שוורצקופף מגן על השיער

שוורצקופף זה שם שאומר ה כ ל… כשאני נתקלת בחומרים של שוורצקופף אני יודעת שאני בידיים טובות ואין לי ממה לדאוג כך גם הגבתי על הסדרה החדשה. 

שוורצקופף פרופשיונל- פייברפלקס- Fibreplex
שוורצקופף פרופשיונל- פייברפלקס- Fibreplex

שיער, טיפוח השיער, טיפול בהגנה ובשמירה על השיער תמיד מציב אותי בראש העניינים. אני חרדה לשיער, אני שומרת על השיער, אני מכבדת כל שערה ושערה ובהחלט יודעת להעריך חומרים טובים ששומרים ומגנים על השיער.
חברת שוורצקופף חרטה על דגלה שמירה על השיער ובהתאם לכך, סביב האג’נדה הזו היא כל הזמן מחדשת ומפתחה חומרים המיטיבים עם השיער, מטפחים ושומרים עליו.
ועל מה הפתיח אתם שואלים? “שוורצקופף פרופשיונל” מבית קונצרן הנקל משיקה פריצת דרך בהגנה על צבע השיער עם ההשקה המחודשת של סדרת הטיפוח BC Color Freeze !
ומה המיוחד בזה אתם שואלים? זוהי סדרת מוצרי טיפוח עם טכנולוגיית איזון pH 4.5  חדשנית, אשר אוטמת את הקוטיקולה ו”מקפיאה” את פיגמנט הצבע במבנה השיערה, להענקת עוצמת צבע מושלמת ודהיית צבע אפסית (על פי היצרן, אין דהיית צבע נראית לעין לאחר 12 חפיפות גם בגוונים אדומים).
הבהרה וצביעה עלולות לגרום לנזק לשיער ולהשאירו יבש ושביר. נזק זה הנו כעת נחלת העבר הודות להשקה המהפכנית של השנה- ערכת FIBREPLEX  (“פייברפלקס”) החדשה של “שוורצקופף פרופשיונל” מבית קונצרן הנקל, שהינה ערכת הגנה על השיער, המחזקת את השיער מפני נזקי צבעי שיער ומפחיתה את שבירת השיער עם עד 94% (יחסית להבהרה רגילה) בשלושה שלבים פשוטים.
בשיחה שערכתי עם יאיר מנדל, מעצב שיער ומנהל קריאטיבי ב”שוורצקופף פרופשיונל” אומר שהמוצרים של שוורקופף הם טובים, לא מזיקים ובטוחים לשיער. עוד מוסיף ואומר יאיר מנדל ומעיד על עצמו כמעצב שיער, כבר למעלה מ 20 שנה, שהוא רואה את הלקוחות חוזרים ומאד מרוצים מהתוצאות.
הערכה קלה מאוד לשימוש וניתן להשתמש בה בכל סלון לעיצוב שיער כדי להגן על מבנה השיער במהלך ההבהרה, ההרמה והצביעה.
השלב הראשון מבין שלושת שלבי הטיפול מעורבב בתוך קרם הצבע/אבקת ההבהרה ומספק הגנה וחיזוק למבנה סיב השערה בתהליך הצביעה.
שלב הטיפול הבא אוטם את סיב השערה ומייצב את הקשרים הכימיים שחוזקו בשלב 1.
הודות למוצר לשימוש הסופי בבית, יישאר השיער רך ובריא למראה גם לאחר עיצוב השיער וייבוש אינטנסיבי באוויר חם.
השילוב הפשוט של ערכת FIBREPLEX  בתהליך צביעת השיער הרגיל הופך את השימוש בה בסלון לעיצוב שיער לפשוט מאוד – ללא כל צורך בשלבים נוספים בתהליך הצביעה. תוצאות הצביעה לא ישתנו על אף השימוש בתכשיר FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER, והתכשיר לא יפגע בכיסוי או ברמת ההבהרה המצופה. הודות לטכנולוגיית Fiber Bond  כל קצוות שיער תהיה חזקה ואטומה. הטיפול מותיר את שכבת הקוטיקולה של השיער חלקה ומבריקה.
בשוורצקופף טוענים שזהו הטיפול המושלם לכל הלקוחות שרוצים באופן תדיר לנסות משהו חדש, ללא כל חשש לשבירת השיער.
זוהי הפעם הראשונה שנעשה שימוש בטכנולוגיה חדשנית זו במוצרי טיפוח השיער. טכנולוגיה זו “נועלת” את הצבע ומבטיחה בכך דהיית צבע אפסית עד לביקור הבא בסלון לעיצוב שיער. מגוון המוצרים שומר על צבע השיער למשך פרק זמן הארוך ב-40% ממוצרי המתחרים בשוק.  לתוצאת צביעת שיער מושלמת ולשמירה על הצבע לאורך זמן, מומלץ לשלב  את שירות צביעת השיער בצבעי  IGORA Royal  , עם מוצרי הטיפוח החדשים לשיער הצבוע- BC Color Freeze.
מומחי השיער של “שוורצקופף פרופשיונל” יכולים כעת להציע ללקוחותיהם אחד משלושה טיפולי הקפאת צבע בהתאמה אישית- שהינו ללא ספק השיא של חוויית הסלון לעיצוב שיער. לאחר הצביעה, הלקוחות יוכלו לבחור בין: טיפול מהיר, קצר אך אינטנסיבי בן 5 דקות; טיפול אינטנסיבי ארוך יותר בן 10 דקות; וטיפול יוקרתי בן 20 דקות.
שוורצקופף פרופשיונל- סדרת קולור פריז
שוורצקופף פרופשיונל- סדרת קולור פריז

סדרת מוצרי הטיפוח BC Color Freeze לטיפוח השיער בבית, המושקת יחד עם מוצר חדש וייחודי שהוא הגיבור החדש שלה- קרם BC Color Freeze CC , יבטיחו הגנה נוספת על צבע השיער.
מגוון מוצרי BC Color Freeze  החדש:
שמפו “קולור פריז” ללא גופרית (ללא סופלטים) לשיער צבועBC Color Freeze- Sulfate-Free Shampoo שמפו עדין בטכנולוגיה נטולת גופרית לשיער צבוע. מחיר- 98 ₪ ל-  250 מל’
שמפו עשיר “קולור פריז” לשיער צבוע- BC Color Freeze Rich Sampoo– בנוסף לשמירת pH מיטבי, שמפו טיפוח מצוין זה מנקה בעדינות אך ביעילות את הקרקפת ושיער שנצבע פעמים רבות לתוספת ברק. מחיר- 86 ₪ ל-  250 מל’
שמפו “סילבר” קולור פריז לשיער אפור ומובהר BC Color Freeze Silver Shampoo מנקה ומגן על שיער מובהר או אפור מפני הצהבה. מחיר- 98 ₪ ל-  250 מל’
ספרייקונדישנר “קולור פריז” לשיער צבועBC Color Freeze Spray Conditioner מתיר קשרים בשיער צבוע ללא הכבדה, תוך הוספת ברק זוהר. מחיר- 78 ₪ ל-  200 מל’
קונדישינר “קולור פריז” לשיער צבועBC Color Freeze Conditioner מרכך שיער קרמי עשיר לשיער צבוע, לטיפוח יעיל והחייאת צבעי שיער דהויים. מתיר קשרים בשיער צבוע. מחיר- 58 ₪ ל-  200 מל’
מסכת “קולור פריז”- BC Color Freeze Treatment מסכה המשקמת באינטנסיביות שיער צבוע, לטיפוח עמוק של השיער. מחיר- 98 ₪ ל-  200 מל’
קרם CC “קולור פריז” לשיער צבוע-BC Color Freeze CC Cream  –  מוצר חדש זה הנו חובה לשוחרות יופי וטיפוח המשתמשות במחליקי שיער, שכן הוא מסיע להגן על השיער מפני חום ומשקם ומעצב שיער צבוע בעת ובעונה אחת. הקרם מזין שיער צבוע ועוזר להגנה מפני חום  תוך כדי שמירת הקפיציות הטבעית ורכות. מחיר- 98 ₪ ל-  200 מל’
סרום לברק “קולור פריז” לשיער צבוע- BC Color Freeze Gloss Serum מספק ברק דמוי ראי עמיד לאורך זמן, תוך הגנת השיער מפני דהיית צבע.
מחיר- 78 ₪ ל-  100 מל’.

לסיכום, מוצרי שוורצקופף לטיפוח ושימור הצבע לשיער מזינים את השיער, מגינים עליו, מקנים תחושה של אווריריות וזוהר טבעי לשיער. וכן, הנסיינית שלנו לא מפסיקה לשבח את מוצרי שוורצקופף.

המוצרים שהיא השתמשה –

שמפו קולור פריז הוא שמפו עדין ומצוין מנקה בעדינות אך ביעילות את הקרקפת ומוסיף ברק לשיער.

ספריי קונדישינר שהתיר בקלות את הקשרים בשיער  לאחר החפיפה.

והמוצר המנצח לטענתה הוא ה CC קרם שמשתמשים בו לאחר החפיפה הוא מותיר את השיער קל לעיצוב ורך למגע, וכאשר היא משתמשת במחליק, להחלקת השיער הקרם מותיר את השיער מבירק ונעים למגע.

ראוי לציין עוד את הניחוח הנעים של המוצרים שמגיע עד למרחוק ונשמר לאורך זמן של יומיים לפחות..

ולטענתה, צבע השיער אכן נשמר לאורך זמן (יותר מאשר בשימוש צבעי שיער מקבילים שהיא משתמשת).

שוורצקופף, אהבנו 🙂 מילה של “אמא נגה”.

למידע נוסף כנסו לאתר “שוורצקופף פרופשיונל” בכתובת http://www.schwarzkopfpro.com