אין גיל לאהבה

“אין גיל לאהבה”, בכל גיל אנחנו רוצים לאהוב ולהיות נאהבים. לא לכל אחד שפר מזלו… חלקנו פרודים, גרושים, אלמנים וגם רווקים. חלקנו מצאו אהבה אך היא נגמרה, מחלקנו היא נלקחה (התאלמנות) וחלקנו עדיין לא מצאנו אותה. אבל, החיפוש אחריה לעולם לא נשלם!

ביום חמישי ה-23.3.23, נערך בפ”ת מפגש להיכרויות, לפנויים ופנויות בגיל 60+ .
השתתפו במפגש יותר מ-80 אורחים נחמדים שהגיעו, למרות ההתרעות הרבות שניבאו בעיות קשות בהגעה לארוע (יום השיבוש הלאומי), ועל כך-מגיע שאפו גדול לכל מי שהגיע. מסתבר, שאנשים בכל גיל מחפשים אהבה.
למה? כי האהבה היא הסרט שקושר את העולם.
ככה התכנסו במתנ”ס בפתח תקווה יותר מ-80 איש ואישה, אמיצים המחפשים אהבה חדשה, שהגיעו למרות ההפגנות. למפגש הגיעו אנשים איכותיים מכל אזור המרכז והשרון.
ומה היה בערב זה?
משחקי היכרות עם הפרופסור ירון זיו.
צחי לירון ניצח ביד רמה על המוסיקה לריקודים ושירה בציבור.

צילום: פיני שמיר


אח”כ הייתה הרצאה מאוד מעניינת של של הפרופסור זיו על זוגיות ואהבה בגיל השלישי ,ועל הדרכים למציאת זוגיות ואהבה אמיתית – בכל גיל ובעיקר בפרק ב-ג.
על כל האירוע ניצח ארז מלמד (צעיר בן 71 המרגיש כמו-50), בעל המיזם “בשביל האהבה”, העוזר לפנויים ופנויות בגיל השלישי, בדרכים מגוונות, למצוא אהבות חדשות.
הפעילות העיקרית של המיזם היא מפגשי הכרויות המתקיימים פעם בחודש, באזור המרכז.
בנוסף עוסק ארז בשידוכים אישיים -שירות הכרויות מודרני המבוסס על מאגר תמונות של מאות גברים ונשים פנויים/ות שהיו וצולמו באירועים של ארז בשנים האחרונות.
בנוסף שותף ארז באתר הכרויות גדול וידוע, ולפני כשנה יזם ועמד (במשך כ-4 חודשים) מאחורי תוכנית השידוכים לגיל השלישי בערוץ 12 בטלוויזיה, אצל “פאולה וליאון”.
ארז חי ופועל תחת תחושת שליחות “מיגור הבדידות בגיל השלישי” ומי שרוצה להיעזר בו, מוזמן להתקשר אליו-0544659373.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. מירה

    ארז יקר
    מאחלת לך חג חרות שמח.
    כל הכבוד לכל היוזמות המבורכות שלך!

כתיבת תגובה