CLICKWOOD – חיפוי קיר מעץ בקליק

CLICKWOOD, קליקווד, חיפוי קיר מעץ  100% טבעי וידידותי לסביבה בשיטת  ‘עשה זאת בעצמך’. להיכנס לאתר, להקליק והמוצר אצלכם 🙂 מילה של “אמא נגה”. 

CLICKWOOD
CLICKWOOD

לאחרונה התעניינתי בחיפויי קיר. החלטתי שקצה נפשי בקירות לבנים, טפטים אני ממש לא אוהבת. נחשפתי לכל מיני סוגים של חיפויי קורות וביניהם גם חיפוי קיר מעץ טבעי, מעניין מאד, בשיטת ‘עשה זאת בעצמך’ שכיידוע אני ממש לא חובבת הז’אנר הזה של D.I.Y אבל, ניתן להזמין גם אנשי מקצוע ולבצע את העבודה.
מדובר במוצר ייחודי, פיתוח ישראלי, חברה ישראלית הנקראת ‘קליקווד’. CLICKWOOD הוא מותג חדש של קבוצת אמבר.  בעלי הקבוצה פועלים מזה למעלה מ- 20 שנה בתחום הייצור הייבוא והשיווק של מוצרים שונים עם התמקדות במוצרים הרלבנטיים לענף הבניה בישראל ובהם: ייצור דלתות פנים, חיפוי קירות על כל סוגיהם ודשא סינטטי.
מקור העץ שבו נעשה שימוש לייצור לוחות העץ הוא בקנדה והוא עומד בתקנים מחמירים של טיב ואיכות ושל שמירה על איכות הסביבה. חיפוי הקיר של CLICKWOOD בטוח לשימוש גם בחדרי ילדים: העץ עבר טיפול מיוחד לעיקור ממזיקים כגון טרמיטים, הוא מכיל חומרים מעכבי בערה ומומלץ לשימוש פנימי והצבעים בהם הוא צבוע אינם מכילים חומרים רעילים.
CLICKWOOD
CLICKWOOD

הגעתי למרכז של CLICKWOOD שיושבים באיזור התעשייה סגולה בפ”ת ללמוד קצת יותר על חיפוי העץ ונפגשתי עם חגית אלמלן, מנכל”ית החברה, לדבריה,”עולם העיצוב בישראל מתאים את עצמו למגמות עולמיות והמותג החדש הוא המענה המושלם לכל מי שחפץ להשפיע באופן אישי ובשיטת ‘עשה זאת בעצמך’ על המרחב שבו הוא חי, עובד ומבלה וכל זאת תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולמשתמש”. חגית ממשיכה ואומרת “מדובר בפריצת דרך חדשנית בתחום העיצוב. זהו המותג היחיד בישראל שמציע חיפוי עץ טבעי להדבקה ובהרכבה עצמית, במשקל קל ובמגוון רחב של צבעים, עיצובים וטקסטורות. בנוסף מציעה החברה שירות בלעדי בישראל של הדפסת הדפסים מסוגים שונים על גבי לוחות העץ: הדפסים אישיים, הדפסי השראה, תמונות וכיוצ”ב, כך שכל עיצוב קיר מקבל חתימת-יד אישית ובלעדית.”
CLICKWOOD
CLICKWOOD

הדבקת חיפוי עץ לקירות חללי מגורים וחללים מסחריים, היא מגמה שצוברת פופלאריות בשנים האחרונות בתחום עיצוב הפנים. חיפוי הקיר מעניק נוכחות לקיר והופכת אותו לאלמנט עיצובי בחלל.  ניתן למצוא היום בקטגוריה מגוון רחב של שיטות וטקסטורות, החל מהדבקת ״בריקים״, טפטים, אריחי קרמיקה, אריחי בטון וחומרים נוספים. בכל שיטה מתקבל אפקט שונה, שמעניק לחלל המעוצב אוירה ואמירה ייחודיות.
לחיפוי הקיר של CLICKWOOD יתרונות רבים. במישור הפונקציונאלי הוא נותן פתרון בתחום של אקוסטיקה ובידוד. למוצר יכולת לבודד רעשים ובכך הוא נותן מענה לבניה צפופה ולשימוש שכיח בקירות גבס. הוא מאפשר עיצוב ונראות ייחודיים בבית במהירות וקלות ובהתאם לטעם האישי ובנוסף, השימוש  בעץ טבעי נותן תחושת ביתיות ונינוחות.
Fashion & Design – המותג החדש נותן מענה עשיר בכל הקשור למרקם, טקסטורה, צבע חדשנות ואופנתיות והוא למעשה משמש כאביזר עיצובי אופנתי שניתן לההתקנה בקלות ובמהירות – ובמידת הצורך ניתן להחלפה בהתאם לצו השעה העיצובי. הקולקציה מציגה מגוון רחב של גימורים שיכולה להתאים למנעד גדול של טעמים: מעיצוב עכשווי ועד לעיצוב כפרי-שיקי.
CLICKWOOD
CLICKWOOD

ואיך כל זה מתבצע?
מאחורי כל פס עץ יש 3 פסי הדבקה. מסירים את פסי ההדבקה, מדביקים על הקיר ומשנים באחת את עיצוב חלל המגורים עם מגוון רחב של צבעים, מרקמים והדפסים בלעדיים: קל-נוח-פשוט- חסכוני-מעוצב-אופנתי. וואלה, אפילו אני הצלחתי 🙂
אם אתם צרכנים עם נטיה אומנתית מבטיחה לכם שתתאהבו במוצר. המראה המוגמר של העץ בעיצובים שונים מעניק לעיצוב הכללי טאץ מיוחד. מילה של “אמא נגה”.
CLICKWOOD
CLICKWOOD

החברה מספקת לוחות עץ (פסים) עובי הלוח 4 מ”מ, עובי הדבק על גבי הלוח הוא 0.5 מ”מ. העובי הכולל הוא 4.5 מ”מ.
כדי לדעת כמה מ״ר של עץ עליכם להזמין, כנסו לאתר, יש שם מחשבון מיוחד הנמצא בכל דף מוצר. מדדו את אורך הקיר ואת גובהו, וחשבו אורך כפול גובה לקבל מ״ר. ויש לקחת בחשבון הורדות של דלתות ו/או חלונות במידה ויש, לכן תמיד ההמלצה להזמין תוספת של 5% יותר לרזרבה במידת הצורך.
השיפוצים בשיטת ‘עשה זאת בעצמך נעשים מטעמים של חיסכון בכסף. העשיה העצמית זולה מהזמנת בעלי מקצוע, אצל רבים היא נעשית גם מטעמים של הנאה. אם בעבר השיפוץ העצמי היה מובהק יותר בקרב צעירים, כיום עם כל הפיתוחים הטכנולוגיים המקלים את עבודת העיצוב – הפכה עבודת השיפוץ העצמי לנחלתה של כלל האוכלוסיה, כל אחד מסיבותיו הוא.
CLICKWOOD
CLICKWOOD

CLICKWOOD מאפשר לחובבי הטרנד התקנה פשוטה וקלה, חיסכון בעלויות של בעל מקצוע, מוצר ברמה איכותית גבוהה ותוצאה סופית מעוצבת.
ו… אם אתם לא מסוגלים לעשות זאת לבד ולמי שבכל זאת מעוניין בסיוע של אנשי מקצוע, מציעה החברה חיבור למעצבי פנים ואדריכלים שיוכלו לסייע בתכניות העיצוב לפרוייקט הביתי או המסחרי ולהעניק מגע מקצועי למלאכת העיצוב וכן שירותי התקנה. החברה תשמח לשלוח אליכם איש מקצוע (תמורת תשלום כמובן) ותקבלו אחריות של שנה על המוצר.
מה עוד? ניתן לשלוח את המוצר לכל הארץ במחיר של 60 ש”ח, או לחלופין להגיע למקום ולאסוף בעצמכם.
יש לכם עוד שאלות? ממליצה לכם להיכנס לאתר של קליקווד, הוא ממש ידידותי למשתמש.
להשיג באתר: www.clickwood.co.il