“בצק טדאם” והילדים נהנים

חברת win מגוון מנצח משיקה  “בצק טדאם” – קולקציית בצקים לילדים המשלבת משחק עם חוויה לימודית ומחנכת. ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

בצק טדאם

אביתר חגג 5 וכל המשפחה התכנסה לחגיגה הכוללת מפגש של כולם, שלא קורה בתדירות גבוהה, המרחק הוא מרכיב מרכזי. כך יצא שיום שישי עלינו לקריית מוצקין. המפגש כלל ארוחה, כמובן 🙂 , עוגה, שירים ומינגלינג מהנה. וחיפשתי פעילות ועיסוק לילדים בגילאי 2 – 8. אבל, היה חשוב לי פעילות מהנה המשלבת חוויה לימודית וגם מחנכת המתאימה לכולם (או לרובם).

אביתר בן 5

ערב לפני קיבלתי לסקירה מחברת win מגוון מנצח “בצק טדאם”. הקולקציה כוללת מגוון בצקים במרקם רך וגמיש ובשלל צבעים, המפתחים את היצירתיות והדמיון ומספקים חווית למידה מרתקת לילדים.

הסדרה כוללת מגוון בצקים בשלל צבעים וסגנונות, במרקם רך וגמיש לעיצוב, המעוררים יצירתיות ודמיון ומציעים אפשרויות עיצוב אינסופיות, המבטאות את עולם העשיר והמגוון של הילדים. לצד חדוות היצירה, סדרת “בצק טדאם” גם מציעה גם חוויה לימודית ומחנכת יצירתית ומרתקת:

  • פיתוח קוגנטיבי – תכנון העיצוב מעודד פתרון בעיות וזיהוי דפוסים, תוך שיפור הדמיון והיצירתיות.
  • התמקדות וריכוז – המשחק בבצק מקדם ריכוז ומיקוד לכל אורכו ומפתח את היכולת להתמודד עם משימות ביעילות.
  • פיתוח חושי – המשחק חושף את הילדים לשלל טקסטורות, ריחות ומרקמים שונים, המפעילים את כל החושים

סדרת בצק טדאם כוללת:

  • בצק טדאם הסטודיו – משחק יצירה לעיצוב צורות בסגנון חופשי הכולל 12 יח’ בצק במגוון צבעים ו-3 כלי עזר ללישה, עיצוב ופיסול
  • בצק טדאם המספרה – משחק יצירה לעיצוב שיער מבצק, הכולל 12 יח’ בצק במגוון צבעים, כסא ספר, מספרים, מסרק ובובת “ראש קירח”
  • בצק טדאם יצירות מתוקות – משחק יצירה לפיסול קינוחים מתוקים הכולל 6 יח’ בצק במגוון צבעים, גביע גלידה, גביע קאפקייק ועוגה ו-2 כלי חיתוך 
  • בצק טדאם שבלונות – משחק יצירה הכולל 6 יח’ בצק במגוון צבעים, 16 יח’ שבלונות עיצוב ו-2 כלי חיתך לבצק –
  • בצק טדאם – אריזת חסכון XL –  12 יחידות בצק במגוון צבעים.

הבאתי את כל המארז, פרסתי אותו על השולחן במרפסת והיה כל כך יפה לראות את הילדים נגשים, משחקים, מתעסקים, לשים, יוצרים, מעצבים ומפסלים. כל אחד לפי הסבלנות שלו, לפי הגיל ולפי הדמיון. את אדם, נכדי הבחור בן ה 7 וחצי, אי אפשר היה להזיז, הוא כל הזמן יצר ויצר היה פשוט תענוג לראות. גם אלה, בת השנתיים יצרה קצת אבל לשה את הבצק ואהבה להתעסק איתו. זוהר ועדן בנות 7 וחצי יצרו עם המספרה עיצבו שיער, תיאו בן ה 6 אהב את הצבעוניות של הבצקים ושילב צבעים באריזת הסטודיו (לתיאו יש נשמה של אמן) אביתר ושקד בני ה 5 הכינו מגוון של “עוגיות” מהשבלונות. אהבתי לראות את הילדים עסוקים בפעילות בבצק ללא כל התערבות שלנו המבוגרים. כמו שאומרים “איש איש ועיסוקיו”.

לסיכום, מחפשים פעילות יצירה נהדרת לילדים, חוויתית וחינוכית שלא תצטרכו לתווך אותה להם ולקנות לכם ‘קצת שקט’ ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

“בצק טדאם” מבית המפעל של טדאם, שהוקם לאחרונה בישראל ע”י חברת ווין מגוון מנצח, בעלת ניסיון של מעל ל-30 שנה והוא 100% תוצרת כחול לבן ונארז ע”י אנשים בעלי צרכים מיוחדים, שרכישתו מהווה תרומה לקהילה.

מוצרי קולקציית טדאם משווקים ע”י חברת win group, המשווקת מגוון רחב של מותגים מובילים ואיכותיים מהארץ ומהעולם, העומדים בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי.

מחיר: 7-40 ₪

מיועד לגילאי: 3-12 ולכל המשפחה

להשיג במגוון הרשתות המובילות לצעצועים ולילדים

ובאתר – https://www.winstore.co.il/c/%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%94_SWOJQJ011WPJQ3Y

לבירור נקודת המכירה הקרובה – https://win-israel.co.il/product-category/צעצועים/טדאם-צעצועים/

כתיבת תגובה