במטרה ברורה “לשבור את הרשת”:
מעיין רובין (“נועה פילטר”, זוכת “כוכבת הרשת של 2016” בפרסי ערוץ הילדים), שגיא “ביטבוקס” ברייטנר (דוגמן שחקן ואשית יוטיוב),אשלי בקשי וקסמן (כוהנת ה”ביוטי”, זוכת “כוכבת הרשת של 2015” בפרסי ערוץ הילדים בעלת ערוץ היוטיוב החזק בישראל),קטריקס ודורון ביטון (צמד ראפ שחרך את הרשת בלהיטי ענק כגון “אוהבת לרקוד”, “מה שהיא רוצה”, “חופשיה”) ועדי ביטי (זמרת הפופ ושחקנית בעלת להיטי ענק ברשת ובהם “ירח מלא” ו”רגאביטי”) חברו יחד לצורך המופע חדש וההומוריסטי שמציג מזווית חדשה את עולם הרשתות החברתיות וכוכביהן.

שלחנו את כתבתינו מיכל ברוטפלד לסקר את האירוע ולצפות במופע. כמו כן הצטרפה אליה ביתה נועה בת ה 16 ולהלן סיקורן : ” עוד בטרם שנכנסנו לאולם ההמולה היתה רבה. צרחות של ילדים נשמעו מכל עבר והמופע החל ברעש גדול, מרבית השירים היו יפים ונחמדים אולם קטעי הקישור היו מייגעים ובחלקם משעממים, האפקטים היו נחמדים אך לא מעבר, ריקודים מעניינים באופן כללי , אך המופע רועש מידי למבוגרים.

נועה, הנערה שהגיע לצפות במופע לא התלהבה ואפילו השתעממה (למרות שהיא רוקדת בחוגי ריקוד רבים וציפתה להנות) וטענה כי המופע מתאים לילדים קטנים מתחת לגיל העשרה”. מילה של “אמא נגה”.

את המופע החדש יצר והפיק שם אריאל ברזילי (תיבת נח-יזמות הבידור) ביים ג’ייסון דנינו הולט וכתבו ניר ממון (“גב האומה”) ונועה פילטר, מתוך ההבנה כי חיינו מתרכזים ברובם ברשתות החברתיות המשמשות אותנו להכיר, לחוות, להתרגש, לאהוב, לחקור ומסתבר שגם להתפרסם ובאמצעות אותן פלטפורמות הקיימות ברשת אנו יכולים לתת ביטוי לאומנות, לדעה וכל דבר אחר שרק עולה על רוחנו.
מופע “שוברים את הרשת” הינו מופע אינטראקטיבי אשר משלב בעזרת מסכים את הקהל המצולם במהלך הסצנות השונות ואף חלקו עולה לבמה ומשתתף בחלק מהסצנות. בכך, נוצרת התחושה שהקהל הוא חלק בלתי נפרד מהעלילה.
העלילה עוסקת ב”15 דקות התהילה של כוכבי היוטיוב” ולאורך כל המופע עומדת השאלה האם מדובר באפיזודה חולפת או שיהפכו לכוכבים גדולים. בתחילת המופע מוצג קטע וידאו דרכו הקהל “נכנס” אל חלומה של נועה פילטר ובו רואים את זכייתה בפרס הנחשק “כוכבת הרשת” בטקס פרסי ערוץ הילדים לשנת 2016. כאשר היא קמה מהחלום היא מבינה שעכשיו זה ה”מאני טיים” שלה למנף את הקריירה שלה, אך היא אינה יודעת איך לעשות זאת. לכן, בוחרת ליצור קשר עם שאר כוכבי המופע “היוטיוברים” ובעזרת הכישרון והידע שלהם הם הצליחו לכבוש מיליוני מעריצים. בכל פעם שפילטר מזמינה לבמה את אחד מהקולגות שלה לרשת היא מנסה ללמוד דרכם איך לבסס לעצמה קריירה שמחזיקה מים-כישרון. היא מרגישה כי הזמן דוחק בה וש”15 דקות התהילה שלה מסתיימות” ובכך אפקט החרדה מוציא ממנה ומשאר משתתפי המופע סיטואציות קומיות, לא קונבנציונליות שמעמידה את כולם בשאלה מה יהיה מחר.
בימוי: ג’ייסון דנינו הולט.
כוריאוגרפיה: דניאל טגנסקי.
הפקה: טל אפרתי, לתיבת נח-יזמות הבידור.
מוזיקה: חן מצגר אדר וליאור אברמוב.