DOORe ולא צריך מפתח

קבוצת COBRA משיקה טכנולוגיה מתקדמת לניהול בית חכם, DOORe מערכת מאובטחת ומוצפנת בפיתוח ישראלי, מעניקה שליטה אופטימאלית על דלת הכניסה בבית, במשרד, או בבית העסק באמצעות מנעול ופעמון וידאו חכם.

DOORe מערכת לבית חכם
DOORe מערכת לבית חכם

“… סע לשלום, המפתחות בפנים…”, כך אמרו הגששים במערכון המפורסם שלהם “המכונית המגוייסת” ומה קרה מאז? הרבה 🙂 היום יש לנו אפשרות להפעיל את הרכב ללא שימוש במפתח (קי לס) וממש עכשיו קבוצה COBRA משיקה טכנולוגיה מתקדמת לניהול בית חכם המאפשרת שליטה מרחוק וגם מקרוב בדלת הכניסה, מערכת מיוחדת, הנקראת דורי  DOORe, פיתוח ישראלי, ולא צריך מפתחות בכלל 🙂
מערכת DOORe נולדה מתוך צורך גובר להעניק לנו חיים ללא מפתח, שליטה חכמה על דלת הכניסה לבתים, משרדים ועסקים שונים. המשימה של DOORe היא להפוך את החיים שלנו לנוחים, פשוטים ובטוחים יותר על ידי מתן בקרה ושליטה חסרי תקדים על דלת הכניסה.
DOORe מערכת חדשנית המאפשרת לנהל את דלת הכניסה מכל מקום בעולם, משנה את תפיסת סגנון החיים הקיימת, לחיים ללא מפתח. מערכת זו כוללת מנעול חכם ופעמון וידאו המשלב מצלמה חכמה בכניסה לבית, המספקת אופציה לפתיחה ולנעילת דלת הכניסה מהנייד בכל רגע נתון. קבלת התראות ישירות לנייד על הנעשה מחוץ לדלת הכניסה, מי נכנס לבית ומתי. הכניסה לבית מתאפשרת באמצעות טביעת אצבע, או באמצעות אפליקציית DOORe לסמרטאפון בעלי מערכות הפעלה של אנדרואיד ו-iOS, ניהול הרשאות כניסה לבני המשפחה והחברים.
DOORe מערכת לבית חכם
DOORe מערכת לבית חכם

וכך יצא שהוזמנתי לאירוע מיוחד במסעדת התרנגול הכחול לרגל השקת הדלת החכמה של COBRA הנקראת DORRe. באירוע נכחו ארז לוי, אחראי על פיתוח מערכת DOORe, אורי סוקולוב, מנהל פעילות DOORe בישראל ועוד… 
DOORe נועדה לשנות את התפיסה לגבי מפתחות הבית ולהקל על ניהול סיטואציות נפוצות סביב הבית, במציאות היומיומית האינטנסיבית. הודות ליכולת השליטה שלה מרחוק היא מאפשרת פתיחת ונעילת דלתות פשוטה דרך הנייד כך שהכנסת בעלי מקצוע ונותני שירותים למרחב הפרטי לא תצריך יותר שינוי תוכניות ועזיבת המשרד באמצע יום עבודה. התקנת המערכת תאפשר תזמון של פתיחה ונעילת הדלת לעוזרת הבית, משלוחי קניות, פיקוח על הגעת הילדים מהלימודים ובקרה עם מי הם מגיעים וגם תקל משמעותית בתופעה המוכרת של שכחה ואובדן המפתחות.
DOORe הנה פרי פיתוח ישראלי של מיטב המוחות בקבוצת COBRA הפועלת מזה 3 עשורים, מעניקה תמונת מצב עדכנית לגבי הנעשה מחוץ לדלת בכל נקודת זמן ומותאמת לשוק הדלתות המקומי. מבוססת על רשת עצמאית נפרדת שאינה קשורה לספק האינטרנט הביתי-  4G LTE המוצפנת לרמת אבטחה גבוהה בתקן AES256 זאת על מנת למנוע פריצה, או השתלטות פצחנים. המערכת מאפשרת אופציה לשמירת היסטורית אירועים בענן מאובטח של כל אירועי המנעול החכם והקלטות הוידאו לאירועי הפעמון למשך חצי שנה.
DOORe מנעול ופעמון חכם לבית צילום מחוץ לבית (צילום: דרור כץ)
DOORe מנעול ופעמון חכם לבית צילום מחוץ לבית (צילום: דרור כץ)

אפליקציית DOORe מתריעה בהודעות פוש לסמארטפון על כל המתרחש בדלת הכניסה, כמו כן, האפליקציה מאפשרת לך לקיים שיחת וידאו עם אורח שמצלצל בפעמון וידאו החכם בדומה לשיחת “סקייפ”, כך שניתן גם לפתוח את הדלת לאורח תוך כדי שיחת הוידאו.
בעלי הבית יכולים לשלוח לכל בני הבית, משפחה, חברים, עובדי משק הבית ועוד “מפתח וירטואלי” לפתיחת הדלת ולהגדיר באמצעות האפליקציה את רמת ההרשאה לפעולות במערכת.
אורי סוקולוב, מנהל פעילות DOORe בישראל, מסר “שוק המנעולים החכמים בעולם מתחזק מאוד בשנים האחרונות בשל הפונקציונאליות והנוחות הרבה שהוא מציג, לצד התחזקות מהפכת ה- IOT. שוק זה נמצא במגמת עליה מתמדת, רק בשנת 2019 השוק העולמי הוערך בכ- 1.2 מיליארד דולר ולמעלה מ- 7 מיליון מנעולים חכמים שווקו. גם בארץ אנו רואים מגמת צמיחה, כשהמוצר אותו אנו מציעים למעשה מאפשר ללקוח הישראלי להתקדם לחיים ללא מפתח בצורה פשוטה, בטוחה ומהנה”
DOORe מנעול ופעמון חכם לבית צילום מתוך הבית (צילום: דרור כץ)
DOORe מנעול ופעמון חכם לבית צילום מתוך הבית (צילום: דרור כץ)

ארז לוי, אחראי על פיתוח מערכת DOORe, הוסיף “המערכת שפיתחנו מספקת פתרון כולל למגוון תופעות נפוצות ומוכרות הקיימות בכל בית. משך הפיתוח ארך למעלה מ- 3 שנים והושקעו בפרויקט זה עשרות מיליוני שקלים. חשוב להדגיש כי הרשת אליה מחוברת DOORe מוצפנת ומאובטחת ברמה גבוהה ביותר בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים מחמירים ביותר”.
ב-DOORe מאמינים שדלת הבית לא נועדה רק לאבטחת הבית. ניהול הדלת החכמה משפר את החיים שלנו בשליטה על מי נכנס לבית בזמן הנכון, בתנאים הנכונים ותמיד בשליטה של בעלי הבית.
מערכת DOORE מותקנת על ידי צוות מקצועי אשר עבר הכשרה מיוחדת מטעם החברה. מערכת זו ניתנת להעברה מדלת לדלת בעת מעבר דירה.
סרטון המחשה:
https://www.youtube.com/watch?v=x3sW4Bgn87c
מחיר מומלץ לצרכן: 89 ₪ למשך 36 חודשים הכוללת התקנת מקצועית.
התשלום על ה- SIM בנפרד ועלותו 19.90 ₪.
להזמנות בטלפון: *3208 או באתר  www.doore.co.il
 

כתיבת תגובה