תלתלים מושלמים הכי יפים

טיפול וטיפוח תלתלים מושלמים זו אמנות. לשמור על תלתלים בעלי חיות ועוצמה דרושה מומחיות מיוחדת, כזו שתעניק לכתר שעל ראשך נוכחות ויופי. הכירו את המוצרים לתלתלים של חברת ויטמינס 🙂 מילה של “אמא נגה”.

אני מאד אוהבת תלתלים, יש להם חיים משל עצמם. הם שובבים, תמיד מעלים חיוך על הפנים 🙂 אבל, לא תמיד מצליחים לסדר אתם. יש פעמים שהם, התלתלים, פשוט סוררים ולא ניתנים לסידור.

מי שמבין בתלתלים הוא חיים שיר, הבעלים של חברית ויטמינס. חיים הוא דור שלישי של מפתח מוצרים לשיער. חיים, שקרוי על שמו של סבו, התחיל לרקוח מוצרי שיער לפני יותר מ 70 שנה. הטיפול התחיל משימוש של שמן זית. והיום, כשחיים שיר ממשיך את דרכו של סבו הפיתוח של מוצרים לשיער מתחילים משמן זית, וכל החומרים הם טבעיים. כל המוצרים של ויטמינס ללא חומרים משמרים, ללא SLS ועשירים בקולגן.

השתתפתי באירוע של השקת המותג תלתלים של חברת ויטמינס בנוכחות הבעלים חיים שיר, מתולתלות יפייפיות שנערך במתחם היופי של אמן השיער רפאל ברמת השרון

חיים שיר משמאל, גולן נהדרעא מימין בהשקת המותג תלתלים

אז, אם גם את שייכת לבעלות התלתלים, כדאי שתדעי כי חברת “ויטמינס – מוצרי שיער מתקדמים” מובילה מהלך חדשני בעולם התלתלים והמתולתלות עם סדרה שטרם נראתה כמותה, סדרת “סילק קרטין וביוטין לתלתלים” עם המוצרים המושלמים לתלתלים מושלמים.

הסדרה מורכבת מהחומרים הכי חדשניים בתחום טיפוח וטיפול בשיער שהם שילוב של ביוטין קולגן וקרטין לצד מסורת משפחתית וניסיון של 70 שנים בפיתוח מוצרי שיער מקצועיים. איכות בלתי מתפשרת בחומרי גלם לעיצוב בריאותי וטיפוח שיער שיקי, אופנתי, ובקו השעה.

הסדרה החדשה

בסדרה תמצאו מגוון רחב של מוצרים ייחודיים לטיפול וטיפוח השיער: קרם להורדת נפח, קרם גלייז, מסכת שיער 60 שניות עם תוצאות שאפילו אתם תופתעו, באנג’י קרם להברקה ועיגול תלתל, שמפו, מרכך, סרום ועוד. מוצרים מטורפים לעיצוב והקפצת תלתלים מלאי סטייל ושובבות, בתוספת ריח משכר חדשני וסקסי שלא ישאיר אף אחד אדיש. בהמשך יושקו מוצרים נוספים.

ב-“ויטמינס – מעבדות למוצרי שיער מתקדמים” מאמינים בשימור השיער הן במעטפת החיצונית והן בפנימית, שמירה על תהליכים פנימיים שלא נראים לעין כמו שימור שורש השיערה מהקרקפת ועד לקצוות, ובנייה והזנת השיער למראה בריא, חזק, שופע ברק, ומעוצב להפליא.

באירוע ההשקה קובי שיר, הסביר על מגוון המוצרים של ויטמינס לשיער מתולתל, הדגים את השימוש במוצרים ואני חייבת לציין שהתוצאות היו מרהיבות. שיער רך, מבריק, תלתלים מדוגמים, נעימים מאד למגע ופשוט מושלמים 🙂 מילה של “אמא נגה” לדבריו של קובי שיר המוצרים לתלתלים של ויטמינס מתאימים גם לילדות 🙂 אהבתי 🙂

חיים שיר מדגים על ביתו את המוצרים

סדרת סילק קרטין וביוטין לתלתלים מעושרת במשולש החלבונים הקדוש לשיער: ביוטין, קולגן, וקרטין

ביוטין –  תפקידו העיקרי לקשור חלבונים חופשיים מסוגים שונים ולצוות אותם לסיוע מבנה השיערה מעומקה החוצה, הביוטין מסייע בחיזוק השיערה למראה שיער בריא, ובנוי מקומפלקס ויטמיני בי הנקשרים אל המטריקס של השיערה.

קולגן – חלבון מרכזי וחשוב במבנה השיער והקרקפת מסייע בחיזוק שורשי השיער ותפקוד הזקיק שממנו יונקת השיערה את חיותה, משפר את צמיחת התאים בזקיק ואת עובי ואיכות השיער.

קרטין –  השיער עשוי מקרטין, חלבון, וחומצת אמינו. הקרטין תפקידו לשמור על מבנה השיער צורתו וחוזקו ולסייע בהתפתחות השיער ובריאותו. הוא מוסיף לחות, ברק, גמישות, ונפח. מפחית חשמל סטטי ובונה את השיער מחדש בתהליך טבעי.

את מוצרי ויטמינס ניתן להשיג ברשת חנויות BE

באתרסנט הייר – הבית לשיער בריאcenthair.co.il

ובחנויות “סנט הייר – הבית לשיער בריא “: רעננה, אחוזה 89, טלפון 09-7404116

תל אביב, כיכר רבין. כיכר מלכי ישראל 6. טלפון 03-609-2217

כתיבת תגובה