אנגלית בשיטת ‘הלן דורון’ נפתח בצפון

צילום: באדיבות יח”צ

מרכז חדש ללימודי אנגלית לילדים ונוער בשיטת ‘הלן דורון’ נפתח בקניון במגדל העמק הסניף נפתח בהשקעה של 100 אלף ש”ח

מרכז חדש ללימודי אנגלית לילדים ונוער בשיטת ‘הלן דורון’, נפתח בימים אלה במגדל העמק, בקניון לב העמקים, בהשקעה של כ-100 אלף ₪.

הסניף משתרע על שטח של כ-75 מ”ר והוא נפתח ע”י מיקי הראל, זכיין הלן דורון בעפולה ועמק יזרעאל שמרחיב את פעילותו ופותח סניף נוסף בעקבות הביקוש הרב ללימודי אנגלית איכותיים לילדים באיזור.

צילום: יונתן חדד

הסניף החדש מכיל כיתת לימוד, נותן מענה רחב לתושבי מגדל העמק ויישובי הסביבה ופועל בשעות אחה”צ, לאחר שעות הלימודים. קורסי הלימוד באנגלית מיועדים לגילאי 3 עד 14 שנים עם תוכנית מהנה במיוחד המותאמת אישית לכל ילד/ה. השיעורים  מבוססי משחק ככלי כך שתהליך הלמידה הופך לכייפי ומעניין, המורים דוברי אנגלית ברמת שפת אם ומוסמכים ללימוד בשיטת הלן דורון, התכניות מרתקות והילדים נהנים במיוחד מהתכנים הייחודיים.

לדברי הלן דורון, מנכ”לית ומייסדת החברה: “אנו מברכים על פתיחת הסניף החדש במגדל העמק ומזמינים את הורי הילדים בעיר להגיע לשיעור נסיון ולחוות למידה מסוג אחר, למידה המתבססת על ההנאה של הילד: שיעורים כייפים, מרתקים, מלאים במוזיקה, משחקים  ובמגוון רחב של פעילויות פדגוגיות המתוכננות בקפידה עבור כל שכבבת גיל. התוצאה היא שהילדים לומדים אנגלית בקלות ובאופן טבעי, בדיוק באותה הדרך שהם לומדים את שפת האם שלהם”.

הלן דורון היא החברה המובילה בעולם בלימודי אנגלית כשפה זרה, לילדים מגיל 3 חודשים עד גיל 18. בישראל מפעילה החברה מעלה  מ- 100  מרכזים ונקודות לימוד. השיטה הישראלית מצליחה ופועלת גם בעולם עם  למעלה מ 1000 מרכזי לימוד ב-39 מדינות.

כתיבת תגובה