תנו לגד(ו)ל בשקט!

מיבאל’ה הינו מרכז ראשון מסוגו וייחודי בישראל המציע ליווי אישי והתפתחותי להורים, ילדים ומשפחה, תוך התאמה מלאה לכל ילד, הורה וצרכיהם האישיים. הליווי נעשה בפיקוח רפואי מלא ויסודי המשלב רפואה קונבנציונאלית, רפואה משלימה ומקצועות פרא-רפואיים.

מרכז מיבאל'ה
מרכז מיבאל’ה

מרכז מיבאל’ה מנוהל ע”י ד”ר דורון רול, המנהל המקצועי של המרכז ועדי רול שניידר, מנכ”ל המרכז, אשר יזמו את הקמת המרכז בגישה חדשנית, מעודכנת ורלוונטית לכל הורה וילד, בשיתוף עם מיטב הרופאים ליצירת המקום הבטוח ביותר לכל משפחה לגדל את ילדיה בהתאמה מושלמת לאורח החיים האישי שלה.

לדברי ד”ר דורון רול, המנהל המקצועי של מיבאל’ה, טיפול נכון בילד, בריאותית, התפתחותית וחינוכית, מחייב התייחסות אינדבידואלית לילד ולמשפחתו ולאני מאמין של הוריו. צוותי טיפת חלב, אשר עושים את עבודתם המקצועית נאמנה, עמוסים ביותר ואינם יכולים לנקוט בגישה אישית המותאמת לכל תינוק ותינוק. כמו כן, ייקשה עליהם מאוד, עד בלתי אפשרי, להתאים את ההנחיות הברורות שיש להם לדרישות ההורים. מרכז מיבאל’ה הינו היחיד בארץ המסוגל לאפשר לכל הורה לעקוב אחר התפתחות ילדו, על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בתחומים רבים ומגוונים כמו נוירולוג ילדים, פסיכולוג ילדים, פיזיותרפיסט התפתחותי, קלינאי תקשורת ועוד רבים אחרים.

לדברי עדי רול שניידר, מנכ”ל המרכז, גישת מיבאל’ה היא שלא ניתן לפתור בעיה מוטורית או לענות על כל שאלה התפתחותית מבלי להסתכל על התמונה המלאה של הילד ומשפחתו. גם ההורים צריכים לקבל את הכלים לבחון את הסיטואציות שאיתן הם מתמודדים בראייה רחבה. כל התכנים כולם (הרצאות, סדנאות ופעילויות המרכז) עוברים פיקוח רפואי על ידי איש מקצוע רלוונטי כגון, רופא מומחה ברפואת ילדים, נוירולוג ילדים, פסיכולוג התפתחותי וכדומה. נוסף על הסדנאות וההרצאות – כל ייעוץ מתבצע תוך שיתוף פעולה מלא בין כל הגורמים, על מנת להגיע לדרך המומלצת ביותר לסייע להורים לצלוח בכבוד והנאה את נושא גידול הילדים. כך למשל, ייעוץ שינה כולל פגישה עם רופא ילדים, יועצת הנקה ומנחת הורים, וסדנאות ההתפתחות כוללות הדרכה על ידי מומחה מתחום רפואת הילדים, תזונאית ועוד על מנת לתת להורים את המענה המקיף והבטוח ביותר.

בין שירותי מרכז מיבאל’ה נמנות סדנאות התפתחות מוטורית, קוגניטיבית ותקשורתית לתינוק, לילד, להורים ולסבתות וסבים וכן ייעוץ פרטני בנושאים הקשורים להתפתחות, תקשורת, שינה, תזונה, הנקה, הריון, לידה ומשפחה. הן הסדנאות והן הייעוצים משלבים מספר אנשי מקצוע מעולם הרפואה הקונבנציונאלית, הרפואה המשלימה כגון רפואה סינית המותאמת לילדים ולנשים והמקצועות הפרא-רפואיים כגון פיזיותרפיה, קלינאות תקשורת וריפוי בעיסוק.

טווח מחירים: סדנאות – 500-800 ₪

קורסים – 800-1200 ₪

פגישות אישיות – 250-450 ש”ח (לשעת ייעוץ)

הרצאות ערב – 70-120 ש”ח

 לפרטים וקבלת ייעוץ והכוונה ראשוני יש לפנות לאתר בכתובת:  www.mibale.co.il

או למייל info@mibale.co.il

כתובת מיבאל’ה: רחוב הברזל 19 א’ רמת החייל תל אביב

טלפון: 03-6007077

כתיבת תגובה