בואו לחרמון – העיניים של המדינה. מילה של “אמא נגה”

החרמון, העיניים של המדינה פתוח גם בקיץ עם מגוון פעילויות המתאימות לכל המשפחה. בהחלט חוויה מדהימה 🙂 ממליצים בחום :)מילה של “אמא נגה”.

הר חרמון (צילום: עופרה פנחס)
הר חרמון (צילום: עופרה פנחס)

מאת : עופרה פנחס.

שמענו המלצות והחלטנו לנסות, פתחנו את הבוקר בחרמון. קצת אקסטרים עם הילדים, אויר הרים צלול ונעים ובעיקר גילנו שלא צריך לחכות לחורף ע”מ לנסוע לאתר החרמון, כי משגע שם. מלא אטרקציות לכל המשפחה: רכבל, מכוניות קרטינג, אבובים, נדנדות ומכוניות עם מסלול אקסטרים ונופים משגעים.

סיורים מודרכים ללא עלות. מזנון נחמד שאפשר להתישב בכייף. ניתן לרכוש כרטיס לאטרקציה בודדת או כרטיס משולב לכל המתקנים.

הר חרמון (צילום: עופרה פנחס)

נ.ב שמעתי משפחות שאומרות בכאלו מתקנים היינו באוסטריה, אז חסכנו כרטיסי טיסה והמתנה בשדה התעופה ונסענו לחרמון. והשוס… שהאויר שם קריר ונעים שמי בכלל זכר שקיץ וחם, תענוג שם. הילדים מאוד נהנו וגם אנחנו, אמרו זה היום הכי כייף שהיה לנו. אפשר בכייף לבלות שם חצי יום. המתחם נגיש לנכים. אני מודה היה שווה, עלינו עם הילדים למתקנים ונהננו. מה שנחמד שהמקום מציע בילוי לכל הגילאים מהקטנים עד הגדולים.

באתר החרמון, יש מבצע למשפחות עד סוף אוגוסט כרטיס משולב לכל המתקנים בעלות מיוחדת של 110 ש”ח (במקום 130 שח) ברכישה אינטרנטית. הכרטיסיה כוללת : 1 רכבל, 1 סקיי ריידר, 3 גלישות באבובים, 2 גלישות לבחירה במזחלות אקסטרים/קרטינג, סיורים רגליים מודרכים וכניסה לאתר ללא עלות.

הסיורים בהרשמה מראש, משך הסיור כשעה וחצי, יש להגיע חצי שעה לפני שעת הסיור ולהצטייד בנעלי הליכה, לבוש חם ומים. היציאה לסיור מהקפיטריה בתחנה העליונה. נ.ב עלייה לקרטינג מגיל 16 ומעלה לא עלינו אז עשינו כמה פעמים מתקנים אחרים. החוויה שלנו היתה אקסטרימית ולכן היה כייף לעלות עם הילדים למתקנים, בעלי ואני עלינו והיה ממש כייף, זה ברמה של חו”ל ולא לונה פארק. מלא משפחות ההורים עלו עם הילדים ולא משנה הגיל, גם עם הילדים הגדולים, כי החוויה מיוחדת, שווה לכם לעלות עם הילדים זה זמן איכות בעיניי.

הר חרמון (צילום: עופרה פנחס)

שששש אל תגלו אבל ניראה לי שבעלי ואני נהננו לא פחות מהילדים, חוויה מדהימה. בלונה פארק אני לא עולה למתקנים קצת פחדנית ופה הילדים רצו שנעלה ביחד כי כל המשפחות עלו עם הילדים ופה היתה לי חוויה מטורפת, כייף. ממליצים בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

כתיבת תגובה