אופיר דהאן – מעצב פנים מהנשמה

מחפשים מעצב פנים? לפעמים, אנחנו מוצאים את האנשים המתאימים לנו ביותר לא דרך המלצות אלא דרך הבטן – התחושות… ותכלס, הן הכי נכונות. ככה הכרתי את אופיר דהאן – מעצב פנים עם רגישות, הבנה והכלה לכל השגעונות שלי. והכי חשוב… קשוב. מילה של “אמא נגה”

צילום: גידי בועז

חיפשתי מעצב פנים. לא לעבודת גדולה, לא לאחד שילך איתי לאורך כל הדרך, לא צריכה. חיפשתי מעצב שיעזור לי ספציפית בשני תחומים .

פניתי להרבה מעצבים. המשותף לכולם היה ‘מה הסכום שאת מקציבה לתכנון’. האמת, לא הבנתי את השאלה, מה משנה הסכום שיש לי? אני צריכה עצה… בקטנה, לא רוצה את כל החבילה. לא רוצה שיעצבו לי את המטבח ויביאו גם את החברה שהם עובדים שיעצבו לי. לא רוצה שיעזרו לי בבחירת רהיטים והלבשת הבית ויביאו לי את החברה שהם עובדים איתה. לא רוצה שימליצו לי על בדים, טקסטורות ו’ילבישו’ לי את הבית… רוצה רק שיעזרו לי בתכנון ויכינו בהתאם לשינויים שנבצע תוכנית חשמל.

האמת, אף אחד אפילו לא הקשיב לצרכים שלי, כל אחד שאל על הסכום, שאני מקציבה… ואמר מה הסכום, שהם חושבים שאני צריכה להשקיע… לא התאים לי .

צילום: גידי בועז
עיצוב אופיר דהאן
עיצוב אופיר דהאן

עד שהגעתי לאופיר דהאן. אופיר דהאן קודם שאל ‘מה אני צריכה’ במה הוא יכול לעזור לי. והתחלתי לגמגם ומיד הבבנתי – זה האיש! אופיר שאל לגבי הצרכים והרצונות שלי, נשמע קשוב מאד והבנתי שהוא מתאים את מקצועיותו לצרכים ולרצונות שלי, אהבתי 🙂

נפגשתי עם אופיר דהאן בפרוייקט בת”א שהוא עיצב ומאד התחברתי לעיצובים, לרעיון שמאחורי, לפרקטיות לחשיבה על כל פרט. בקיצור, זה המעצב שלי!

קצת על אופיר דהאן מעצב פנים, בן 53 בוגר בצלאל האקדמיה לאומנות ועיצוב.
אופיר, התחיל כמעצב גרפי (למד את זה בבצלאל). היה לו משרד למיתוג. לאחר 10 שנים שיעמם לו והחליט לפתוח סטודיו לעיצוב אופנה. אופיר, התמקד בעיצוב שמלות כלה ושמלות ערב, החנות הייתה בדיזנגוף.
2013 סגר את החנות, נסע שנתיים לסין לעצב לחברה סינית אופנה. חזר ופתח סטודיו לעיצוב פנים.
הכל בעקבות חבר שקנה דירה בתא ולא הסתדר עם המעצבת וביקש מאופיר שיתנהל מולה עד שפרשה מהפרוייקט לאחר שבועיים ואופיר המשיך וסיים בהצלחה את הפרוייקט.
באותה תקופה אופיר קיבל טלפון מאחת שעיצב לה שימלת כלה (בתקופת הסטודיו שלו) וביקשה ממנו שיעצב את ביתה, “עיצבת לי שימלת כלה בדיוק לפי הרצון שלי בטוח תצליח לעצב את ביתי…” היא לא ידעה שאופיר התחיל לעצב דירות, אבל הוא התאים לה לעצב את הדירה.
ומשם, התחיל להתעסק בעיצוב פנים.
את כל התחומים שבהם אופיר עסק הוא לא למד, פרט לעיצוב הגראפי, למעשה את כולם אופיר למד בעצמו, כן אוטודידקט.
חוש גבוה לאסתטיקה, הכרות עם בדים, גזרות וטקסטורות, בכל התחומים האלה, אופיר התברך. כן, סוג של עילוי.
כיום אופיר בעל סטודיו לעיצוב פנים, מעצב דירות, מלונות, עסקים, בתים פרטיים.

צילוםף גידי בועז

נפגשתי עם אופיר ברחוב דה פיג’וטו בתל-אביב. אופיר אחראי על עיצוב 4 דירות, להשכרה לטווח קצר. נשימתי נעתקה מהיופי, האסתטיקה והפונקציונליות של הדירות. הצבעים הנפלאים שמשרים רוגע… פשוט חלום!. החשיבה על כל פרט ופרט. דירת שני חדרים שיש בה ה-כל.

הסתובבתי בדירות הקסומות ופשוט רציתי לגור בהן. הבנתי – זה בדיוק האיש שארצה שיעזור לי לעצב ולתכנן את הבית שלי 🙂 ממליצה בחום ! מילה של “אמא נגה”.

אופיר סיפר לי שתוכנית העיצוב הנוכחית שלו, היא עיצוב מלון ברח שינקין. המלון משתרע על 3 קומות ובהן דירות להשכרה לטווח זמן קצר. דירות בנות 2 חדרים ודירה אחת בת 3 חדרים.
הפרויקט צפוי להסתיים ממש עכשיו. בהצלחה גדולה !


לפרטים :

טלפון : 0523502868

מייל : dahanofir5@gmail.com

פייסבוק : https://www.facebook.com/ofirdahan.o.d/

אינסטגרם : https://www.instagram.com/ofirdahan.od/

אתר : https://ofirdahan.com/

כתיבת תגובה