בכל זמן ובכל מקום: מדריך איפור ליומיום

תיק איפור אישי שמתאים לצרכים שלך יכול ללוות אותך מדי יום, לעזור לך לשמור על מראה רענן ולחזק גם את הביטחון והדימוי העצמי. אז מה מכניסים לתיק הזה ואיך משיגים לוק מושלם בזמן קצר ככל האפשר? הנה כל הטיפים החשובים

טיפים להיראות טוב
טיפים להיראות טוב

נשים בגילאים שונים צוברות עם הזמן פריטי איפור שמלווים אותם לכל מקום. את הפריטים האלה כדאי להכניס לתיק אישי, קטן ונגיש שבו אפשר להשתמש אם רוצים להתרענן גם באמצע ימים ארוכים. מצד שני, יש גם נטייה להעמיס על התיק מוצרי איפור שאין בהם צורך או תכשירי טיפוח שלא מתאימים לסוג העור.
הפתרון הוא לתכנן בקפידה את תיק האיפור ולהכניס אליו את מוצרי החובה בלבד. בהקשר הזה, חובה שבתיק יהיו מייק אפ, פודרה, סומק ואודם או ליפ גלוס ואפשר לשדרג אותו עם אייליינר, צלליות ועיפרון לתיחום השפתיים. בנוסף, תמיד כדאי שיהיה בתיק לק, מגבונים להסרת איפור, עיפרון עיניים וכמובן מראה קטנה.
כך תנצלי את היתרונות של מייק אפ
הבסיס לאיפור הוא שכבת מייק אפ שאותה את בדרך כלל שמה בבית ולפני שאת יוצאת לאירוע, לעבודה או למפגש חברתי. אם תרצי לאחר מכן להסתיר כהויות ופגמים, כדאי להכניס את אותו סוג של מייק אפ לתיק ולבחור בין מרקם נוזלי, מוצק או קרם.
לא יודעת מה לבחור? זכרי שמייק אפ נוזלי מצטיין בכיסוי וטשטוש קמטים, מייק אפ במרקם של קרם מומלץ למי שסובלת מכתמים או פצעונים ומייק אפ מוצק יהיה הכבד ביותר ויקבע את המראה שלך לאורך זמן. כמו כן, נשים שלא סובלות מפגמים חמורים מדי בעור הפנים יכולות לחסוך את הצורך ברכישת קונסילר ולהשתמש במייק אפ טוב על מנת להסתיר אותם.
כל המוצרים בתיק – מה עושים עכשיו?
שאלת מיליון הדולר עבור נשים היא כיצד מתאפרים ביום יום בזמן הקצר ביותר וכדי להשיג את התוצאה היעילה ביותר. בסופו של דבר, המטרה של איפור היא בין היתר לחזק את הביטחון ואת הדימוי העצמי ואת זה אפשר לעשות רק אם משתמשים בתכשירי הטיפוח השונים בצורה נכונה.
אם יצאת מהבית ואחרי כמה שעות הפנים מתחילות להזיע והעור נוטה לשמנוניות ומראה מבריק, כדאי לך לשלוף מהתיק מייק אפ על בסיס מים וסיליקון להשתמש בו כדי להחזיר לעצמך מראה מט לזמן ממושך. מבחינת היישום, הדרך הנכונה להשתמש במייק אפ היא להניח אותו בכמה מוקדים שונים באזור הפנים ולאחר מכן למרוח אותו בעזרת האצבעות עד שכל עור הפנים מכוסה.
לבסוף, תיק איפור שבו מוצרי החובה נגישים עבורך מאפשר לך לשמור על מראה צעיר ורענן גם בהפסקות מהעבודה או הלימודים. פשוט מוציאים מהתיק את המראה, בודקים מה דורש תיקון ועושים זאת עם התכשיר שרלוונטי לסיטואציה.

כתיבת תגובה