'אצבעוני' מוציאים את הילדים מהמסכים

קבוצת עיתוני אצבעוני מציעה לכם להפתיע את הילד/ה עם החוויה של קבלת עיתונים בדואר, עם מנוי לאחד מעיתוני אצבעוני: צב־צב, דובון, משבצת ואצבעוני, כולל מתנה: שער אישי עם תמונת הילדים וברכה קצרה. “מילה של “אמא נגה”.

אצבעוני
אצבעוני

העיתון אצבעוני נוסד בשנת 1952 על ידי העיתונאי והסופר מיכאל שיר והפסלת שושנה שיר ועותקו הראשון הודפס ללא מספר סידורי, שכן גם העורך לא תאר כי יצאו גיליונות חדשים לאור.
והיום, 72 שנים אחרי, העיתון חי ובועט. את העיתון מנהל ועורך בנם של המייסדים רמי שיר, איש חינוך.
עיתוני אצבעוני מותאמים לקבוצות גיל שונות, החל מגיל 3 ועד 13. צב־צב לגילאי 3-6, דובון לגילאי 5-7 , משבצת לגילאי  8-12, אצבעוני לגילאי 7-10 .
מחקרים חדשים מגלים סוג של דכאון אצל ילדים היושבים שעות רבות מדי מול המסכים הגורמים להם לעייפות, מצבי-רוח ירודים, חולשה כללית ועוד.
עיתון ‘אצבעוני’ מתגייס להפעיל את הילדים בבית ומציע פעילות חינוכית, כיפית ומהנה של דפי פעילות, הכוללים תשבצים, תפזורות, חידות, קטעי קריאה ועוד הרבה פעילויות מעוררות מחשבה ויצירה בהתאמה לכל הגילאים.
זוהר ועיתון אצבעוני
זוהר ועיתון אצבעוני

רמי שיר עורך העיתון אומר לנו “חשוב לזכור שהזום זה לא משחק מחשב ולבטח שאינו סרט טוב עם הפקה קולנועית מושקעת ומכאן התוצאה העגומה – הילדים לא מצליחים לשבת שעות ולהתרכז בלימודים בכיתת הזום.” רמי שיר ממשיך ואומר “אנו מוציאים את הילדים מהמסכים ומספקים להם תעסוקה מעודדת מחשבה, מעוררת סקרנות, מרחיבת אופקים ומהנה. בימים אלו של סגר הקורונה מציע העיתון מהדורה דיגטלית מיוחדת לילדים. ההרשמה למהדורה לא כרוכה בתשלום. המהדורה מותאמת להדפסה בכל מדפסת ביתית.”
מה עושים? שולחים את התמונה של הילד/ה + ברכה קצרה ונהנים מהעיתון שיוציא את הילדים מהמסכים ומהזום ויקח אותם לחוויה של נייר ועולם מעשיר, חינוכי וקסום.
החלטתי כסבתא, אשת חינוך לשעבר, המבינה בהחלט את הצורך ואת החשיבות של המילה הכתובה והמפגש איתה, לפנק את שני הנכדים הגדולים שלי אדם בן 4 וזוהר בת רבע ל- 4 ולהפתיע אותם עם מנוי לעיתון צב-צב המותאם לגילם, עם שער אישי שלהם. גייסתי את האמהות וביקשתי מהן לשלוח לי תמונה של הנכדים.
אדם ועיתון אצבעוני
אדם ועיתון אצבעוני

העיתון, הגיע בדואר לנכדים ושמם מתנוסס על המעטפה, האושר ניכר על פניהם וההתרגשות הייתה בשיאה כשנפתחה המעטפה והתגלה שער העיתון ובו התמונה שלהם בגדול עם שמם – מרגש 🙂 הנכדים צובעים ופותרים תפזורת ומאד נהנים מהעיתון 🙂
ממליצה לכם בחום 🙂 מתנה איכותית ומעשירה, מילה של “אמא נגה”.
‘אצבעוני’ מוציאים את הילדים מהמסכים עם מהדורה של דפי פעילות המותאמת להדפסה בכל מדפסת ביתית.
קישורים לפעילות חינמית:
לגילאי גן וכיתה א’
https://www.ezbeoni.co.il/wp-content/uploads/2020/09/DUB-C-001-c.pdf
לתלמידי כיתות ב’- ו’
 https://www.ezbeoni.co.il/wp-content/uploads/2020/09/EZB-C-001-c.pdf
קיימים מסלולי מנוי רבים לבחירתכם.
ניתן להזמנה ישירות דרך אתר אצבעוני ולתשלום באמצעות אשראי \ ביט \ בהזמנה טלפונית
לפרטים נוספים והזמנות התקשרו: 03-687-4267 שלוחה 1

כתיבת תגובה