אסייתית בניחוח שבועות

לקראת חג השבועות מציגה מסעדת Minna Tomei תפריט אסייתי מיוחד ברוח החג, שעושה ניסים ונפלאות עם המנות הקלאסיות מחמשת מטבחי אסיה המובילים, שמקבלים פרשנות חדשה עם גבינות חלומי, מוצרלה, ירקות העונה ועוד. בחתימתו של שף הרשת משה בדישי.

מסעדת מינה טומיי (צילום: דרור כץ)
מסעדת מינה טומיי (צילום: דרור כץ)

רגע לפני שאנחנו סוגרים את הלו”ז לקראת שבועות, קורצת אלינו מסעדת Minna Tomei עם תפריט אסייתי ברוח החג, שמשלב בין המנות הקלאסיות מחמשת המטבחים המובילים באסיה: היפני, התאילנדי, הווייטנאמי, ההודי והקוריאני, לגבינות איכות וירקות העונה. מאחורי התפריט אנין הטעמים עומד שף הרשת משה בדישי, שהוסיף לרול המסורתי גבינת חלומי נימוחה, הכיר בין הסלמון לגבינת מוצרלה מבעבעת (בציפוי טמפורה – ללקק את האצבעות) והוסיף לרול החריף את העדינות של מוצרלה עם מיונז. עוד בתפריט: מלאיי כופתא פאקורה (כופתאות תפו”א) מטוגנות במילוי פניר וגראם מסאלה ברוטב עגבניות חמצמץ, וטאלי צמחוני שמביא לשולחן עדשים מתובלות, תבשיל כרובית בקארי, פלאק פניר, רהיטה וירקות טריים. חג שבועות שמח!

שבועות בניחוח אסייתי – מטעמים חדשים במסעדת Minna Tomei

n        חלומי רול | בס, גבינת חלומי מטוגנת, פטריות שיטאקי ואספרגוס עטוף באבוקדו – 36 ₪

n סלמון צ’יז רול | רול מטוגן עם סלמון, אבוקדו, עירית, גבינת מוצרלה מצופה בטמפורה -39 ₪

n        ספייסי צ’יז רול | סלמון סקין, אבוקדו, אספרגוס, עטוף בסלמון ומוקרם בספייסי מיונז וגבינת מוצרלה – 39 ₪

n        מלאיי כופתא פאקורה | כופתאות תפו”א מטוגנות במילוי פניר וגראם מסאלה, ברוטב עגבניות חמצמץ – 38 ₪

n        טאלי צמחוני | דאל עדשים מתובל, תבשיל כרובית בקארי, פלאק פניר, רהיטה, מלפפון, אורז, פאפאדם ונאן – 65 ₪

סניף הדגל הראשון של מסעדת Minna Tomei מזמין אתכם ליהנות מחוויה קולינארית ייחודית, casual dinning המציג עיצוב דרמטי וחושני. במקום מחכה לכם תפריט קולינארי מובחר, המשלב מנות ספיישל מחמשת המטבחים המרכזיים במזרח הרחוק: תאילנד, יפן, וייטנאם, הודו וקוריאה. עשרות המנות שבתפריט מסודרות בסדר מסוים המאפיין כל אחד מהמטבחים, כך ניתן יהיה לצלול לחוויה הרמונית המעבירה את המקצב, הטעם והניחוחות הייחודיים של המזרח, וליהנות ממסע קולינארי מופלא אל השווקים האסייתים. על המטבח מנצח השף משה בדישי – שהתמחה בבישול אסייתי בחו”ל, במספר מסעדות, ביניהן מסעדת “נובו”, שבחר להציג מנות חדשות שהפכו למנות הפופולאריות של המסעדה.

מסעדת Minna Tomei רח’ פלימן 8 מרכז קסטרא, חיפה

טל’: 04-6668080

כתיבת תגובה