אנה ארונוב – אימפרס

אנה ארונוב היא הפרזנטורית החדשה של רשת אימפרס 🙂 בהחלט היהלום החדש. מילה של “אמא נגה”.

רשת “אימפרס” – רשת חנויות לתכשיטים ושעונים מקבוצת רולטיים, יבואנית של למעלה מ-30 מותגים בינלאומיים הנחשקים ביותר עם פרזנטורים מובילים ומוכרים בהם שחקני קולנוע מפורסמים, ספורטאים, כדורגלנים ועוד, משיקים את הרכש החדש 🙂 אנה ארונוב.

“…אנו שמחים ומתרגשים על הצטרפותה של אנה ארונוב להובלת מותג תכשיטי היהלומים שלנו Impress Jewelry” כך הציג אלעד לוי, המשנה לקבוצת רולטיים, את אנה ארונוב, היום בחנות הדגל של רשת אימפרס, הממוקמת בקניון TLV, ברח’ החשמונאים בתל – אביב. על היח”צ אמון משרדו של גולן נהרדעא.

אלעד לוי, אנה ארונוב וגולן נהרדעא

את אנה כולנו הכרנו כרקדנית בולטת, כובשת ושואפת תמיד למצוינות ללא פשרות. באמצעות ערכים אלו היא סללה את דרכה אל תוך התודעה והאהדה הישראלית וכיום אין מי שלא מכיר אותה כשופטת הכי נוצצת ברוקדים עם כוכבים וכמובילת דעה אהובה, כשסטייל, אופנה וטעם משובח מלווים כל צעד שלה.

הבחירה באנה נובעת מעצם היותה אישה חזקה ומצליחה המשלבת אלגנטיות, קלאסיקה, רכות, נשיות, שיק וסטייל. כל אלו יחד יצרו חיבור טבעי ואמיתי לקולקציות התכשיטים שלנו בהם אנו מקפידים על שילוב מנצח של עיצוב ,טרנדיות ואיכות בלתי מתפשרת.

הגעתי היום לחנות אימפרס בקניון TLV. פגשתי את אנה ארונוב ובהחלט מאד התרשמתי. אנה נטולת גינוני סלב, הצטלמה עם כל הילדים, והמבוגרים שצבאו על החנות. הכל בנועם ומלא חן 🙂 . אנה ארונוב, מתאימה למותג היא אישה יפה, חזקה, מצליחה בזכות עצמה, משדרת המון חן ועוצמה ובהחלט ראויה להוביל מותג של תכשיטים. אהבנו את בחירתה של אנה 🙂 בהצלחה 🙂 מילה של “אמא נגה”.

רשת אימפרס ואנה גאים להשיק 5 קולקציות חדשות של תכשיטי זהב משובצים יהלומים:

  • Classic collectionקולקציית תכשיטים ללוק יומיומי במחירים עד 1,000 ₪
  • Fancy collection מבחר תכשיטי זהב ויהלומים, שהם מבחינת Must have  במחירים עד 2,000 ₪
  • Glam collectionקולקציה זוהרת בשילוב יהלומים ואבני חן במחירים עד 3,000 ₪
  • Luxury collection קולקציה בעלת נוכחות ייצוגית לכל לוק במחירים עד 5,000 ₪
  • Prestige collection קולקציית תכשיטי היוקרה הייחודית של מותגים בינלאומיים החל מ-5,000 ₪ ומעלה.

חמשת הקולקציות החדשות מאופיינות במגוון רחב של עיצובים ומחירים ובכך ניתן להשיג תכשיט זהב משובץ יהלומים טבעיים המתאים לכל כיס.

אימפרס

רשת אימפרס שייכת לקבוצת רולטיים, יבואנית של מותגים בינלאומיים בתחומי התכשיטים, שעונים ותיקים. בין המותגים המובילים מבחר מותגי שעונים: Breguet, Hublot, Zenith  ,Omega, Gucci, swatch ועוד. מבחר מותגי תכשיטים בניהם: Le vian, Damiani, Pomellato, Gianni Lazzro   Gucci, effy    ועוד…

כתיבת תגובה